Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wydruk nowego dodatku  (Przeczytany 11121 razy)

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Wydruk nowego dodatku
« dnia: Października 03, 2014, 03:15:32 pm »

hej dostałem kilka priwów z zapytaniem o wydruk nowego dodatku.

Sytuacja jest taka, że do tej pory nie sprzedałem wszystkich kart z poprzedniego druku i jestem około 2000 tys w plecy na tej inicjatywie.

to chyba wystarczy na odpowiedz :D
Zapisane

Wrobz

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 645
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2014, 03:43:32 pm »

Ile by wyniósł przybliżony koszt jednego zestawu z nowego dodatku z uwzględnieniem kwoty którą chciałbyś mieć zwróconą z druku poprzedniego?
Tak z ciekawości pytam :)
Zapisane
" P A T I E N C E   I S   A   V I R T U E "

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #2 dnia: Października 03, 2014, 04:35:32 pm »

nie wiem ile jest kart w nowym zestawie
przy zalozeniu ze jest tyle co w starym

najpierw musieliby sie znalesc chetni na okolo 90 zestawow co mi zostalo
po 25 pln za zestaw

a potem musialoby byc chetnych na 500 zestawow nowych po 25,
teoretycznie koszty identycznego zestawu powinny byc mniejsze 22-24 pln, ale biorac pod uwage rozne okolicznosci o ktoreych juz mi sie nie chce pisac 25 to byloby minimum
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2014, 05:04:24 pm »

A nie myślałeś żeby na Ebay wrzucić, przyzwoicie zrobione są te kart, na zachodzie pewnie by zeszły. chłopakom trzeba było na EC dać też ;]
Zapisane
sorry andrzej=]

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2014, 05:50:54 pm »

A nie myślałeś żeby na Ebay wrzucić, przyzwoicie zrobione są te kart, na zachodzie pewnie by zeszły. chłopakom trzeba było na EC dać też ;]

politycznie od strony vekn jest pat
waszych kart nikt sie nie czepia, a ja nie powinienem ich oglaszac swiatu - ebay chwilowo wykluczony
czekam na zmiane sytuacji, ale sie nie zmienia

gdybym pojechal do niemiec osobiscie to bym to zalatwil pewnie - ale jeszcze nie w tym roku
w najblizszym roku chyba juz wroce do swiata poza domem :)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #5 dnia: Października 03, 2014, 06:13:56 pm »

problem jest taki, że nie jesteśmy właścicielami praw autorskich ani licencji na wykorzystanie ich więc ofichjalna sprzwedaż mogłaby udupić kogokolwiek na wieki, Ameryka ńce potrafią wyciągać kasę...

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #6 dnia: Października 03, 2014, 07:04:42 pm »

problem jest taki, że nie jesteśmy właścicielami praw autorskich ani licencji na wykorzystanie ich więc ofichjalna sprzwedaż mogłaby udupić kogokolwiek na wieki, Ameryka ńce potrafią wyciągać kasę...

pzdr

dokladnie tak jak pisze szewski

to by sie dalo zalatwic ale nie online
Zapisane

KoRneeshon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #7 dnia: Października 04, 2014, 08:17:14 am »

Migalart sam Cię miałem pytać o taką akcję, bo poprzedni zestaw naprawdę jest wysokiej jakości, jak na prywatny wydruk.
Rozważałeś może zrobienie czegoś takiego, że minimalną paczką byłby na przykład podwójny / potrójny / poczwórny zestaw TU + jeden / dwa zestawy DM? Wszystko oczywiście w odpowiedniej cenie, żebyś nie był w plecy. Sam wydruk może też byłby już tańszy, bo pewnie kilku rzeczy nie musieliby jeszcze raz przygotowywać. Wiem, że trochę nerwów (i nie tylko) cię ta akcja kosztowała, ale wykonałeś kawał dobrej roboty i już w tym siedzisz (czego raczej nie może powiedzieć żaden z nas), poza tym mógłbyś sobie to teraz tak wyliczyć, żebyś nie miał strat - przynajmniej finansowych.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2014, 08:22:29 am wysłana przez KoRneeshon »
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #8 dnia: Października 04, 2014, 09:01:47 am »

hej dostałem kilka priwów z zapytaniem o wydruk nowego dodatku.

Sytuacja jest taka, że do tej pory nie sprzedałem wszystkich kart z poprzedniego druku i jestem około 2000 tys w plecy na tej inicjatywie.

to chyba wystarczy na odpowiedz :D

może ligowe pieniądze przeznaczylibyśmy na zakup tych zestawów obywając się w tym roku bez wręczania "pucharków"??

pewnie tej kasy jest za mało ale choć trochę wyrównałoby to straty i dzięki temu szansa na wydruk TU by wzrosła??
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #9 dnia: Października 04, 2014, 06:54:20 pm »

Zawsze te karty są fajne jako nagroda na turnieje.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #10 dnia: Października 04, 2014, 10:51:38 pm »

Pieniądze Ligowe zostaną wydane zgodnie z przeznaczeniem.
Nie można pod koniec sezonu zmieniać zasad ich zagospodarowania.
Gracze biorący udział w Lidze mieli świadomość, że pieniądze za Ligę zostaną wydane na nagrody, i jakiekolwiek zmiany w tym aspekcie byłyby nie fair. Podobnie jak wywieranie nacisku na graczy w Lidze uczestniczących, celem przekonania ich do redystrybucji środków.

Otwartą natomiast sprawą jest przeznaczenie środków ze zbiórki ligowej prowadzonej w roku 2015 AD.
Zapisane

klisza

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 566
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #11 dnia: Października 04, 2014, 11:29:37 pm »

Zawsze te karty są fajne jako nagroda na turnieje.

Wolą organizatora turnieju jest wybór nagród, podczas turniejów w Czewie i Katowicach które organizowałem jednymi z nagród były zestawy DM. Równie dobrze mógł to zrobić każdy z orgazniatorów co zapewniłoby wsparcie finansowe całego projektu. Kasa za ligę która została tutaj wspomniana uważam że jest kasą, która powinna być wydawana tak jak do tej pory Zwłaszcza że w tym roku ze wzgledu na ilosc turniejow i frekwencje raczej nie wyglada to zbyt okazale.
Zapisane

Mistman

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #12 dnia: Października 05, 2014, 10:10:42 am »

problem jest taki, że nie jesteśmy właścicielami praw autorskich ani licencji na wykorzystanie ich więc ofichjalna sprzwedaż mogłaby udupić kogokolwiek na wieki, Ameryka ńce potrafią wyciągać kasę...

pzdr

dokladnie tak jak pisze szewski

to by sie dalo zalatwic ale nie online

Pamiętam jak za dawnych czasów sprzedawali długopisy a jako gratis był dodawany bilet na koncert, oczywiście długopis kosztował swoje. Nie wiem czy jest to ukrócone już prawnie, ale zestaw kart obfuscate + 2 zestawy kart DM Gratis. A w opisie aukcji Karty DM dodawane są za darmo do zestawu, pochodzą z prywatnego wydruku i dodaje tylko dla celów kolekcjonerskich nie zarokowych.

Pewnie nie zadziała, ale tak mi to wpadło do głowy. Wiecie jak z łamaniem licencji w tym przypadku.
Zapisane
Mistman

KoRneeshon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #13 dnia: Października 05, 2014, 10:18:19 am »

Ja jestem przekonany, że to by nawet zadziałało - pytanie czy chcemy się narażać VEKNowi taką akcją...
Zapisane

Migalart

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 517
    • Zobacz profil
Odp: Wydruk nowego dodatku
« Odpowiedź #14 dnia: Października 05, 2014, 12:28:06 pm »

ja tu nie ma watpliwosci :)
żadnych takich akcji
Zapisane