Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: 25th Anniversary Dodatek  (Przeczytany 7629 razy)

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 05, 2019, 12:50:03 pm »

Tak czytam fora dziś i reakcje są skrajne...

Niemniej powtórzę za Alkiem, szkoda, że osłabiając paritę de facto zlikwidowali, np. Nosferatu Royalty. Dużo ludzi grało tym archetypem... w Brnie 3x widziałem takie decki ;/


Co do kart dodatkowych nie trzeba tu dużo myśleć są z d... :P Miało być WOW na anniversary. K... daleko od WoW... :D :D :D

Trzeba po prostu inaczej podchodzić do tematu. Ja zrobiłem nos royalty bez paritek i legendary vampów i działało wyśmienicie. Poolgain był z villeinów a odzysk krwi z abactorów i piątej tradycji.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 05, 2019, 12:51:05 pm »

Krzysiu... nephandusy bez Ashurów też mogą chodzić :D :D :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 05, 2019, 01:18:48 pm »

skończcie biadolić...tyle pochlebnych opinii ile negatywnych (choć nie wiem nie liczylem). Po drugie nie mozna wszystkiego przedrukować w rok. Co będzie drukowane w 2020,21? Poza tym będą w *cenzura* niespodzianki w ciągu najbliższych 12 miesięcy i nie tylko. Nie patrzmy jakby tym dodatkiem gra się miała kończyć. Patrzmy że to wszystko dopiero początek
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

popkorn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 05, 2019, 01:50:19 pm »

I to jest świetne podsumowanie :) Ja sie ciesze z Pentexa z jeszcze jednego, wspomnianego tu juz zreszta, powodu - jest to jedna z tych kart, która jest w większości dekow. Niby baza kart jest ogromna, a jest grupa kart, która gra wszędzie (jeśli tylko dyscypliny pozwalają). Wolałbym mieć problem z wyborem - sensie i to kusi i to nęci, a nie 3/4 masterow w kazdym deku to te same karty (dreamsy, pentexy, villeyn itd, itp )  :lol:
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 05, 2019, 01:50:48 pm »

skończcie biadolić...tyle pochlebnych opinii ile negatywnych (choć nie wiem nie liczylem). Po drugie nie mozna wszystkiego przedrukować w rok. Co będzie drukowane w 2020,21? Poza tym będą w *cenzura* niespodzianki w ciągu najbliższych 12 miesięcy i nie tylko. Nie patrzmy jakby tym dodatkiem gra się miała kończyć. Patrzmy że to wszystko dopiero początek

Nie chodzi o przedrukowanie wszystkiego na raz bo pewnie co poniektórzy by finansowo nie wyrobili, tylko o druk z sensem lub jak kto woli tematycznie.:-)
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 05, 2019, 02:02:18 pm »

Przypomniała mi się dyskusja na FB o Pentexie i jego cenie...sprzed 2 tygodni? :D Prorok jakiś czy co... :)

Zmiana Pentexa jest bardzo pozytywna, z powodów już podanych. Parita również mnie cieszy, zawsze uważałem, że ta karta jest z lekka głupia i zbyt mocna (co w opcjach polityki oznaczało Camarilla a potem długo, długo nic). Una to był żart, mało śmieszny, fajnie że się skończył. Ankara dalej jest mocna, ale nie robi się z tego drugiej Uny. Za Nosferatu Royalty nie będę płakał :)
Black Metamorphosis - siła :)

Ogólnie o decku - nie wiem co wam się nie podoba, dają wam w decku Pentexa i Parity a wy płaczecie :D Mogli dorzucić Mind Rape, byłoby sympatyczniej.

A czy ktoś w ogóle widział te nowe karty?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 05, 2019, 02:23:03 pm »

Ja tam bym wolał Mind Rape zamiast Parity Shift bo miałem ochotę na złożenie Lasombry z nowych wampów, a tak smuteczek i czekanie dalej na przedruk. :roll:
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 05, 2019, 02:38:00 pm »

Sam deczek w sumie ok, chociaz przedrukowane w nim karty, poza wampami, mocno juz stracily na atrakcyjnosci, np:
- Monastery of shadows - przedrukowane w ktoryms podelku z kolei, nie wiem czy ktos jeszcze szuka
- Pentex - wlasnie stal sie o polowe miej poszukiwana karta, choc wciaz przypada sie w niektorych taliach
- Villeiny - z tego co kojarze, tez ostatnio przedrukowywane na mase. No ale to zawsze sie przyda
- przedruku Parity doczekalismy sie razem z jej nerfem. Nikt juz raczej nie bedzie potrzebowal 7 sztuk do jednego decku, wiec ten przedruk tez mocno stracil na atrakcyjnosci
- enkil cog - fajnie, ale dopiero co przedukowany gdzie indziej
- najlepsze z tego to chyba te Earth Meldy, ktore ostatnio bylo ciezko zdobyc :D

I w sumie zestaw rocznicowy z "Must Buy" stał się pewnie dla sporej liczby osób pozycją "do zastanowienia". Z biznesowego punktu widzenia troche strzal w stope.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 05, 2019, 04:55:36 pm »

Ja tylko napisze, ze Nosfe Royalty nadal wydają się spoko. I to wersji hardcorowej z LV full aggro. Przestańcie się mazać. :D
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 05, 2019, 05:33:28 pm »

Taaa u nas to jest dyskusja. Poczytajcie sobie Fb vtes  world itp. Tam to się dzieje  drama 🤣🤣🤣

Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 05, 2019, 07:22:07 pm »

Taaa u nas to jest dyskusja. Poczytajcie sobie Fb vtes  world itp. Tam to się dzieje  drama 🤣🤣🤣

Jeden typ sieje ferment:)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 05, 2019, 10:02:57 pm »

Ja to nie wiem dlaczego tak płaczą. Nerfy nie były jakieś super mocne moim zdaniem. Przynajmniej nie na tyle, żeby ludzie całkiem przestali grać tymi kartami. Raczej nie zobaczymy już Una Freakshow w takiej postaci jak wcześniej, ale to akurat niewiele zmienia.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 05, 2019, 11:17:22 pm »

Patrząc na TWDA to Una Freak Show ostatni raz wygrał turniej w 2012. Za to znalazła się koncepcja polityczna Una & Aksinya z Dual Form -> http://vtes.pl/forum/index.php?topic=4757.msg103720#new
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 06, 2019, 11:07:13 am »

Nowy art CVS by Carmen Cornet



Poproszę więcej takich artów.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Beckett

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: 25th Anniversary Dodatek
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 19, 2019, 08:56:39 am »

A mnie bardzo cieszy moja faworyta Stanislava w nowym wydaniu i uwalenie Pentex, których to sam mam parę. To nie swoisty masochizm, karta była przepotężna. Nie rozumiem płaczów i dramatów z paleniem kart. Choć kartę nie łatwo zdobyć to potrafiła ona zachwiać równowagę całej rozgrywki jednym zagraniem, a nie nawet jakimś skomplikowanym combo.
Zapisane
I consider myself a seeker of reluctant information; "scholar" sounds like academia – ugh!
―Beckett

We are all born mad, some remain so.
- Samuel Beckett