Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)  (Przeczytany 8683 razy)

Piotr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
Fotki kart
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2018, 12:47:54 pm »

Tak wygląda część kart.
Reszta uszkodzeń wygląda różnie, ale to chyba jedne z cięższych przypadków.
Zapisane
...It's the thrill of the fight, risin' up to the challenge of Your rival and the last known survivor stalks his prey in the night...

Fon-Q

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 309
  • Torpor
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 11, 2018, 12:56:10 pm »

Jeśli chodzi o dowalone cło, to niezależnie od tego jak jest to słabe to już akurat nie ich wina, na przyszłość po prostu raczej zaryzykuję indywidualne zamówienie, w nadziei na to, że drobniejsza przesyłka przejdzie niezauważona ;)
To samo sobie pomyślałem. Przy mniejszych kwotach cło jest dodawane random. Wtedy nawet z większym kosztem przesyłki zapłaciłbys mniej. Ale jak to mówią. Polak mądry po szkodzie.  :wink:
Zapisane
Death is the road to Awe

modzelino

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 574
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 11, 2018, 12:58:31 pm »

Ja podobnie jak przedmówcy, nie chciał bym uszkodzonych kart. Zwłaszcza teraz, kiedy te karty bardziej kolekcjonuje, niż nimi gram.

Piotr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
Propozycja rezolucji
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 11, 2018, 01:17:16 pm »

Moja propozycja rezolucji jest następująca:
1) wysyłam do DTC listę uszkodzony kart, z dokumentacją fotograficzną, jak będą chcieli,
1) my pokrywamy koszt jednego plastikowego opakowania na karty,
2) DTC ładuje karty do pudełeczka i przesyła je na swój koszt.
 :D
Zapisane
...It's the thrill of the fight, risin' up to the challenge of Your rival and the last known survivor stalks his prey in the night...

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 11, 2018, 04:57:56 pm »

Brzmi legitnie:)
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 11, 2018, 06:04:14 pm »

No, a ile dosyłać, bo nigdzie nie znalazłem.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 12, 2018, 10:46:44 am »

Piotrze, pisałeś że poinformowałeś ich już o uszkodzeniach - uzyskałeś jakąś odpowiedź?

Twoje rozwiązanie brzmi sensownie, ale warto chyba, żeby przedstawili wcześniej swoją koncepcję. Ciekaw jestem chociażby jak podejdą do tematu :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Piotr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - zaczynam wysyłkę
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 18, 2018, 04:53:29 am »

Witajcie,
Na wstępie przepraszam, za nagłe zniknięcie, ale pojawiły się ważne sprawy rodzinne, które zajęły cały mój wolny czas.

Przechodząc do meritum.

Drivethru stwierdziło, że potrzebuje dokładnych zdjęć wszystkich uszkodzonych kart, więc musiałem otworzyć wszystkie zestawy i przejrzeć każdą kartę, żeby potem nie było wtopy. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem.
Uszkodzonych kart jest około 70-80.

Ponieważ Drivethru jeszcze działa i nie dostałem finalnej odpowiedzi, na dzień dzisiejszy najrozsądniejsze wydaje się rozesłanie wszystkim zestawów bez uszkodzonych kart, gdyby okazało się, że np. mam je odesłać.

Na podstawie otrzymanych adresów postaram się w przeciągu 2 dni rozdystrybuować karty. Dzisiaj zobaczę na poczcie, jaka byłaby najbardziej ekonomiczna forma przesyłki - chyba, że ktoś ma doświadczenie w tym zakresie i mógłby udzielić mi rady na forum.

Ewentualnie, jeżeli ktoś preferuje inną opcję odbioru - przekazać karty komuś, odbiór osobisty w Warszawie etc., również bardzo proszę o informację.
Zapisane
...It's the thrill of the fight, risin' up to the challenge of Your rival and the last known survivor stalks his prey in the night...

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie na nowe zestawy - dowalili 23% vatu - proszę o szybkie przelewy :)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 17, 2018, 11:11:15 am »

Panowie, mam problemy ze skontaktowaniem się z Piotrem w sprawie zestawów, które powinny już do mnie dawno temu dotrzeć - czy ktoś ma z nim jakiś kontakt bliższy niż komórka/sms (bo tych najwyraźniej nie odbiera)?
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II