Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: propozycje zmian w nagrodach ligowych  (Przeczytany 5558 razy)

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 06, 2014, 10:10:42 am »

Dla mnie dawanie nagrody "Most Improved Player" osobie która coś wygrała w danym roku jest nieporozumieniem i zawęża grono nagrodzonych.
W NBA nie daje się zawodnikowi jednocześnie MVP i MIP  :D.
Przykłady?

2013 Nike - Zwycięstwo w lidze i MIP
2012 Marek - MP i MIP

Wiem o tym,że Ci gracze zasłużyli na tę nagrodę - tego nie neguję, ale znowu nagradzamy po raz kolejny gracza który coś już wygrał w danym roku.

No cóż. Choć może to stanowczo skomplikować wybór osoby, która nagrodę ma otrzymać, to myślę, że warto się pochylić nad tą propozycją.
Ale... zwycięstwo w szeregowej imprezie nie powinno chyba skreślać kandydata, nie? Bo jakoś ten improvement trzeba wycenić.

Możemy się umówić, że nagrody tej nie przyznajemy ani Zwycięzcy Ligi, ani Drugiemu w Lidze, ani zwycięzcy Grand Slama...
Ani Mistrzowi Polski, ani zwycięzcy ECQ...
Ale co z resztą? Wiadomo, że nie będzie to Top Sweeper, czy najbardziej mobilny gracz, ale...
Chyba, że proponujesz, aby wręczać tę nagrodę wyłącznie komuś, kto nie dostał nic innego, co też ma sens.  :?:
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 07, 2014, 11:01:25 pm »

Cytuj
Cytat: sbodek on Styczeń 04, 2014, 10:41:09

Przy okazji INFO:  niestety  w tym roku nie przewiduję organizacji żadnej imprezy


Jak to? moje życie legło w gruzach
zle wiesci :(
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 08, 2014, 08:33:51 am »

Dla mnie dawanie nagrody "Most Improved Player" osobie która coś wygrała w danym roku jest nieporozumieniem i zawęża grono nagrodzonych.
W NBA nie daje się zawodnikowi jednocześnie MVP i MIP  :D.
Przykłady?

2013 Nike - Zwycięstwo w lidze i MIP
2012 Marek - MP i MIP

Wiem o tym,że Ci gracze zasłużyli na tę nagrodę - tego nie neguję, ale znowu nagradzamy po raz kolejny gracza który coś już wygrał w danym roku.

No cóż. Choć może to stanowczo skomplikować wybór osoby, która nagrodę ma otrzymać, to myślę, że warto się pochylić nad tą propozycją.
Ale... zwycięstwo w szeregowej imprezie nie powinno chyba skreślać kandydata, nie? Bo jakoś ten improvement trzeba wycenić.

Możemy się umówić, że nagrody tej nie przyznajemy ani Zwycięzcy Ligi, ani Drugiemu w Lidze, ani zwycięzcy Grand Slama...
Ani Mistrzowi Polski, ani zwycięzcy ECQ...
Ale co z resztą? Wiadomo, że nie będzie to Top Sweeper, czy najbardziej mobilny gracz, ale...
Chyba, że proponujesz, aby wręczać tę nagrodę wyłącznie komuś, kto nie dostał nic innego, co też ma sens.  :?:

IMHO to powinna być nagroda dla gracza, który zrobił największy postęp, ale nie zdobył żadnego trofeum w danym roku. Nie ma sensu wypisywać po kolei czego musi nie zdobyć aby móc taką nagrodę otzrymać.
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 08, 2014, 12:02:36 pm »

Spróbujemy tak poczynić.  :)

Od razu piszę, że zwycięstwo w szeregowym turnieju nie dyskwalifikuje, cobyśmy mieli jasność.
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 08, 2014, 02:15:52 pm »

Spróbujemy tak poczynić.  :)

Od razu piszę, że zwycięstwo w szeregowym turnieju nie dyskwalifikuje, cobyśmy mieli jasność.

Miałem na myśli dużą nagrodę, wręcz przeciwnie zwycięstwo powinno być jednym z argumentów za.
Zapisane

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: propozycje zmian w nagrodach ligowych
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 08, 2014, 06:50:56 pm »

A nie lepiej w kwestii czyniącego postępy po prostu odnieść się do poprzedniego sezonu??
Zapisane