Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Polska Liga VtES 2018/2019 ZASADY WSTEPNE - RESURRE#CTION  (Przeczytany 1439 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Polska Liga VtES 2018/2019 ZASADY WSTEPNE - RESURRE#CTION
« dnia: Września 28, 2018, 12:15:35 pm »

Liga RESURRECTION startuje 30.09.2018 turniejem w Częstochowie i kończy swoją rezurekcyjną edycję w listopadzie/grudniu 2019r.

Każdy Prince/Org może w ramach edycji ligi zrobić ile chce turniejów - MINIMUM JEDEN w ciągu roku kalendarzowego - warunek konieczny ABY WYNIKI liczyły się do punktacji i zasad ligowych MUSI być MINIMUM 10 graczy oraz format 3R+F.
Dodatkowo każdy turniej MUSI być zgłoszony w kalendarzu VEKN, zaraportowany do mnie (wyniki) na rszewski@o2.pl, wyniki wprowadzone na VEKN oraz TWDA. Tyle z papierkowej roboty.

Oficjalnym sponsorem ligi tudziez partnerem zostaje VTES.STORE

Od każdego gracza 5PLN z wejściówki standardowo wędruje na konto 94 1140 2004 0000 3702 5873 4285 gdzie będziemy gromadzić kasę na nagrodu podsumowujące daną edycję Ligi. Kategorię ogłosimy później ale będzie ich dużo - tak by dla każdego było coś miłego :)

Nagrody dla Orgów/Princów na poszczególne turnieje:

dopóki są boostery - 5PLN za sztukę
Zestawy ze sklepu VTES.STORE - 80PLN/zestaw przy turnieju na minimum 10 osób; 70PLN/zestaw przy turnieju na minimum 20 osób.

Do finalnego rankingu bierzemy 6 najlepszych wyników danego gracza i używamy punktacji z Archona - NOWY ARCHON jest dostępny na VEKN

Resztę obgadamy juz w Czewie!

Pzdr
Szewski

Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i