Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019  (Przeczytany 5212 razy)

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2019, 09:23:05 am »

Będziemy czekać :D

Przewidujemy 14 graczy na tę chwilę ;)
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 25, 2019, 12:25:13 am »

Zaczekaliśmy, a nie zawiedliśmy się. Więzy łączące Nową Sól i Szczecin, dwa najbardziej na zachód wysunięte Xięstwa Rzeczy Pospolitej, okazały się trwałe i silne. Ogromne podziękowania przeto przesyłam za pośrednictwem forum wszystkim przybyłym, którzy zdecydowali się ostać z nami do samego końca. Nowa Sól nie zawiedzie się oczekując majowej nawałnicy z północy.  :smileyvampire:

Final Rank     Name   Prelim GWs   Prelim VPs   Final VPs   TPs   Rating Points

  1   Łukasz Ho Thanh        2        7.5                0.5           174     141   - Legionnaires
  2   Remek Flasinski         1        6.25               0.5          144       67    - Malkavian 94
  2   Pawel Kamienowski    1        6.0                0.5           156       66    - Malkavian 94
  2   Dawid Cyran              1        5.5                0.5           150       64   - Tzimisce Wall
  2   Kamil Ignaczuk          1        5.5                0.5           126       64   - ambitious Politics
  6   Kacper Marciniec        1        2.0                                102       21
  7   Marcin Ruminski         0        1.75                              114       12
  8   Marcin Korinis            0        1.0                                 94         9
  9   Tomasz Czech            0        0.25                               88        6
10   Miroslaw Laskowski    0         0                                   66         5
11   Anna Wełpa               0         0                                   64         5
12   Piotr Wielgosz            0         0                                   54         5
13   Wiktor Woźniak          0         0                                   36         5
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 25, 2019, 10:07:36 am »

Finał wnioskuję był srogi :D

Pokusicie się o jakąś skrótową relację/zdradzicie seating?

@Łukasz:
Gratulacje! Wszelkie wygrane nekropochodnych deków mnie cieszą, a do legionistów mam szczególny sentyment, czekam na spis 8)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 25, 2019, 12:47:41 pm »

Finał wnioskuję był srogi :D


Srogi jak flaki z olejem, :lol: zakończony Limitem Czasowym patrząc na punktację finałową.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 25, 2019, 01:40:27 pm »

Dokładnie to miałem na myśli :) Żeby się spotkało pięć ścianek, to bym się nie dziwił, ale 2x '94 i polityka, w dodatku ambitna? ;) Dlatego między innymi dopytuję :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 25, 2019, 01:47:40 pm »

Dokładnie to miałem na myśli :) Żeby się spotkało pięć ścianek, to bym się nie dziwił, ale 2x '94 i polityka, w dodatku ambitna? ;) Dlatego między innymi dopytuję :)

Dokładnie, :wink: 3 agresywne talie i jedna pół na pół której stanie i czekanie było najbardziej na rękę. Tzi pewnie bardziej Wall niż Toolbox (przypuszczam).
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 25, 2019, 01:58:57 pm »

Żałuję, że nie mogłem być bo lubię do Was przyjeżdżać ;) Mam nadzieję, że widzimy się u mnie w kwietniu, albo gdzieś wcześniej jeśli los pozwoli :wink:
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 25, 2019, 03:46:59 pm »

Dokładnie to miałem na myśli :) Żeby się spotkało pięć ścianek, to bym się nie dziwił, ale 2x '94 i polityka, w dodatku ambitna? ;) Dlatego między innymi dopytuję :)

Dokładnie, :wink: 3 agresywne talie i jedna pół na pół której stanie i czekanie było najbardziej na rękę. Tzi pewnie bardziej Wall niż Toolbox (przypuszczam).

Oba decki preferujące defensywną grę trafiły Malki na plecy, i skupiały się przez 90% gry na obronie. Polityka, ambitna bo nietuzinkowa, grała śladowe ilości obfuscate, preferując Kiss of Ra. Jednak Legioniści szybko opanowali telewizję, i byli w stanie wyłapać większość akcji politycznych. A na Legionistów Kiss of Ra już tak ślicznie nie działa jak na wąpierze. Efekt jest taki, jak widać. Nikt nie zdążył wziąć punktu, choć Dawid w końcówce się starał. Jednak interwencja Rolanda Bishopa, który poświęcił się, aby wyeliminować z gry sławnego Normala (po drugiej stronie stołu) sprawiła, iż zabrakło siły oustującej.  :wink:
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 25, 2019, 06:07:02 pm »

O, i teraz (prawie) wszystko jasne, wielkie dzięki SLave! :) Legioniści bardziej defensywni, wnioskuję... Damn, ale bym sobie turniejowo zatupał, a tu jeszcze 2 tygodnie do post-release'a w Wawie :smileyvampire:
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Turniej Under Siege Szczecin 23.02.2019
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 25, 2019, 09:19:02 pm »

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym za udział w turnieju, a Ani i Slave'owi za pomoc w organizacji eventu :)

Udało się wygrać deckiem, który od jakiegoś czasu dopieszczam i będę brał na Brno oraz GP w Wawie :D

Wrzucę na pewno później na forum spis talii.

Odnośnie finału, to... tak miało być z założenia. Malki miały zostać zajęte, a polityka zblokowana. Myślałem, że uda się ugrać 1pkt, ale niestety szalejąca Dmitra z Ak-47, to nie jest miła rzecz dla Legionistów :D


Zapisane