Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: vekn szuka programistow aplikacji mobilnych  (Przeczytany 1877 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
vekn szuka programistow aplikacji mobilnych
« dnia: Września 10, 2014, 10:37:10 am »

Przeklejam z forum vekn, bo wiem ze wsrod vtesowiczow jest sporo programistow.
http://vekn.net/forum/10-news-and-announcements/65375-mobile-app-developers-wanted#65375
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: vekn szuka programistow aplikacji mobilnych
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2014, 11:55:36 am »

ta. program na jeden dzien roboty, vekn team sam nie moze napisac? pewnie bedzie jak z rankingiem :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: vekn szuka programistow aplikacji mobilnych
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2014, 09:59:12 pm »

ta. program na jeden dzien roboty, vekn team sam nie moze napisac? pewnie bedzie jak z rankingiem :D

*cenzura*ny MISZCZ z Ciebie, ja wiem...pobrandzluj się tą swoją zajebistością. Albo skończ pierdolić i pokaż VEKNowi jaki zajebisty jesteś i zrób taki program w jeden...a *cenzura*, w pół dnia! Co to dla Ciebie????
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: vekn szuka programistow aplikacji mobilnych
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2014, 11:23:05 pm »

no w pół to już raczej nie da rady, przynajmniej pod androida, bo tyle pewnie zajeloby samo klepanie bazy danych ;) niestety nie musze nikomu udowadniać swojej zajebistości... mało tego na androida już istnieje apka z listami kart, wystarczy kolesia poprosić o dodanie nowej funkcjonalności :D
Zapisane