Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Impreza letnia - dyskusja  (Przeczytany 6788 razy)

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Impreza letnia - dyskusja
« dnia: Października 26, 2015, 12:33:00 pm »

Czolem zaloga.

W ciagu ostatnichg kilku miesiecy przeprowadzilem kilka rozmow z graczami z PL na temat zorganizowania tygodnia z VTESem latem 2016.
Plan jest prosty, szumaky miejsca gdzie mozna pojechac w dobrej liczbie, grac, odpoczywac i pic . Niekoniecznie w tej kolejnosci :D.
Cala impreza ogolnie mialaby postac Bodek Days, tylko tym razem organizujemy (oplacamy) wszystko we wlasnym zakresie.

Rozmawialem dwa tygodnie temu z Bodkiem i wstepnie wyrazil chec pomocy zorganizowania miejscowki (Bachamaty) , w ktorej spotykalismy sie dotychczas.

Jezeli to nie wypali, na pewno uda sie znalezc jakies inne dobre miejsce.
Pozostaje pytanie - czy byliby chetni na taka impreze ?
Rozmawialem na ten temat z kilkoma osobami i ogolnie odbior takiej inicjatywy byl pozytywny, mysle ze te 10-15 osob daloby sie zebrac w jednym miejscu przynajmniej na 5-7 dni !

Calosc zakonczylibysmy turniejem, dodatkowo jest opcja rozegrania drafta lub zabawy w innym formacie (np. SoD).

Otwieram dyskusje, a szczegolami dotyczacymi miejca i terminu, zajmiemy sie gdzies w styczniu, teraz jest czas na dyskusje.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Października 26, 2015, 12:54:45 pm »

ja bym reflektował za 3 dniami (przedłużony weekend)
z warunkowym nie zabieraniem, kobiet(chyba że grają),dzieci, zwierząt hodowlanych etc.  [wstęp tylko dla graczy]
czyli typowa vampirowa najebka, w starym klimacie
ale to moja opinia =]
Zapisane
sorry andrzej=]

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Października 26, 2015, 01:59:41 pm »

Ja chyba mam podobne zdanie jak ToY - trochę krócej (czw-pt-sob-nd?), i w starym klimacie. Alko+gadki+granie
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Października 26, 2015, 03:20:03 pm »

Przy duzej ilosci chetnych nic nie stoi na przeszkodzie, zeby impreza trwala tydzien, a czesc dolaczyla na ostatnie 2-3-4 dni :).
Tak bywalo wczesniej i nie widze powodu zeby to zmieniac :)
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Października 26, 2015, 04:26:10 pm »

zajebista inicjatywa. Bodek Days i EC to najlepsze vtesowe wydarzenia w jakich bralem udział. Jak coś ma być w takiej formule to jestem całkowicie za. Odnośnie czasu trwania to myślę, że zależy od chętnych. Jeśli daloby radę, że przez tydzień będzie dużo osób to czemu nie. Jak ktoś da radę tylko na 3 dni to najwyżej przyjedzie/ wyjedzie wcześniej. U Bodka tak działało więc czemu nie.
Kwestia udziału dziewczyn/ żon/ chłopaków/ dzieci do zastanowienia. Z jednej strony ich wyłączenie może znacznie obniżyć frekwencję, bo część pantofli nie da rady przyjechać sama. Z drugiej przy ich zbyt dużym udziale zamiast vtesowego wyjazdu robi się wyjazd z dziećmi, gdzie połowa nie gra/ nie pije/ nie socjalizuje się tylko siedzi ze swoimi rodzinami.
Zapisane

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Października 26, 2015, 05:56:44 pm »

Na ostatnim Bodek Days  ilość osób była tak duża, że potrzebny był drugi domek więc myślę, że lepszym pomysłem byłby całotygodniowy wypad. Termin jest jeszcze wczesny więc z rezerwacją domku tego co dotychczas nie powinno być jeszcze problemu.
Zapisane
To ja krewetka

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Października 26, 2015, 06:16:14 pm »

ostatni bodek days był akurat konkretnie słaby, a graczy akurat wielu nie było.
Zapisane
sorry andrzej=]

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Października 30, 2015, 09:30:09 am »

Pozostaje pytanie - czy byliby chetni na taka impreze ?

Ze Szczecina, bez wątpienia, nikogo nie uświadczy na takim turnieju.
Przypuszczam, że podobnie jest z Nową Solą. Tyle, że powinni się sami wypowiedzieć w temacie.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Października 30, 2015, 09:50:54 am »

Pozostaje pytanie - czy byliby chetni na taka impreze ?

Ze Szczecina, bez wątpienia, nikogo nie uświadczy na takim turnieju.
Przypuszczam, że podobnie jest z Nową Solą. Tyle, że powinni się sami wypowiedzieć w temacie.

A dlaczego nie pozwolisz graczom wypowiedziec sie we wlasnym imieniu ?
To, ze Ty spaliles za soba pewne mosty, chyba nie powoduje, ze reszta nie moze przyjechac ?


Porozmawiamy o tmy w Pszczynie. Jesli mielibysmy wybrac Bachamaty to trzeba sie zorganizowac dosyc szybko - wybrac termin itp. KOniec stycznia/poczatek lutego to deadline.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Października 30, 2015, 10:40:53 am »

Pozostaje pytanie - czy byliby chetni na taka impreze ?

Ze Szczecina, bez wątpienia, nikogo nie uświadczy na takim turnieju.
Przypuszczam, że podobnie jest z Nową Solą. Tyle, że powinni się sami wypowiedzieć w temacie.

A dlaczego nie pozwolisz graczom wypowiedziec sie we wlasnym imieniu ?
To, ze Ty spaliles za soba pewne mosty, chyba nie powoduje, ze reszta nie moze przyjechac ?



Zły dzień w pracy, przyjacielu?  :(

0. Napisałem odnośnie Nowej Soli, że powinni wypowiedzieć się sami. Owszem, kilka osób z tego xięstwa już rozważało przyjazd na taką imprezę. Piszę jednak, nauczony doświadczeniem, i obeznany z sytuacją w Nowej Soli, że szanse wielkie nie są.

1. Mostów ostało się wystarczająco, zapewniam. Mimo to, wiem już dziś, że w przyszłym roku się na imprezie nie pojawię. Niewiele ma to wspólnego z logistyką.

2. Jestem w stanie określić ilość osób ze Szczecina, które pisałyby się na taki wyjazd. Przypuszczam, że ty jesteś w stanie określić ilość osób, które pisałyby się na wyjazd, a mieszkają obecnie w Bydgoszczy. Zapewniam, że w Szczecinie nie bytują obecnie gracze, którzy wzięliby udział w takim przedsięwzięciu.
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Października 30, 2015, 10:52:17 am »

A mógłbyś wytłumaczyć dlaczego nie przyjadą?
Zapisane
Today is a good day to die...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Października 30, 2015, 10:54:58 am »

A mógłbyś wytłumaczyć dlaczego nie przyjadą?

Najchętniej w Pszczynie, gdzie wysłuchają mnie jedynie zainteresowani, a nie będzie miała możliwości przeczytania tego co napiszę cała Polska.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Października 30, 2015, 11:27:38 am »

Pozostaje pytanie - czy byliby chetni na taka impreze ?

Ze Szczecina, bez wątpienia, nikogo nie uświadczy na takim turnieju.
Przypuszczam, że podobnie jest z Nową Solą. Tyle, że powinni się sami wypowiedzieć w temacie.

A dlaczego nie pozwolisz graczom wypowiedziec sie we wlasnym imieniu ?
To, ze Ty spaliles za soba pewne mosty, chyba nie powoduje, ze reszta nie moze przyjechac ?



Zły dzień w pracy, przyjacielu?  :(

0. Napisałem odnośnie Nowej Soli, że powinni wypowiedzieć się sami. Owszem, kilka osób z tego xięstwa już rozważało przyjazd na taką imprezę. Piszę jednak, nauczony doświadczeniem, i obeznany z sytuacją w Nowej Soli, że szanse wielkie nie są.

1. Mostów ostało się wystarczająco, zapewniam. Mimo to, wiem już dziś, że w przyszłym roku się na imprezie nie pojawię. Niewiele ma to wspólnego z logistyką.

2. Jestem w stanie określić ilość osób ze Szczecina, które pisałyby się na taki wyjazd. Przypuszczam, że ty jesteś w stanie określić ilość osób, które pisałyby się na wyjazd, a mieszkają obecnie w Bydgoszczy. Zapewniam, że w Szczecinie nie bytują obecnie gracze, którzy wzięliby udział w takim przedsięwzięciu.

To nie zly dzien w pracy. Wkurza mnie, ze nawet nikt sie nie zdazyl z Nowej Soli/Szczecina wypowiedziec, a Ty juz podjales w zasadzie decyzje, ze nikt ze wspomnianych miast nie przyjedzie.
Mam zamiar na turnieju w NS porozmawiac z graczami lokalnymi, czy byliby chetni na przyjazd (jesli np. taka impreza by sie odbyla blizej ).
Nie ma jeszcze szczegolow, a Ty juz decydujesz (w dodatku za innych).

Co do Szczecina to widze, ze sytuacja jest niewesola (jesli chodzi o wyjazdy) bo nawet na EC nikt (oprocz Ciebie) nie dotarl.
Mam nadzieje, ze moze jednak ktos sie zdecyduje na przyjazd (chocby na 2-3 noce) zeby wspolnie pograc i sie pobawic.




Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Października 30, 2015, 11:43:56 am »

Postaram się dotrzeć, wezmę pewnie jakieś plansze i karcianki. Jak uzgodnicie formułę, to się okaże czy sam, czy z rodziną (chociaż większość z was wie, że w moim przypadku nie robi to różnicy :) ).
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Hektor [NS]

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: Impreza letnia - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Października 31, 2015, 01:50:10 am »

Ogólnie inicjatywa fajna jak najbardziej.
Tylko na pewno bardziej skierowana na relaks i przy okazji granie w karty :)
Czyli tu nawet nie chodzi o to aby w auto wsiadało 5 osób i jechało grać turniej. To raczej oferta do poszczególnych osób które tak by chciały spędzić kilka dni.
Także po prostu chętni powinni się tutaj określić i jak będzie ich 10+ to można coś zorganizować :)

Jeżeli chodzi o Nową Sól, to nigdy nie byliśmy na takich vtesowych imprezach (poza EC2011)
Turnieje w naszym wykonaniu to też: jedziemy - gramy turniej - wracamy, bez before/after. Tak już jakoś mamy, wynika to pewnie z różnych przyczyn.
Więc nie wypowiem się za całe miasto czy przyjedziemy, ale powiem chłopakom i dziewczynie jednej naszej aby coś się tutaj odezwali jakby byli zainteresowani tematem.
Zapisane