Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD  (Przeczytany 3153 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« dnia: Listopada 17, 2013, 03:42:51 pm »

W niniejszym wątku, chciałbym zgłosić oficjalną kandydaturę Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD. Jeżeli nie zostanie ona oprotestowana, uznam, że mamy konsensus. Oczywiście, inne miasta również mogą zgłaszać swoje kandydatury. Jeśli nie osiągniemy konsensusu w sprawie Częstochowy do końca bierzącego miesiąca, zorganizowane zostanie głosowanie Xiążąt. Kandydatury z Zachodniej Polski nie będą przyjmowane. Czas wypromować troszkę również inne części kraju.

Dlaczego Częstochowa:

1.   Częstochowa leży adekwatnie daleko od Szczecina, gdzie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski VTES 2014.
2.   Częstochowa leży w południowo-wschodniej części kraju, a jednocześnie wystarczająco blisko Centrum, aby dotarcie doń było snadne ;) dla sporej części środowiska karcianego.
3.   Częstochowa posiada znaczącą lokalną populację krwiopijców. W 2011 AD najwięcej graczy do Polskiej Ligi VTES wprowadził Szczecin deklasując rywali 16 uczestnikami. Częstochowa miała wówczas 5. W 2012 AD jednak, to Częstochowa wprowadziła największą ilość uczestników do Ligi – 12. W bierzącym roku, póki co, na szczycie są Szczecin i Częstochowa z 10 partycypantów. Naturalną się więc wydaje kandydatura Częstochowy na organizatora ECQ.
4.   Z powyższych dwóch wynika, że możemy liczyć na prawdziwie zacną frekwencję, która, w prosty sposób przełoży się na ilość kwalifikacji do Mistrzostw Europy – każdy stół to możliwość wywalczenia kwalifikacji.
5.   Scena częstochowska dysponuje wypróbowanym lokalem, który bez większego problemu byłby w stanie sprostać wymaganiom ECQ. Miejsca jest tam pod dostatkiem, i, jestem przekonany, zarezerwowanie większej połaci lokalu nie stanowiłoby problemu dla organizatorów.
6.   W związku z faktem, iż Częstochowa regularnie gości krwiopijców zimą, z całą pewnością byłaby w stanie zorganizować Polish ECQ 2014 AD już pod koniec Lutego, na czym mnie osobiście zależy. W ten sposób, udałoby się zrealizować postulat części środowiska, aby ECQ odbyło się przed eMPekami, które planowane są na Czerwiec.
7.   Ewentualna kandydatura Częstochowy była już brana pod uwagę przy okazji wyborów gospodarza Polish ECQ 2013.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2013, 04:44:08 pm »

Ja jestem za. Co prawda osobiście wolałbym Łodź, co wspominałem już podczas łódzkiego turnieju i po nim - z różnych względów (dobry dojazd, fajny lokal, dobra organizacja), ale do Częstochowy nie mam absolutnie nic, ostatni turniej był spoko, chętnie wybiorę się na ECQ do Czewy.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

stinkfist

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 221
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2013, 09:47:58 am »

Brzmi jak plan
Zapisane
He just exploded. Never seen anything like it without a Tremere around.

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2013, 10:24:52 am »

Heh, czy Czewa leży w południowo-wschodniej części Polski to nie mam pewności, ale na pewno nie mam nic przeciwko odwiedzeniu jej ponownie :)
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2013, 10:32:52 am »

approved. ;)
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2013, 10:50:33 am »

mi czestochowa tez odpowiada jako lokalizacja na ECQ
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 18, 2013, 11:16:29 am »

Heh, czy Czewa leży w południowo-wschodniej części Polski to nie mam pewności, ale na pewno nie mam nic przeciwko odwiedzeniu jej ponownie :)

ostatnia lokalizacja Częstochowy wskazywała na zachód od  Łodzi  :D

ale może ją przenieśli na wschód ???
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 18, 2013, 11:38:06 am »

Heh, czy Czewa leży w południowo-wschodniej części Polski to nie mam pewności, ale na pewno nie mam nic przeciwko odwiedzeniu jej ponownie :)

ostatnia lokalizacja Częstochowy wskazywała na zachód od  Łodzi  :D

ale może ją przenieśli na wschód ???

Tak właśnie mnie zmyliło stwierdzenie Slave'a, że "Częstochowa leży w południowo-wschodniej części kraju", pomyślałem, że może chodzi o jakąś inną Częstochowę i zacząłem szukać bliżej siebie. Niestety nie znalazłem :)
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2013, 11:54:22 am »

Heh, czy Czewa leży w południowo-wschodniej części Polski to nie mam pewności, ale na pewno nie mam nic przeciwko odwiedzeniu jej ponownie :)

ostatnia lokalizacja Częstochowy wskazywała na zachód od  Łodzi  :D

ale może ją przenieśli na wschód ???

Tak właśnie mnie zmyliło stwierdzenie Slave'a, że "Częstochowa leży w południowo-wschodniej części kraju", pomyślałem, że może chodzi o jakąś inną Częstochowę i zacząłem szukać bliżej siebie. Niestety nie znalazłem :)

Nie byłem w Częstochowie przez tydzień i po przeczytaniu opisu kandydatury pomyślałem, że miała już tak dość województwa śląskiego, że przenieśli ją gdzieś koło Lublina lub conajmniej Tarnowa :D. Z drugiej strony wszystko co na prawo od Szczecina to dla mieszkańców Szczecina już wschód :D

A tak na poważnie jeżeli kandydatura Czewy zostanie zaakceptowana to na pewno dołożymy wszelkich starań by turniej wypadł zacnie. Nie rozmawiałem jeszcze z Nike`m ale IMO termin luty/marzec byłby optymalny.
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2013, 10:46:52 am »

Za
Zapisane
sorry andrzej=]

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 19, 2013, 06:48:34 pm »

jestem za :D Klisza masz racje z tym ze wszystko na prawo od Szczecina to już wschod :D tylko Szczecin jest na zachodzie lol  :twisted:
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 20, 2013, 07:11:59 am »

Powiem krótko: za :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 20, 2013, 10:21:38 am »

jestem za :D Klisza masz racje z tym ze wszystko na prawo od Szczecina to już wschod :D tylko Szczecin jest na zachodzie lol  :twisted:
Wiedziałem  :D
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Kandydatura Częstochowy na organizatora Polish ECQ 2014 AD
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:17:01 am »

za
Zapisane