Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wydruk nowego dodatku  (Przeczytany 11161 razy)

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #15 dnia: Października 05, 2014, 03:07:52 pm »

1. Znaleźć to minimum 9 osób, które by kupiło po ~10zestawów (np. princów, na nagrody, dla nowych graczy w/e), żeby wyzerować stratę z poprzedniej inwestycji.
2. Zrobić listę chętnych na nowy dodatek w formie drukowanej (n), ustalić ile zestawów przypada na osobę x=500/n i sprawdzić czy te osoby będą skłonne wydać x*25.

będzie tego za dużo na osobe napewno, ale Migalart nie będzie (mam nadzieje) stratny, zaistnieje możliwość ujrzenia nowego dodatku w drukowanym formacie.
jak się znajdzie 42 osoby, to wyjdzie około 300zł(12 zestawów) na osobe - troche więcej niż normalnie kosztuje box.
a co zrobić z nadmiarem to już będzie zmartwienie dla kupców, napewno znajdą się później osoby, które będą chciały odkupić pojedyncze zestawy.

ja bym się pisał na obie opcje, przy założeniu, że znajdzie się jeszcze 40osób. :)
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Online Online
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #16 dnia: Października 05, 2014, 08:26:59 pm »

1. Znaleźć to minimum 9 osób, które by kupiło po ~10zestawów (np. princów, na nagrody, dla nowych graczy w/e), żeby wyzerować stratę z poprzedniej inwestycji.
2. Zrobić listę chętnych na nowy dodatek w formie drukowanej (n), ustalić ile zestawów przypada na osobę x=500/n i sprawdzić czy te osoby będą skłonne wydać x*25.

będzie tego za dużo na osobe napewno, ale Migalart nie będzie (mam nadzieje) stratny, zaistnieje możliwość ujrzenia nowego dodatku w drukowanym formacie.
jak się znajdzie 42 osoby, to wyjdzie około 300zł(12 zestawów) na osobe - troche więcej niż normalnie kosztuje box.
a co zrobić z nadmiarem to już będzie zmartwienie dla kupców, napewno znajdą się później osoby, które będą chciały odkupić pojedyncze zestawy.

ja bym się pisał na obie opcje, przy założeniu, że znajdzie się jeszcze 40osób. :)


powyższe rozwiązanie andrzeja wydaje mi się idealne lub conajmniej bardzo dobre!!!

sam chętnie będe nalażał do obu proponowanych grup kupujących ( z tym że nowych zestawów chętnie wezmę więcej np. 20szt)
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #17 dnia: Października 05, 2014, 08:44:02 pm »

Podobnie i ja - pisałbym się na zamówienie podobne do bodkowego.

Zapisane

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #18 dnia: Października 05, 2014, 10:12:42 pm »

jakby co, zglaszam sie na 12 zestawow
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #19 dnia: Października 06, 2014, 09:34:02 am »

1. Znaleźć to minimum 9 osób, które by kupiło po ~10zestawów (np. princów, na nagrody, dla nowych graczy w/e), żeby wyzerować stratę z poprzedniej inwestycji.
2. Zrobić listę chętnych na nowy dodatek w formie drukowanej (n), ustalić ile zestawów przypada na osobę x=500/n i sprawdzić czy te osoby będą skłonne wydać x*25.

będzie tego za dużo na osobe napewno, ale Migalart nie będzie (mam nadzieje) stratny, zaistnieje możliwość ujrzenia nowego dodatku w drukowanym formacie.
jak się znajdzie 42 osoby, to wyjdzie około 300zł(12 zestawów) na osobe - troche więcej niż normalnie kosztuje box.
a co zrobić z nadmiarem to już będzie zmartwienie dla kupców, napewno znajdą się później osoby, które będą chciały odkupić pojedyncze zestawy.

ja bym się pisał na obie opcje, przy założeniu, że znajdzie się jeszcze 40osób. :)


Fajna utopia, znajdz mi - przy nie bójmy się tego powiedzieć - upadku Vtesa w Polsce 40 osób chcacych zaplacic 300 pln za dodatek
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #20 dnia: Października 06, 2014, 09:45:51 am »

zaraz tam utopia, po prostu jedyne mozliwe rozwiazanie jakie mi przyszlo do glowy...
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #21 dnia: Października 06, 2014, 10:14:00 am »

Ma sens wyłącznie przy przedpłacie.
W przeciwnym wypadkum ludziska się powysypują z przeróżnych powodów.

No i pamiętajmy, że nowy dodatek jest znacznie większy od DM.
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #22 dnia: Października 06, 2014, 05:36:21 pm »

Ma sens wyłącznie przy przedpłacie.
W przeciwnym wypadkum ludziska się powysypują z przeróżnych powodów.

No i pamiętajmy, że nowy dodatek jest znacznie większy od DM.

To ze jest wiekszy to tylko plus bo przy takich samych nakładach (ilosc kart) bedzie wieksza mozliwosc pozbycia sie ich - wieksze paczki.
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #23 dnia: Października 06, 2014, 06:50:00 pm »

Ma sens wyłącznie przy przedpłacie.
W przeciwnym wypadkum ludziska się powysypują z przeróżnych powodów.

No i pamiętajmy, że nowy dodatek jest znacznie większy od DM.

To ze jest wiekszy to tylko plus bo przy takich samych nakładach (ilosc kart) bedzie wieksza mozliwosc pozbycia sie ich - wieksze paczki.

to się zgadza
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #24 dnia: Października 07, 2014, 01:54:21 pm »

Pogadałem sobie trochę z wierchuszką veknową i okazało się, że są pewne opcje zarówno na wykupienie tego co u mnie zostało, jak i druk na przyszłość.

Narazie to jest wszystko teoria i może być różnie. Jak znam życie parę miesięcy zejdzie na ustalenia, jak coś się zdecyduje to dam znać ;)
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Online Online
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #25 dnia: Października 07, 2014, 03:05:14 pm »

Pogadałem sobie trochę z wierchuszką veknową i okazało się, że są pewne opcje zarówno na wykupienie tego co u mnie zostało, jak i druk na przyszłość.

Narazie to jest wszystko teoria i może być różnie. Jak znam życie parę miesięcy zejdzie na ustalenia, jak coś się zdecyduje to dam znać ;)

za kilka miesięcy problem będzie taki że wszyscy, lub zdecydowana większość zainteresowanych porobi sobie jakieś wydruki i chętnych do zakupu będzie jeszcze mniej niż teraz

ale rozmumiem Cię że nie chcesz ryzykować
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #26 dnia: Października 08, 2014, 09:04:08 am »

jest szansa na pewne decyzje w ciagu tygodnia lub dwoch
Zapisane

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #27 dnia: Października 13, 2014, 02:13:31 am »

Ja się piszę na 10 kompletów bankowo.gdyby cokolwiek ruszylo w tym temacie proszę o pw/tel
Zapisane

Szaibot

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #28 dnia: Października 13, 2014, 04:27:31 pm »

Witam

Sa jakies linki do zdjec kart z pierwszego wydruku ? Koszt jest 25zl z tego co widze, a ile jest kart w takim zestawie?

Pozdrawiam
szaiboT
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Online Online
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #29 dnia: Października 14, 2014, 09:24:28 am »

Witam

Sa jakies linki do zdjec kart z pierwszego wydruku ? Koszt jest 25zl z tego co widze, a ile jest kart w takim zestawie?

Pozdrawiam
szaiboT

na VEKNie:
http://www.vekn.net/vampire-elder-kindred-network/246-danse-macabre
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...