Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.  (Przeczytany 5575 razy)

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 21, 2020, 02:47:40 pm »

Ja niestety mieszkam w Redzie czyli 40 km od Gdańska więc aftera jak chcecie to musicie organizować we własnym zakresie. Jedyne co mogę zaoferować to dach nad głową u mnie jednak trzeba się zaopatrzyć w karimatę/spijwór.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2020, 02:49:37 pm wysłana przez kazpex »
Zapisane

raat

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
  • Bydgoszcz
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 21, 2020, 04:28:54 pm »

Czy ktoś na turnieju nie miałby jakiegoś starego crapu na kilogramy na sprzedaż? Wiecie, jakieś karciochy po parę gr za szt, ale nie same mastery dyscyplin :P
Chętnie bym kupił dowolną ilość.

FYI: z Bydgoszczy się szykuje ekipa 3-4os.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 21, 2020, 08:46:01 pm »

Czy ktoś na turnieju nie miałby jakiegoś starego crapu na kilogramy na sprzedaż? Wiecie, jakieś karciochy po parę gr za szt, ale nie same mastery dyscyplin :P
Chętnie bym kupił dowolną ilość.

FYI: z Bydgoszczy się szykuje ekipa 3-4os.

Podpisuję się, też przytulę parę kartonów za bilety NBP
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 21, 2020, 09:00:47 pm »

Czy ktoś na turnieju nie miałby jakiegoś starego crapu na kilogramy na sprzedaż? Wiecie, jakieś karciochy po parę gr za szt, ale nie same mastery dyscyplin :P
Chętnie bym kupił dowolną ilość.

FYI: z Bydgoszczy się szykuje ekipa 3-4os.

Podpisuję się, też przytulę parę kartonów za bilety NBP

Jak zdążę zapakować to zabiorę trochę kartonów. Będą to raczej podstawowe rzeczy (governy, bum's rushe, deflekcje itp.) bo trochę się tego crapu mi nazbierało z edycji, które mnie nie interesują :P

Tak swoją drogą, gdyby ktoś chciał wymienić nowe na starsze karty to też chętnie (brakuje mi trochę aidów i carrionów z new blood starterów gdyby ktoś chciał wymienić/oddać).

Edit:
Bardzo pilnie też poszukuję Anne-Marie Bourgeois, Inconnu Recruiter i Aisha az-Zahra z setu Anthology w 2 sztukach obie (jako, że nie dostałem kart LARP). Gdyby ktoś miał na wydaniu i zmierzał do Gdańska to proszę dać znać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2020, 10:42:47 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 22, 2020, 10:53:17 am »

Chcielibyście coś konkretnego czy bierzecie wszystko jak leci? Mogę poświecić trochę wolnego czasu, którego nie mam zbyt wiele aby coś przynieść.
Zapisane

raat

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
  • Bydgoszcz
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 22, 2020, 01:06:19 pm »

Jak zdążę zapakować to zabiorę trochę kartonów. Będą to raczej podstawowe rzeczy (governy, bum's rushe, deflekcje itp.) bo trochę się tego crapu mi nazbierało z edycji, które mnie nie interesują :P

Chcielibyście coś konkretnego czy bierzecie wszystko jak leci? Mogę poświecić trochę wolnego czasu, którego nie mam zbyt wiele aby coś przynieść.

Generalnie szukam dowolnego crapu, ile wlezie, byle tanio :) dobrze jakbyście dali znać tu albo na PW ile tego macie i za ile, do piątku, żebym się przygotował na sobotę
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 22, 2020, 04:07:05 pm »

Jak zdążę zapakować to zabiorę trochę kartonów. Będą to raczej podstawowe rzeczy (governy, bum's rushe, deflekcje itp.) bo trochę się tego crapu mi nazbierało z edycji, które mnie nie interesują :P

Chcielibyście coś konkretnego czy bierzecie wszystko jak leci? Mogę poświecić trochę wolnego czasu, którego nie mam zbyt wiele aby coś przynieść.

Generalnie szukam dowolnego crapu, ile wlezie, byle tanio :) dobrze jakbyście dali znać tu albo na PW ile tego macie i za ile, do piątku, żebym się przygotował na sobotę

Jutro pogrzebię i dam znać. Wątpię, żebym liczył więcej niż 10gr za kartę także się nie przejmuj ;)
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 23, 2020, 02:46:54 am »

Jakoś po cenie druku mogę sprzedać każdą kartę czyli 10-30gr tak myśle 🤔
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 23, 2020, 11:13:43 am »

O ironio, będę również na turnieju. Tak się składa, że będę u brata w Gdańsku w tym czasie. Również go przyprowadzę. Dawno grał ale chętny jest :-)

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Zapisane
Today is a good day to die...

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 26, 2020, 02:48:21 am »

Zapisane

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 26, 2020, 11:26:31 am »

Dzięki za turniej Mistrzu! Oby więcej!
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 26, 2020, 11:48:31 am »

Dzięki za turniej Mistrzu! Oby więcej!
. Super imprezka jakiej dawno nie było.  Sorki ze za mocno się ululalem 😉
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 26, 2020, 12:15:48 pm »

Powtórzę za FB że biba zacna, organizacja świetna itp itd :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 26, 2020, 01:10:33 pm »

Ranking po turnieju:

FRank TRank  Name                            Deck                                 Prelim GWs    PrelimVPs    TPs
   1       1        Maciej Kozłowski            Harbringer of Skulls - bleed        2                 6         156
   2       2        Kamil Bujnowski            Followers of Set - vote                1                4,5       120
   2       3        Piotr Rutkowski             Malkavian - bleed                        2                 7         144
   2       4        Marcin Szybkowski         Giovanni - Shambling Hordes       1                6,5       156
   2       5        Michał Kochanowski       Anson Guns - combat                  1                5,5       120
   6       6        Piotr Dobosz                    Tremere - blood denial               1                4,5      114
   7       7        Mariusz Suchanecki        Inner Circle - vote                       1                 4        84
   8       8        Rafał Nowak                    Ahrimane - toolbox                     1                3,5       102
   9       9        Przemysław Bujnowski    EuroBrujah and Beast                  1                 3        108
  10      10        Miłosz Wierzchoń            Malkavian - bleed                      0                3,5       132
  11      11        Adam Talarek              Malgorzata/Lord Tremere              0                 2        114
  12      12        Marek Urban                 The Unnamed - bleed                 0                 2          108
  13      13        Damian Cieśla             !Toreador/Tzimisce - toolbox         0                 2         102
  14      14        Bogusław Skiepko           Toreador beretta - block           0                1,5       102
  14      15        Piotr Wróblewski            Giovanni - bleed and bruise       0                1,5       102
  16      16        Krzysztof Karski            Lasombra - vote                        0                1,5       96
  17      17        Bartosz Wróblewski      Lasombra - vote                         0                1,5       90
  18      18        Mariusz Kędziora            Malkavian - bleed                      0                1,5       66
  19      19        Łukasz Siegień             Lasombra - bleed                        0                 1          84
  20      20        Sylwester Dziembowski    !Tremere - Nephandus             0                0,5       90
  20      21        Jakub Skiepko             Tzimisce - block                           0                0,5       90
  22      22        Piotr Ruciński              Lasombra - vote                          0               0,5       36
  23      23        Maciej Broniarz            Stanislava - bleed                       0                 0         72
  24      24        Tomasz Cegłowski         The Unnamed - bleed                0                 0           66
  24      25        Marcin Watras             Celerity Guns - combat                0                 0         66

« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2020, 06:53:34 pm wysłana przez kazpex »
Zapisane

Spotlight

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 435
  • Księciunio ze wschodu
    • Zobacz profil
Odp: Gdańsk „Port Hunting Ground” 25.01.2020r.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 26, 2020, 05:19:31 pm »

Dzięki za turniej. Super było was zobaczyć. Gratulacje Zarazowi za zwycięstwo :-) Świetnie się grało :-)

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Zapisane
Today is a good day to die...