Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]

Autor Wątek: Elder Scrolls: Legends  (Przeczytany 12643 razy)

Michał!

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 327
  • Bielsko-Biała
    • Zobacz profil
    • https://vtesworldwide.blogspot.com/
Odp: Elder Scrolls: Legends
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 31, 2019, 03:56:45 pm »

Kończę lipiec na rank 3, chyba całkiem nieźle, jak na miesiąc grania. Grałem dwiema taliami (Thieves' Den oraz czerwono-niebiesko-fioletowa na przedmiotach) i widzę, że obie trzeba będzie usprawnić, jeśli mam wbić się gdzieś wyżej. Tak czy inaczej, cały czas bawię się przy tej karciance świetnie.

M.M.

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Elder Scrolls: Legends
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 07, 2019, 08:59:00 am »

Ja se wbiłem na chwilę żeby obczaić dwa nowe dodatki których nie widziałem i co najciekawsze core decków nie zmienił się prawie wcale od houses of morrowind. Poza tym, że warrior wrócił do bycia niegrywalnym po u*cenzura*niu psycho - slay decka (batman w piątej turze z defilera) i nerfie katapulty, weszły też potrzebne erraty które niestety zabiły mi mój ulubiony archetyp (doomcrag warrior) ;C.

Z plusów, pilfer dostał dużo dobrego (myślę, że da się złożyć nawet tier3 deck na nim), poza tym wax / wayne dał opcję na zabawę dual - color (Wax / Wayne deck nie będzie działał bez Moon Gate, w decku więcej niż 50 kartowych szansa na dociągnięcie jednego jest jeszcze niższa). Pograłem late midrange monkiem i bardziej board control scoutem na wax / wayne i jakby sie komus chcialo spokojnie mozna tym zajsc  do #100 legends.

Consumem nie grałem ale Shrewd Strategist zajebiscie wchodzi do crusadera na czerwonych tokenach :D
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Elder Scrolls: Legends
« Odpowiedź #77 dnia: Września 22, 2019, 03:44:19 pm »

Co powinienem stąd wyrzucić a co dołożyć ewentualnie?

http://prntscr.com/p9f8xq
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".
Strony: 1 ... 4 5 [6]