Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]

Autor Wątek: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje  (Przeczytany 22796 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #90 dnia: Września 17, 2014, 04:27:36 pm »

Rozmawiałem wczoraj z jednym z organizatorów Falkonu (http://falkon.co/). W tym roku odbywa się on w dniach 7-10 listopada i jest opcja zorganizowania na nim turnieju. Wiem że nie wszystkim odpowiadają turnieje organizowane w ramach konwentu i normalnie bym tego pewnie nie brał pod uwagę nawet mimo zbieżności potencjalnych terminów, ale tak się składa, że jednym z gości ma być Mark Rein•Hagen, człowiek, którego można nazwać dziadkiem V:tES'a, co może dla niektórych stanowić dodatkową zachętę do przybycia :) W związku z tym mam pytanie do osób planujących się zjawić w Lublinie: czy traktujecie możliwość spotkania z nim jako atrakcję, czy preferujecie turniej w standardowym wydaniu? :)

No baaa.
Przegapić się nie godzi.  :D
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #91 dnia: Września 23, 2014, 10:56:34 am »

Drogą konsulatacji ze stronami zainteresowanymi wyłoniony został termin 25 października, w związku z tym zapraszam do poczynienia stosownych planów, zaznaczenia daty w kalendarzu i tłumnego przybywania - szczegóły wkrótce :) Kierowałem się dążeniem do zmaksymalizowania ilości uczestników - jeśli ktoś planuje przybycie na Falkon, czy to ze względu na Rein•Hagena, czy też z innych powodów (bo w końcu impreza ma sporo do zaoferowania), to rzecz jasna również może liczyć na naszą gościnność w postaci wspólnego melanżu i grania 8)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #92 dnia: Września 23, 2014, 11:02:43 am »

Drogą konsulatacji ze stronami zainteresowanymi wyłoniony został termin 25 października, w związku z tym zapraszam do poczynienia stosownych planów, zaznaczenia daty w kalendarzu i tłumnego przybywania - szczegóły wkrótce :) Kierowałem się dążeniem do zmaksymalizowania ilości uczestników - jeśli ktoś planuje przybycie na Falkon, czy to ze względu na Rein•Hagena, czy też z innych powodów (bo w końcu impreza ma sporo do zaoferowania), to rzecz jasna również może liczyć na naszą gościnność w postaci wspólnego melanżu i grania 8)

wrzuć jakis link do Falkonu!
żęby cokolwiek więcej sie o nim dowiedzieć
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #93 dnia: Września 23, 2014, 12:25:00 pm »

Proszę bardzo: http://falkon.co/ :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Julian

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #94 dnia: Września 23, 2014, 01:03:59 pm »

Z Wrocławia 9h pociągiem, jak zdecyduje się na przesiadkę w warszawie i dwa noclegi w stolicy to będę z Lubą.
Wstępnie na 80% będę  :smileysmoker:
Zapisane

Nowy

  • *
  • Online Online
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #95 dnia: Października 27, 2014, 01:45:30 pm »

Poszukiwany chętny, zwarty i gotowy organizator na organizację turnieju w miesiącu Listopad. Opcja jeden turniej 15 lub 22 listopada do wyboru. Opcja dwa turnieje (moim zdaniem hardcore) 15 lub 29 listopada do wyboru.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #96 dnia: Października 28, 2014, 01:32:11 pm »

Slave do mnie wydzwaniał wczoraj, ale nie miałem jak gadać - pewnie w tej sprawie. Ja już w tym roku nie będę miał jak zrobić turnieju niestety...
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #97 dnia: Października 28, 2014, 01:45:17 pm »

Gdyby nie było chętnych, i jakbyśmy wspomogli Spotlighta organizacyjnie, to może dałoby się w Białymstoku? Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że wtedy trunieje wschodnie bardzo by zdominowały kalendarz..
Zapisane

Nowy

  • *
  • Online Online
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #98 dnia: Października 28, 2014, 02:25:29 pm »

Niech się wpierw wypowiedzą potencjalni organizatorzy/książęta z: Krakowa, Nowej Soli (tam nie było w tym roku żadnego turnieju), Wrocław już się wypowiedział. Śląska nie wywołuję do tzw. tablicy gdyż jest tam organizowany Finał. W drugiej kolejności niech wypowiedzą się organizatorzy/książęta z miast: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa i Łódź. Jeśli nie znajdzie się chętny to listopad będzie bez turnieju i od razu przechodzimy do finału ligi w Pszczynie.
Odnośnie późniejszych roszczeń, płaczu, żalu oraz innych skarg i zażaleń że było tak mało turniejów w roku 2014 proszę je zachować dla siebie i bez potrzeby lub jakiejś ważnej przyczyny ich nie wypisywać. Na ten temat możemy się spotkać pogadać jak będzie wola w narodzie a nie wypisywać "oskarżenia" wobec osoby X. To tyle ode mnie w sumie i czekam na odzew wśród naszych książąt nawet ten w którym nie mają zamiaru i chęci na organizację turnieju. :wink:
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Julian

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #99 dnia: Października 28, 2014, 05:19:40 pm »

Zapytam chłopaków z Nowej Soli czy dało by radę coś zorganizować.

Ale czy są chętni na przyjazd do NS, jeśli tak to jaki termin wydawałby się Wam najdogodniejszy ?
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #100 dnia: Października 28, 2014, 05:36:31 pm »

Ja tak jak deklarowałem w Lublinie, chciałbym zrobić turniej w maju. Listopad odpada na 100%.
Zapisane
Today is a good day to die...

Hektor [NS]

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #101 dnia: Października 30, 2014, 11:19:13 pm »

Nowa Sól zgłasza w takim razie chęć organizacji turnieju w listopadzie.
Termin potwierdzę na dniach, ale będzie to prawdopodobnie 15.11.2014 (czekam na potwierdzenie sali)

Jako, że będzie to pewnie jedyny turniej w listopadzie, gorąco zapraszam do przyjazdu!
Jak tylko potwierdzi się termin, wrzucę rozkład co jak gdzie.

Pozdrawiam.
Dawid.
Zapisane

Hektor [NS]

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Kalendarz ligowy 2014 - dyskusje, propozycje, rezerwacje
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 04, 2014, 12:55:25 am »

Termin potwierdzony (15.11.2014)
Info o turnieju w osobnym wątku. Zachęcam do przyjazdu!

Pozdrawiam.
Dawid.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]