Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Turniej Szczecin "FORCED AWAKENING" 10.11.2018  (Przeczytany 3168 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Szczecin "FORCED AWAKENING" 10.11.2018
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 13, 2018, 06:15:04 pm »

Bardzo fajny turniej, podziękowania dla Łukasza i Slavea za organizację i dostęp do ciasteczek. Miejscówka spoko, wolę w sklepie niż w knajpie bez własnej sali.

Finał ciekawy
Paweł (pre obf sb) -> Klocek (goratrix) -> Szewski (unnamed maleficia) -> Mirek (baali bleed) -> ja (anneke)
Mimo, że wybierałem ostatni miałem gorszy sitting niz Szewski wiec skontrolowalem szybko unnameda pentexem. Szewo po nieudanej probie zdjecia zrobil ragequita i dal Klockowi punkta. Goratrixa nie dałbym rady sam wykończyć więc musiałem Klocka po crossie zabić z odbitego bleedaa. Nie udało mi się Pawła zatrzymać jak zabijał Mirka więc miałem problem pod koniec na 1 poola się zatrzymałem. Deck się jednak Pawłowi skończył i pozamiatane.



Jak zwykle ostatnio mylisz się bo Ty miałes lepszy seating :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i