Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Ankieta DM  (Przeczytany 5922 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta DM
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 28, 2014, 04:50:23 pm »

ok, dzięki za odpowiedzi.

dyskusja w kwestii opinii o dodatku nie ma sensu, bo każdy ma swoje preferencje, a niespecjalnie zależy mi na przekonywaniu was do swoich :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Mistman

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta DM
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 28, 2014, 08:27:43 pm »

Na moje celem tej ankiety było poklepanie twórców po plecach.
W sumie dla tego też wypełniłem ją do końca. Naprawdę szkoda by było jakby odzew był nędzny.
Każdy zna wartość swojego czasu, i jak poświęca się go dla innych a oni mają to w d.... to traci się zapał.
Na temat dodatku nie zamierzam dyskutować, pojawił się i trzeba się nauczyć z nim żyć. Tak samo było s ashurami, tupdogami i tremerem od nephandusów.
Według mnie, szacunek dla robiących za poświęcony czas. Dla grafika za udostępnienie obrazków i dla ciebie Migalart, że chciał Ci się pociągnąć temat z drukowaniem.
Naprawdę wszyscy zrobili kawał dobrej roboty.
Możesz to oficjalnie przekazać twórcom, bo chyba tego potrzebują.
Zapisane
Mistman

KoRneeshon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta DM
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 28, 2014, 09:09:32 pm »

dla mnie nauka jest tez taka - ze w przypadku detalicznego oceniania kart, wiecej niz jeden wspolczynnik na karte to za duzo. Juz i tak wywalilem indywidualne ocenianie grafik. Teraz widze ze rozdzial na power level i playability tylko zwiekszyly ciezar ankiety i byc moze pare osob zniechecily.

Może sobie być Power Level i Playability (choć faktycznie, ciężar nieco rośnie), natomiast brakło możliwości dania oceny "0 - nie grałem / grałem za mało, żeby się wypowiedzieć". Dało by to przy okazji rozkład procentowy użycia kart - oczywiście na tyle, na ile pozwala próbka statystyczna ;]

Niemniej podpisuję się pod wypowiedzią Mistmana - dodatek może nie rewolucyjny (jak dla mnie to i lepiej, mógłby spowodować dalszy rozpad środowiska, część by pewnie go uważała za zbyt radykalną herezję), ale dobrze przygotowany graficznie i technicznie, są karty mniej lub bardziej użyteczne, ale nie ma tapet, no i mimo wszystko pozwolił mi powrócić do kilku pomysłów. Rzecz jasna, w tym miejscu jeszcze raz podkreślam wdzięczność dla Migalarta za wysiłek związany z drukarską przygodą, nazwijmy to eufemistycznie :D
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2014, 09:14:47 pm wysłana przez KoRneeshon »
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta DM
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 29, 2014, 10:25:07 pm »

5 odpowiedzi z Polski - Slave, Alek, Mistman, Migalart i .......

Nie grałem jeszcze na tyle nowymi kartami, żeby wypełniać ankietę. Nie grałem również z ludźmi którzy ich używają poza jednym deckiem na Nocturnach w którym 1 wampir niewiele zmienia i odtapek do Unnamed i Stanislava co też za dużo nie zmienia. Frekwencja turniejowa nie powala i poza deckiem Toya na Toyu nie widziałem nic nowego i odkrywczego, a w decku Toya nie ma nowych kart :p.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2014, 10:38:10 pm wysłana przez klisza »
Zapisane