Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA  (Przeczytany 1688 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« dnia: Sierpnia 28, 2018, 12:21:54 pm »

Hej, w największym skrócie:
1. od 01.09 startuje sklep VTES.STORE - oficjalny partner BCP/WW
2. Po EC widać po raz kolejny, że jest głód grania a my Polacy czujemy go jeszcze bardziej niż kiedyś
3. Dlatego postanowiłem połaczyć przyjemne z pożytecznym i po raz kolejny zabrać się za organizację polskiej sceny VtES - oczywiście do niczego nie będę nikogo zmuszał ale wraz ze sklepem i nowymi kartami + zasobami, które zgromadziłem m.in. od Iziego i Klocka chciałbym dać naszej społeczności kolejne chwile chwały i funu jakim niewątpliwie jest granie i obcowanie w towarzystwie old vtes friends :)
4. W najbliższych dniach zaproponuje system wspierania i nagradzania organizatorów - zaróno za organizacje turniejów jak i nabór nowych graczy. To "narzędzie" powinno być na tyle zachęcające a jednocześnie dopingujące by niezaleznie od tego czy są chętni na przyjazd, czy to turniej siaki/owaki, każdemu ORGowi się chciało.
5. Chciałbym również przywrócić ideę usystematyzowanych rozgrywek pomiędzy polskimi (i nie tylko :)) graczami - wrócić do kalendarza, rankingu, nagród itp. Myślę, że ter4az jest najlepszy moment aby spróbować raz jeszcze. Dostępność kart będzie co raz większa, ceny przystepne, nowości na horyzoncie...grać i nie umierać :)
6. Oczywistym jest że nie zadowolę każdego i pewnie są ludzie na tym padole, którym ze mną nie po drodzę - nic na to nie poradzę ale proponuję schować jakieś prywatne urazy, zapomnieć o animozjach, wcisnąć reset i ruszyć do przodu. VtES jest piękną grą, która zdecydowanie łączy ludzi - nawet tak podstarzałych jak my :)

PZDR!
SZewski

p.s. śmiało komentujcie i wpisujcie swoje uwagi/pomysy/koncepcje. Pierwzy turniej z nowego formatu wsparcia już  w Częstochowie ale z chęcią ogarnę jakieś nowe/świeże pomysły!
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2018, 02:22:47 pm »

Kudos, Szewski! :D

Ja wraz z EC złapałem nową zajawkę na granie i tworzenie deczków, a co za tym idzie planuję rozruszać lokalne środowisko. Dobrze, że dostępność kart się zwiększy, to na pewno pomoże w promocji gry wśród potencjalnych nowych graczy. Na razie na turniejach możecie liczyć na dwie osoby z Lublina, ale będziemy nad tym pracować :) Zgłaszam też Lublin jako miejsce dla turnieju w bliskiej przyszłości (po Częstochowie i Wawie, a może też Szczecinie i Pszczynie - jak z kalendarza wyjdzie). Mam nadzieję, że do tej pory będzie nas już więcej.

Podsumowując: masz moje pełne poparcie, daj znać jeśli w czymś oprócz powyższego będę mógł jeszcze pomóc.

p.s.
Uwagę mam tylko taką, że dostęp do tego forum jest po pierwsze ograniczony, a po drugie sporo ludzi przestało tu zaglądać i warto by było pomyśleć albo nad ułatwieniem dostępu do niego, albo nad alternatywnym kanałem komunikacji.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 29, 2018, 10:24:06 am »

Cześć Wszystkim,

Mi jeszcze z rok pewnie zajmie zanim się z torporu wygrzebię. Chyba że się nowy dzieciak pojawi, to więcej.
Nie potrafimy z żoną tak się zorganizować abym mógł sobie vtesa do grafiku dodać...

Na ten moment jedyne co mogę zrobić to oddać księciowanie warszawskie, które mi Slave wcisnął kiedyśtam.
Jeśli jest ktokolwiek chętny to zapraszam i trzymam kciuki za powodzenie inicjatywy reanimacyjnej. Mi się trzy lata temu nie udało :)
 
Bardzo chętnie wrócę do grania, jak tylko czas pozwoli.

Pozdrawiam
Murzyn.

Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

stinkfist

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 221
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2018, 11:11:43 am »

Amen!

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Zapisane
He just exploded. Never seen anything like it without a Tremere around.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2018, 12:01:33 pm »

Cześć Wszystkim,

Mi jeszcze z rok pewnie zajmie zanim się z torporu wygrzebię. Chyba że się nowy dzieciak pojawi, to więcej.
Nie potrafimy z żoną tak się zorganizować abym mógł sobie vtesa do grafiku dodać...

Na ten moment jedyne co mogę zrobić to oddać księciowanie warszawskie, które mi Slave wcisnął kiedyśtam.
Jeśli jest ktokolwiek chętny to zapraszam i trzymam kciuki za powodzenie inicjatywy reanimacyjnej. Mi się trzy lata temu nie udało :)
 
Bardzo chętnie wrócę do grania, jak tylko czas pozwoli.

Pozdrawiam
Murzyn.

tobie wcisnął jak mi z partyzanta wycisnął :D taki żarcik heheszki
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #5 dnia: Września 03, 2018, 02:27:14 pm »

Po pierwszych rozmowach ze szczecińskimi graczami:

1. System wspierania nagród byłby bardzo pomocny pod katem organizacji turniejów, aby wpisowe było jak najmniejsze. Jest to także zachęta dla początkujących graczy.
2. Rankingi, liga, nagrody za najbardziej mobilnych graczy rowniez wskazane.
3. Warto pomyśleć tez nad wspólnymi wyjazdami do sasiaednich krajów jako grupa. Sam zamierzam odwiedzic Paryż za rok;)
4. Mysle, ze największy boom moze byc, gdy wyjdą starter decki. U nas juz pare osób pytało o to, bo chcieliby sie wkręcić w karcianke, a to jeden z fajniejszych sposobów.

Zapisane

Vegas

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: VtES AD. 2019 (teraz i potem :)) ORGANIZACJA
« Odpowiedź #6 dnia: Września 04, 2018, 06:41:09 pm »

Myślę że powrót ligi, kalendarza, rankingu itp. to niezły pomysł :)
Generalnie polskiej społeczności vtesa potrzebny jest ktoś kto będzie czuwał nad zarządzaniem tym wszystkim. Życzę powodzenia ;)
Zapisane