Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: EC 2015 - team POLAND  (Przeczytany 3857 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
EC 2015 - team POLAND
« dnia: Października 13, 2014, 05:38:03 pm »

Hej.
Jak juz pewnie wiecie (albo i nie :)) Polska otrzymała ponownie (po 4 latach) Mistrzostwa Europy.

Pomny doświadczeń z 2011 i mający pewne przemyślenia (i myślę tu o nie powtórzeniu błędów i wypaczeń z 2011 :)) zapodaję kilka tematów na już )

1. Potrzebuję OSOBY która ogarnie stworzenie i ewentualne usprawnianie strony MISTRZOSTW. Profil na FB sam se założę ale potrzebujemy stronę któa w założeniach chciałbym żeby wystartowała najpóxniej 1 marca 2015 ale im wczesniej tym lepiej. Strona MUSI być:
a) funkcjonalna
b) ciekawie zaprojektowana
c) łątwa w aktualizacjach tak, żeby taki cep jak ja szybko i łatwo wrzucał artykuły/zdjęcia itp
d) kilkanaście innycnh przemyśleń obgada z osobą projektująca :)

W 2011 roku FANTASTYCZNĄ robotę odwalił BOOGIE i Jego lepsza POŁOWA :) - i takiej poprzeczki będę się trzymał :) Chętni?

2. EC 2015 TEAM ORG - tutaj potrzebuję 4 osób, któe jednoczesnie wymiennie będą sędziami (PAscal sędziuje Finał oraz Day2, potrzeba osób do ogarnięcia LCQ, Day1 oraz FCQ) W założeniu chciałbym, żeby jedna osoba sędziowała 1 ewent tak, żeby skorzstać jak najwięcej z dobrodziejstw grania na EC. Oczywiście jeśli ktoś chce udzielać się 3 dni nie ma problemu ale z doświadczenia wiem, że ciągnie wilka do lasu :)

3. Potrzebuję 2 osób do tzw Event Section - rejestracja, drukowanie, wpisywanie itp. Oczywiście tutaj działam też ja ale support w postaci dwóch osób jest niezbędny. Ideałem było by żeby mieć 6 osób - po dwie na każdy dzień, wtedy też każdy coś pogra.

4. Oczywiście, że są naturalni kandydaci do pewnych spraw ale ochotnicy przede wszytskim. Nikogo nie zmuszam, prosł tez nie będę ale liczę na WAs :) Jeden MATE się już odzywał btw, czekam tylko na deklarację co i jak :)

5. Oczywiście chciałym żeby KAŻDA osoba pracująca podczas EC coś z tego miała. Na dzień dzisiejszy wiem, że chcę zaoferować:

darmowy pobyt w hotelu wraz z wyżywieniem dla osób pracujących podczas EC - zasada jest prosta - ile dni pracujesz za tyle dostajesz "reward"

benefity około turniejowe - czyli jeśli będą gadżety typu koszulka, macie; inne pierdoły-macie.

Coś więcej? CZas pokaże. Na razie piszę o rzeczach, któych jestem pewny.

6. Organizację wyobrażam sobie tak: działamy jako TEAM ale każdy TEAM ma swojego bossa. Autorytarnie stwierdzam że będę nim ja. Z różnych względów :) Kto mnie zna i wie jak podchodzę do spraw organizacyjnych, wie dlaczego :)

7. EC planuje w Novotelu aczkolweik jeśli znajdę podobną lokalizację: blisko lotniska i z super salami do grania w lepszej cenie to jestem gotów ją rozważyć. Termin - prawdopodobnie 02.10 - 04.10

8. Inne - powoli pewne rzeczy się krystalizują. Macie mój numer, maila, z chęcią odpowiem na każde pytania lub powymieniam poglądy na temat EC. Tutaj też możecie pisać swoje przemyślenia. Każdy dobry pomysł zasługuje na rozważenie.

PZDR
SZewski

Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #1 dnia: Października 13, 2014, 07:35:31 pm »

You've got mail.  :smileybeard:
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #2 dnia: Października 13, 2014, 08:07:29 pm »

Sugeruję opędzić to w większym składzie niż w 2011. Tamten temat siadł jak złoto, ale 3 osoby na opędzenie takiej imprezy na miejscu to po prostu za mało (czytaj: bawiłem się dobrze, ale trzeciego dnia byliśmy warzywami, a imprezę odsypiałem przez parę kolejnych dni).

Na syte nagrody warto dogadać się z Lotar Knives na jakiś kozik na zamówienie, robią syte projekty (jakby co dam namiar, kiedyś z nimi gadałem, tylko trzeba działać z wyprzedzeniem).

Poza tym moje zdanie już znasz, więc nie ma co się rozpisywać.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #3 dnia: Października 13, 2014, 08:29:05 pm »

Jakąś prostą i funkcjonalną stronę mogę niby ogarnąć. Ale grafik ze mnie lipny trochę (poza tym, jestem leniwy) więc ktoś inny by musiał obrazki itp. porobić a ja bym już sobie poukładał jak trzeba. W teorii, żeby było szybko, sprawnie i na sprawdzonych tematach to najłatwiej by to było ogarnąć na bazie ProcessWire (można sobie demo obadać, nawet z poziomu admina, żeby zobaczyć jak dodawać/edytować). Mogę też od bidy zrobić na Symfony, ale to więcej roboty (którą i tak wykonuję na co dzień więc nie wiem czy by mi się chciało jeszcze w domu). Szewo, masz jakiś hosting wykupiony na tą okoliczność czy coś? Czy też stronkę zrobić ot tak a potem się gdzieś postawi?
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2014, 08:31:08 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #4 dnia: Października 13, 2014, 08:36:49 pm »

Jakąś prostą i funkcjonalną stronę mogę niby ogarnąć. Ale grafik ze mnie lipny trochę (poza tym, jestem leniwy) więc ktoś inny by musiał obrazki itp. porobić a ja bym już sobie poukładał jak trzeba. W teorii, żeby było szybko, sprawnie i na sprawdzonych tematach to najłatwiej by to było ogarnąć na bazie ProcessWire (można sobie demo obadać, nawet z poziomu admina, żeby zobaczyć jak dodawać/edytować). Mogę też od bidy zrobić na Symfony, ale to więcej roboty (którą i tak wykonuję na co dzień więc nie wiem czy by mi się chciało jeszcze w domu). Szewo, masz jakiś hosting wykupiony na tą okoliczność czy coś? Czy też stronkę zrobić ot tak a potem się gdzieś postawi?

ja bym stronke najpierw zrobil a potem postawil, kase wybeceluje jak bedzie trzeba, luz. Ja po prostu sie nie znam na takich tematach, umiem tylko wklepywac tresci jak mi ktos pokaze :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #5 dnia: Października 14, 2014, 12:33:34 am »

Ja tam mogę Ci to zrobić nieodpłatnie lub za naprawdę minimalną kasę jak by mi to miało zająć jakoś więcej czasu. Największym dla mnie problemem jest żeby ktoś zrobił dobry layout. Mogę ewentualnie zapytać kumpla bo ciężko znaleźć dobrego grafika, który by znał web design na tyle, żeby stworzyć solidny projekt, który jest wygodny do wdrożenia dla programisty i ładny dla użytkownika. Wiem, bo w robocie non stop muszę się wykłócać z panią grafik (nie będę wymieniał z imienia i nazwiska), która tworzy niby ciekawe i ładne rzeczy, ale potem programiści bluzgają a użytkownicy się gubią...

Jak znasz jakiegoś grafika  to mogę pokrótce pojaśnić podstawowe kwestie (czego się wystrzegać, na co zwracać uwagę) i da radę.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #6 dnia: Października 14, 2014, 07:25:37 am »

Ja tam mogę Ci to zrobić nieodpłatnie lub za naprawdę minimalną kasę jak by mi to miało zająć jakoś więcej czasu. Największym dla mnie problemem jest żeby ktoś zrobił dobry layout. Mogę ewentualnie zapytać kumpla bo ciężko znaleźć dobrego grafika, który by znał web design na tyle, żeby stworzyć solidny projekt, który jest wygodny do wdrożenia dla programisty i ładny dla użytkownika. Wiem, bo w robocie non stop muszę się wykłócać z panią grafik (nie będę wymieniał z imienia i nazwiska), która tworzy niby ciekawe i ładne rzeczy, ale potem programiści bluzgają a użytkownicy się gubią...

Jak znasz jakiegoś grafika  to mogę pokrótce pojaśnić podstawowe kwestie (czego się wystrzegać, na co zwracać uwagę) i da radę.

poszukam
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #7 dnia: Października 17, 2014, 10:42:44 pm »

A tak swoją drogą. Patrzałem sobie na Twojej Rurze na filmiki z VTES i ogromna większość to straszna bida. Szewo, myślisz, że byłaby szansa zrobić coś w ten deseń na finałowym stoliku chociażby?

https://www.youtube.com/watch?v=w5WCHi0gm_c

Ty masz doświadczenie w tych kwestiach.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2014, 12:55:18 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #8 dnia: Października 28, 2014, 02:27:20 pm »

Ja się zgłaszam do pracy w recepcji turnieju jakby co.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: EC 2015 - team POLAND
« Odpowiedź #9 dnia: Października 28, 2014, 03:48:02 pm »

Hej, wszystkim pytającym odpowiadam: każde zgłoszenie rejestruję i kazdego chętnego do pracy przy EC przygarnę :)
Szerzej o pewnych szczegółach napiszę pewnie koło weekendu jak trochę wyluzuję w życiu zawodowym :0

pzdr
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i