Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Bloodlines 2?  (Przeczytany 11555 razy)

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Bloodlines 2?
« dnia: Lutego 19, 2019, 11:31:10 am »

Paradox Interactive rozpoczęło viralową kampanię, która prawdopodobnie jest zajawką nowego wampira.

1. Na Twitterze pojawiło się konto Knoxa Harringtona (prawdopodobnie) z Bloodlines: https://twitter.com/KnoxJ2019
2. Paradox wypuścił Tender - apkę pojawiającą się w jednym z podręczników do 5 edycji maskarady. Wizualnie ewidentnie nawiązuje do szaty graficznej z okładki 5e, podczas rejestracji pytają o zainteresowania w stylu okultyzm, tanatologia, grupa krwi itp. (polecam się zarejestrować bo śmiechowe rzeczy tam są).
3. Pomiędzy Twitterem a Tenderem ludzie zaczęli rozkminiać zagadki: https://wiki.gamedetectives.net/index.php?title=Tender

Pojawił się nawet leak fikcyjnego memo fikcyjnego prezesa Tendera, w którym to pada znaczące słówko Regent.

Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2019, 11:32:48 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Bloodlines 2
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2019, 12:30:55 pm »

Dobre wieści przynosisz naszemu forum.

Dzieje się, dzieje.
Zapisane

Beckett

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 19, 2019, 08:32:55 am »

Mamy pierwsze trailery :D Zapowiada się... interesująco. Mam nadzieję, że będzie można wybierać stroje, bo ten prezentowany jest wyjątkowo niemodny i zwyczajny.

https://www.youtube.com/watch?v=6PM0vb8UCzM

https://www.youtube.com/watch?v=OkcNFoW5dzs
Zapisane
I consider myself a seeker of reluctant information; "scholar" sounds like academia – ugh!
―Beckett

We are all born mad, some remain so.
- Samuel Beckett

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 19, 2019, 01:52:46 pm »

Outstar zrobila na swoim kanale fajna analize trailera i gameplayu. Zapowiada sie dobrze. Szczegolnie ze ci sami ludzie zrobili wczesniej Tyranny.
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2019, 12:42:11 pm »

Mam nadzieję, że będzie można wybierać stroje, bo ten prezentowany jest wyjątkowo niemodny i zwyczajny.

Raczej będzie można. W pre-orderze są kosmetyki tego typu:


« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2019, 12:44:25 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 01, 2020, 12:58:38 pm »

Dla zainteresowanych, sesja papierowego RPG 5ed wampira, wprowadzająca w wydarzenia z gry: https://www.youtube.com/watch?v=K8T6GEuHSUY
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 14, 2020, 08:02:36 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=SzVmOGS3w0U

Fajne rzeczy dają w edycji kolekcjonerskiej. Soundtrack na winylu :)
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Doman666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 23, 2020, 11:29:36 am »

wszelkie znaki pokazują, że projekt leci na ryj.. ja obstawiam, że ostatecznie wydadzą crap
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 26, 2020, 11:00:52 pm »

o jakich znakach mowa?
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 27, 2020, 12:38:52 am »

Wywalili story team leadera, dali kogoś innego w jego miejsce i opóźnili release do przyszłego roku. Mi to osobiście wygląda jakby gościu zbyt dużo rzeczy może dokładał na koniec development cycle albo miał problemy z komunikowaniem rzeczy (typ ma aspergera czy inny tam syndrom antysocjalny i historię bycia story team leadem w projektach, które nie doszły do skutku).

Ogólnie wiele nie wiadomo. Nie było jakoś dużo informacji na ten temat, jedynie wywalenie Mitsody i delay do przyszłego roku. Moim zdaniem pogłoski o kompletnym upadku projektu są przedwczesne. Paradox to nie jest jakiś nowy wydawca na rynku a z tego co pokazywali w tech demo itp. to coś tam w tej grze nawet było i działało (combat był słaby ale to chyba tyle z problemów co ludzie zauważyli). Jak dla mnie najprawdopodobniej zbyt dużo ugryźli na start jeżeli chodzi o historię i side-questy i się nie wyrabiali na zakrętach więc zmienili team leada na doświadczonego gościa, który powinien im to pospinać w logiczną całość obcinkując nadmierne rzeczy (które można potem dodać jako DLC czy ekspansję) i pomóc trochę to zestreamlinować. Ale to tylko moja opinia na podstawie skąpych informacji jakie widziałem.

Tak czy siak, pomimo tego że mam pre-order to się już nauczyłem, że w dzisiejszych czasach grę się instaluje mniej więcej miesiąc po release, żeby zdążyli połatać najbardziej rażące błędy i problemy. Przyszło nam niestety żyć w czasach gdzie wydaje się niekompletne gry a potem się je naprawia. Zresztą, pierwsza część gry to był dramat dopóki ludzie nie zaczęli sami tego patchować (i unofficial patche wychodzą nowe do tej pory). Mi tam delay nie przeszkadza, ja mam i tak zbyt dużo gier, w które chciałbym zagrać a zbyt mało czasu więc jak potrzeba im więcej na dokończenie to niech nawet jeszcze pół roku czy rok przedłużają, mi to ryba.

Edit: W międzyczasie odkryłem taką śmieszną gierkę jak Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Takie Bloodlines w formie wizualnej noweli, całkiem spoko - bardzo ładne arty i ciekawa historia.

Edit2: Pełne info odnośnie zmian personalnych przy B2:

Cytuj


Hi everyone,

Paradox Interactive and Hardsuit Labs have some important updates to share today. We recently shared that we were making some organizational changes to the Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 team, as promised, we will now give an update on what that means.

Lead Narrative Designer Brian Mitsoda and Creative Director Ka’ai Cluney are no longer part of the team at Hardsuit Labs. This was a joint decision made by the leadership of Hardsuit Labs and Paradox Interactive.

We appreciate, and value, the contributions of Brian and Ka’ai, which were instrumental in establishing the game's storyline and dark tone and have helped to ensure that we are making a true successor to the iconic Bloodlines. We wish them both the best in their future endeavors.

With that, we are excited to announce that Alexandre Mandryka has come aboard as Creative Consultant, filling the Creative Director role for Bloodlines 2, and will help us in the final stages of development. Alexandre is committed to following the vision that is in place, and successfully bringing Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to the fans.

Alexandre has been in the industry for more than 20 years and has worked on iconic franchises such as Assassin’s Creed, Warhammer 40,000, Far Cry, and more. With a long history of shipping excellent franchises, we are excited with what Alexandre brings to the game and the World of Darkness.

These changes to the team are focused on one thing: to bring you the best possible Vampire: The Masquerade game. We will share further updates as they occur.

We thank you all for understanding.
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2020, 02:12:06 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 27, 2020, 08:17:41 am »

Dzieki za info. Ja juz ze dwa lata w nic nie gralem, ale na Bloodlines mam chrapke.
Zapisane

Doman666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 27, 2020, 12:39:00 pm »

Może coś w tym być, że chcąc dopłynąć do brzegu stąd pomysł na kolesia po Ubisofcie

jakoś tydzień temu było info, że ktos poleciał znowu od fabuły i narracji
Moja obawa, biorąc pod uwage podejście Paradoxu do DLC, może być ich sporo i sam core dość obcięty


Vampire: The Masquerade - Coteries of New York mi się jeszcze nie koreluje zawartość względem ceny ;p poczekam na jakąś wyprzedaż na steam


« Ostatnia zmiana: Października 27, 2020, 12:42:05 pm wysłana przez Doman666 »
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 27, 2020, 02:23:31 pm »

Ja tylko mam nadzieję, że gierka nie straci na tym, jaki mamy obecnie klimat polityczny na świecie z SJW i ludźmi obrażającymi się za wszystko, że wszędzie musi być safe space, diversity itp. itd.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 27, 2020, 06:38:50 pm »

Btw, bardzo polecam VtM: Night Road. Gra w 100% czytana, tekstowa, nie ma nawet obrazkow jak w koteriach i cieniach.
Jednoczesnie jednak duzo ciekawsza z mnostwem wyborow, konsekwencji itp.
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Bloodlines 2?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 11, 2020, 09:21:41 pm »

A propos koterii i cieni, to Black Chantry zdecydowanie powinno odezwać się do Draw Distance żeby może użyć artów i postaci z gier w karciance. Draw Distance zrobiło mega robotę z tym akurat i co ciekawsze jest to nasz rodzimy produkt (przynajmniej imiona artystów by na to wskazywały: Krzysztof, Rafał, Joanna).

Mi tam zawsze lepiej się gra kartami z fajnymi artami a to co zrobiło DD jest mega na czasie i na propsie:

« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2020, 09:23:37 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey