Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Liga 2016?  (Przeczytany 7017 razy)

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 11, 2016, 06:37:38 pm »

Jest mi bardzo przykro, że Vtes zmierza ku samozagładzie.Osobiście z braku czasu i mnogości innych zajęć nie uczestniczę już tak często w turniejach.Na pewno niezależnie od wszystkiego co jakiś czas będę się pojawiał, ale dobijają mnie następujące rzeczy:
1.Problem z drukowanymi kartami-trzęsie mnie na myśl, że miałbym grać karteczkami z drukarki a nie mogę używać pięknych wydruków na porządnym papierze...
2.Problem trzeźwości/nietrzeźwości na turniejach-dorośli ludzie a nie potrafią kulturalnie się schlać...
3.Robienia problemów z problemów, które nie są problemami:P.
4.Bardzo mi brakuje Szczecina...
Wszystko powyżej ma wpływ na moją frekwencję turniejową i ligową-mam nadzieję że spotkamy się w tym roku u Bodka gdzie jest wspaniała atmosfera i wszyscy umieją grać i pić kulturalnie.
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 11, 2016, 10:10:07 pm »

drobna uwaga do punktu 1. W Polskich turniejach pięknie wydrukowane karty z dodatków Vekn są jak najbardziej dopuszczane na turniejach. Przyklad karty z Danse macabre przygotowane przez Migalarta. Ewentualny problem mógłby wystąpić tylko jak chciałbyś grać nimi gdzieś za granicą, ale w kontekście naszej ligi problem jest nieistniejący.
Zapisane

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 13, 2016, 02:48:09 pm »

Taa.Bardzo się cieszę,  że nie mogłem pojechać do Wawy i przedyskutować ten temat z pewnym Panem z zagranicy, bo prawdopodobnie skończyło by się argumentami siłowymi (chyba że dostałbym zwrot kasy za podróż i straty moralne)
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 13, 2016, 03:15:25 pm »

prawdę mówiąc używałem tych kart również podczas EC w Niemczech i sędzia się na to zgodził, ale oficjalnie powinny być wydruki.
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 13, 2016, 03:51:27 pm »

Jest mi bardzo przykro, że Vtes zmierza ku samozagładzie.Osobiście z braku czasu i mnogości innych zajęć nie uczestniczę już tak często w turniejach.Na pewno niezależnie od wszystkiego co jakiś czas będę się pojawiał, ale dobijają mnie następujące rzeczy:
Wszystko powyżej ma wpływ na moją frekwencję turniejową i ligową-mam nadzieję że spotkamy się w tym roku u Bodka gdzie jest wspaniała atmosfera i wszyscy umieją grać i pić kulturalnie.
to chyba jakaś kaczka dziennikarska :P
ad. 1.  Z tego co wiem to nie jest veknowe widzimisie, tylko realna groźba pozwu prawnego od właścicieli praw, amerykanie się nie pierdolą z takimi sprawami, wiem to z doświadczenia.
ad. 2.  Tu się zgadzam, ale aktualnie ze względu na zmniejszenie sceny zdarza się to rzadziej(raz w Pszczynie :P, ale to wyjątek i pierwszy raz u chłopaków można im darować )
ad. 3.  Pisz otwartym tekstem,  bo nie wiaomo do czego pijesz 
ad. 4.  Możesz się wybrać, narazie nie potrzeba wiz =]
 
Zapisane
sorry andrzej=]

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 13, 2016, 04:31:40 pm »

Do wydruków kart się nie odniosę, bo - jak wiecie, ale i tak powiem - mam to w dupie :D
Ja tylko przypomnę skromnie, że OD ZAWSZE był jakiś okazyjny incydent z najebkami na turniejach. Zmieniały się tylko twarze, wielu z nas pamięta legendarnego Kahaleta i jego wyprawy mentalne w poszukiwaniu rzeczywistości :D Zica pierwszy raz poznałem jak Bydgoszcz Squad wbił na turniej w wawie. Na tym turnieju Zico oczywiście (uwaga, to może być dla was szok :D ) na*cenzura*ł się jak świnia, trzeba było Jabbasem go ogarniać :) bo ludzie zaczęli piszczeć, że im źle. Co mnie osobiście nie dziwi. Bo z na*cenzura*nym typem gra się wybitnie słabo. Nieważne, że kolega. Fajnie, że on się dobrze bawi, ale reszta nie.

Zasada jest prosta, stosowałem w praktyce - najebiesz się to nie grasz. Powinna być jasno postawiona przed turniejem i egzekwowana w trakcie.

Co do reszty to w ogóle jakiś festiwal żenady jest, więc szkoda czasu.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Liga 2016?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 19, 2016, 08:52:52 am »

Do wydruków kart się nie odniosę, bo - jak wiecie, ale i tak powiem - mam to w dupie :D
Ja tylko przypomnę skromnie, że OD ZAWSZE był jakiś okazyjny incydent z najebkami na turniejach. Zmieniały się tylko twarze, wielu z nas pamięta legendarnego Kahaleta i jego wyprawy mentalne w poszukiwaniu rzeczywistości :D Zica pierwszy raz poznałem jak Bydgoszcz Squad wbił na turniej w wawie. Na tym turnieju Zico oczywiście (uwaga, to może być dla was szok :D ) na*cenzura*ł się jak świnia, trzeba było Jabbasem go ogarniać :) bo ludzie zaczęli piszczeć, że im źle. Co mnie osobiście nie dziwi. Bo z na*cenzura*nym typem gra się wybitnie słabo. Nieważne, że kolega. Fajnie, że on się dobrze bawi, ale reszta nie.

Zasada jest prosta, stosowałem w praktyce - najebiesz się to nie grasz. Powinna być jasno postawiona przed turniejem i egzekwowana w trakcie.

Co do reszty to w ogóle jakiś festiwal żenady jest, więc szkoda czasu.

Moje najebki na turniejach sa incydentalne (w ostatnich latach to chyba Pszczyna 2015, wczesniej Krakow 2010/11 ??) :D. Raz na 2-3 lata nakurwie sie podczas gry jak zwierze (zazwyczaj poprzedzone jest to sroga najebka poprzedniego wieczoru- a jak wiadomo : pije duzo, ale za to czesto :D)
Poza tym zgadzam sie, najebiesz sie => nie grasz - patrz EC 2015 LCQ haha. Tutaj jednak bym tez nie przesadzal - niektorzy pomimo stanu wskazujacego graja nadal dobrze (lepiej niz na trzezwo w przypadku niektorych ;)).

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2016, 08:55:21 am wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.