Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: 25th Anniversary Dodatek  (Przeczytany 4291 razy)

Manit0u

• Global Moderator
  • *
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2019, 12:50:03 pm »

Tak czytam fora dziś i reakcje są skrajne...

Niemniej powtórzę za Alkiem, szkoda, że osłabiając paritę de facto zlikwidowali, np. Nosferatu Royalty. Dużo ludzi grało tym archetypem... w Brnie 3x widziałem takie decki ;/

Co do kart dodatkowych nie trzeba tu dużo myśleć są z d... :P Miało być WOW na anniversary. K... daleko od WoW... :D :D :D

Trzeba po prostu inaczej podchodzić do tematu. Ja zrobiłem nos royalty bez paritek i legendary vampów i działało wyśmienicie. Poolgain był z villeinów a odzysk krwi z abactorów i piątej tradycji.
Time is precious. Waste it wisely.

lukaszho

• Global Moderator
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2019, 12:51:05 pm »

Krzysiu... nephandusy bez Ashurów też mogą chodzić :D :D :D

Szewski

• *
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2019, 01:18:48 pm »

skończcie biadolić...tyle pochlebnych opinii ile negatywnych (choć nie wiem nie liczylem). Po drugie nie mozna wszystkiego przedrukować w rok. Co będzie drukowane w 2020,21? Poza tym będą w *cenzura* niespodzianki w ciągu najbliższych 12 miesięcy i nie tylko. Nie patrzmy jakby tym dodatkiem gra się miała kończyć. Patrzmy że to wszystko dopiero początek
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

popkorn

• *
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2019, 01:50:19 pm »

I to jest świetne podsumowanie :) Ja sie ciesze z Pentexa z jeszcze jednego, wspomnianego tu juz zreszta, powodu - jest to jedna z tych kart, która jest w większości dekow. Niby baza kart jest ogromna, a jest grupa kart, która gra wszędzie (jeśli tylko dyscypliny pozwalają). Wolałbym mieć problem z wyborem - sensie i to kusi i to nęci, a nie 3/4 masterow w kazdym deku to te same karty (dreamsy, pentexy, villeyn itd, itp )  :lol:

Nowy

• Administrator
  • *
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2019, 01:50:48 pm »

skończcie biadolić...tyle pochlebnych opinii ile negatywnych (choć nie wiem nie liczylem). Po drugie nie mozna wszystkiego przedrukować w rok. Co będzie drukowane w 2020,21? Poza tym będą w *cenzura* niespodzianki w ciągu najbliższych 12 miesięcy i nie tylko. Nie patrzmy jakby tym dodatkiem gra się miała kończyć. Patrzmy że to wszystko dopiero początek

Nie chodzi o przedrukowanie wszystkiego na raz bo pewnie co poniektórzy by finansowo nie wyrobili, tylko o druk z sensem lub jak kto woli tematycznie.:-)
"Prościej wyliczyć PIT niż trafić na Twój tok myślenia".

Dude

• *
  • Archbishop of Warsaw
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2019, 02:02:18 pm »

Przypomniała mi się dyskusja na FB o Pentexie i jego cenie...sprzed 2 tygodni? :D Prorok jakiś czy co... :)

Zmiana Pentexa jest bardzo pozytywna, z powodów już podanych. Parita również mnie cieszy, zawsze uważałem, że ta karta jest z lekka głupia i zbyt mocna (co w opcjach polityki oznaczało Camarilla a potem długo, długo nic). Una to był żart, mało śmieszny, fajnie że się skończył. Ankara dalej jest mocna, ale nie robi się z tego drugiej Uny. Za Nosferatu Royalty nie będę płakał :)
Black Metamorphosis - siła :)

Ogólnie o decku - nie wiem co wam się nie podoba, dają wam w decku Pentexa i Parity a wy płaczecie :D Mogli dorzucić Mind Rape, byłoby sympatyczniej.

A czy ktoś w ogóle widział te nowe karty?
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

BACK FROM RETIREMENT

Nowy

• Administrator
  • *
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2019, 02:23:03 pm »

Ja tam bym wolał Mind Rape zamiast Parity Shift bo miałem ochotę na złożenie Lasombry z nowych wampów, a tak smuteczek i czekanie dalej na przedruk. :roll:

alek

• *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 05, 2019, 02:38:00 pm »

Sam deczek w sumie ok, chociaz przedrukowane w nim karty, poza wampami, mocno juz stracily na atrakcyjnosci, np:
- Monastery of shadows - przedrukowane w ktoryms podelku z kolei, nie wiem czy ktos jeszcze szuka
- Pentex - wlasnie stal sie o polowe miej poszukiwana karta, choc wciaz przypada sie w niektorych taliach
- Villeiny - z tego co kojarze, tez ostatnio przedrukowywane na mase. No ale to zawsze sie przyda
- przedruku Parity doczekalismy sie razem z jej nerfem. Nikt juz raczej nie bedzie potrzebowal 7 sztuk do jednego decku, wiec ten przedruk tez mocno stracil na atrakcyjnosci
- enkil cog - fajnie, ale dopiero co przedukowany gdzie indziej
- najlepsze z tego to chyba te Earth Meldy, ktore ostatnio bylo ciezko zdobyc :D

I w sumie zestaw rocznicowy z "Must Buy" stał się pewnie dla sporej liczby osób pozycją "do zastanowienia". Z biznesowego punktu widzenia troche strzal w stope.

Pudel

• *
  • Retired pro
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 05, 2019, 04:55:36 pm »

Ja tylko napisze, ze Nosfe Royalty nadal wydają się spoko. I to wersji hardcorowej z LV full aggro. Przestańcie się mazać. :D
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

lukaszho

• Global Moderator
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 05, 2019, 05:33:28 pm »

Taaa u nas to jest dyskusja. Poczytajcie sobie Fb vtes  world itp. Tam to się dzieje  drama 🤣🤣🤣

Kuba

• *
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2019, 07:22:07 pm »

Taaa u nas to jest dyskusja. Poczytajcie sobie Fb vtes  world itp. Tam to się dzieje  drama 🤣🤣🤣

Jeden typ sieje ferment:)

Manit0u

• Global Moderator
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2019, 10:02:57 pm »

Ja to nie wiem dlaczego tak płaczą. Nerfy nie były jakieś super mocne moim zdaniem. Przynajmniej nie na tyle, żeby ludzie całkiem przestali grać tymi kartami. Raczej nie zobaczymy już Una Freakshow w takiej postaci jak wcześniej, ale to akurat niewiele zmienia.

Nowy

• Administrator
  • *
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2019, 11:17:22 pm »

Patrząc na TWDA to Una Freak Show ostatni raz wygrał turniej w 2012. Za to znalazła się koncepcja polityczna Una & Aksinya z Dual Form -> http://vtes.pl/forum/index.php?topic=4757.msg103720#new

Manit0u

• Global Moderator
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 06, 2019, 11:07:13 am »

Nowy art CVS by Carmen Cornet

Poproszę więcej takich artów.

Beckett

• *
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 19, 2019, 08:56:39 am »

A mnie bardzo cieszy moja faworyta Stanislava w nowym wydaniu i uwalenie Pentex, których to sam mam parę. To nie swoisty masochizm, karta była przepotężna. Nie rozumiem płaczów i dramatów z paleniem kart. Choć kartę nie łatwo zdobyć to potrafiła ona zachwiać równowagę całej rozgrywki jednym zagraniem, a nie nawet jakimś skomplikowanym combo.
I consider myself a seeker of reluctant information; "scholar" sounds like academia – ugh!
―Beckett

We are all born mad, some remain so.
- Samuel Beckett