Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20

Autor Wątek: Black Chantry - ogłoszenia  (Przeczytany 45453 razy)

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 13, 2020, 11:45:05 am »

Victor Pelletier?

"Camarilla: When Victor enters play, you may pay 1 pool to make him a primogen, 2 pool to make him Prince of Paris, or 3 pool to make him Ventrue Justicar. If Victor's title would be contested, he immediately yields instead of contesting."

Czy ja jakos zle kumam, jak działa ta zdolność? Bo chyba nie da sie z niego zrobic ksiecia placac 5 poola, tylko 5 poola za wystawienie + 2 poola za dodanie tytulu = 7. A na 7mke to juz nie jest taki kozak. Halp!
Zapisane

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 13, 2020, 12:22:32 pm »

No jest jeszcze Gotesman i Donaldson. Krypta Lodina jest imho jedną z najlepszych. Schodki do Governa, dobry rozkład dyscyplin. Chciałbym mieć tak dobrze ułożonych Nosferatu...
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 13, 2020, 12:58:36 pm »

Victor Pelletier?

"Camarilla: When Victor enters play, you may pay 1 pool to make him a primogen, 2 pool to make him Prince of Paris, or 3 pool to make him Ventrue Justicar. If Victor's title would be contested, he immediately yields instead of contesting."

Czy ja jakos zle kumam, jak działa ta zdolność? Bo chyba nie da sie z niego zrobic ksiecia placac 5 poola, tylko 5 poola za wystawienie + 2 poola za dodanie tytulu = 7. A na 7mke to juz nie jest taki kozak. Halp!
dobrze kumasz, ale kluczowe jest, ze on nie do końca jest za 7. 7 poola zgoda, ale tylko 5 transferow. To znaczy, ze masz na stole glosy bardzo szybko. A kwestia dodatkowego kosztu potrafi być zaleta, jeśli grasz parity shifty

Problem z Mustafą jest taki, że to nie on decyduje jak idą głosy (bardzo często na stole trafia się Anson np.). Victor jest niby OK ale mi się jakoś nigdy nie sprawdzał.
no Anson to faktycznie dobry argument. Jak gralem tym deczkiem, to u nas jeszcze nikt nim nie gral, wiec problem się wlasciwie nie zdarzal, nie wiem jak teraz, bo na turnieju dawno zadnym nie byłem.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2020, 01:01:14 pm wysłana przez alek »
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 13, 2020, 03:40:13 pm »

No jest jeszcze Gotesman i Donaldson. Krypta Lodina jest imho jedną z najlepszych. Schodki do Governa, dobry rozkład dyscyplin. Chciałbym mieć tak dobrze ułożonych Nosferatu...

No to jest mega krypta do grania stickmenów czy coś ale wtedy bez modułu głosowań ciśniesz bo prezencji brakuje (tylko Mustafa i Pelletier). Dlatego też się cieszę, że te nowe wampy wchodzą bo dorzucają prezencję i jeszcze specjalne umiejki pod głosy więc będzie można ich grać bardziej politycznie a nie jak grindera.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2020, 03:51:49 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 13, 2020, 08:19:53 pm »

Victor Pelletier?

"Camarilla: When Victor enters play, you may pay 1 pool to make him a primogen, 2 pool to make him Prince of Paris, or 3 pool to make him Ventrue Justicar. If Victor's title would be contested, he immediately yields instead of contesting."

Czy ja jakos zle kumam, jak działa ta zdolność? Bo chyba nie da sie z niego zrobic ksiecia placac 5 poola, tylko 5 poola za wystawienie + 2 poola za dodanie tytulu = 7. A na 7mke to juz nie jest taki kozak. Halp!

Nie chodzi o koszt, ale o czas wystawienia.
Poza oczywistą Paritą zauważ, że jak się dobrze sklei, to ciśniesz typem Alastora z Assaultem w drugiej turze. Tak to tutaj zostawię :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 14, 2020, 07:56:32 am »

Popłyneliśmy w ten offtop, a tu nowego Tremucha nie widać. Szkoda. A co do prezencji u Lodina i spółki - 3 wampiry z duża prezencją to chyba wsamorazowo? Jak czwarty będzie z mniejszą to nikomu dupa nie pęknie ;)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 14, 2020, 09:13:10 pm »

Popłyneliśmy w ten offtop, a tu nowego Tremucha nie widać. Szkoda. A co do prezencji u Lodina i spółki - 3 wampiry z duża prezencją to chyba wsamorazowo? Jak czwarty będzie z mniejszą to nikomu dupa nie pęknie ;)

Ale 2 z nich z kolei ma mniejszy dom i jeden z nich jest w obecnym meta słabym wyborem.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 15, 2020, 11:06:10 am »

Nowy tremuch: https://www.blackchantry.com/products/current-products/vampire-the-eternal-struggle-fifth-edition/fifth-edition-tremere/

Manitou, rozmawiamy o tym jak bardzo się nie zgadzamy? ;)

Możemy założyć wątek "Najlepsza krypta we vtes i dlaczego gracze Cybele lubią <<na obcego>>" :D
Zapisane

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 15, 2020, 03:55:12 pm »

Chryzantema > Nassir
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 15, 2020, 10:44:23 pm »

Chryzantema > Nassir

Zdecydowanie. Ale Nassir też myślę znajdzie swoje miejsce. 4 cap z sup tha i aus to jest niezła opcja, zwłaszcza jak chcesz grać małych anarchów itp.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 17, 2020, 09:17:12 pm »

Dear Black Chantry FAQ

Pytania i odpowiedzi, niektóre wywołują uśmiech na twarzy. 8)
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 17, 2020, 10:19:06 pm »

Q: Czy macie starszych graczy w dupie?
A: Absolutnie nie, nigdy byśmy ich tam nie mieli, to nie godne by tak stwierdzać, ponieważ bardzo starych graczy szanujemy. Jednak by zaprzeczyć tym plotkom odpowiemy, że lokacja starszych, szanownych przedstawicieli naszej wspaniałej, szanownej społeczności leży w okrężnicy... ;)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 18, 2020, 10:10:17 am »

Dear Black Chantry FAQ

Pytania i odpowiedzi, niektóre wywołują uśmiech na twarzy. 8)

Rafał z całym szacunkiem ale zaczynasz przypominać zwykłego hejtera. Które pytania i odpowiedzi wywołują uśmiech na twarzy? Usmiech - wzruszenia? Czy uśmiech politowania? Chciałbym poznać Twoją opinię żeby móc polemizować z nią. Rzucanie takich pustych stwierdzeń przypomina mi trochę ostatnie lata w tvp ;)

Fajnie, że wrzucasz tu stuff i spełniasz super rolę pod względem informacyjnym ale jak już komentujesz coś, to może zacznij używać trochę merytoryki. Krytyka jest wskazana. Konstruktywna.

btw czytałem całe to q&a i zadnych smie*cenzura*ków nie widzę, żadnych poważnych deklaracji też nie. Jasne informacje, że nie będzie wszytskiego w druku ale część kart będzie na drivetrough tak jak assamici. Wiąże się to (brak wszystkiego w druku) prawdopodobnie z a) kwestią zgody Paradoxu na niektore karty - pewnie chodzi o ich nazewnictwo/wydźwięk whatever (takie czasy, właściciel decyduje, każdy ma takie prawo a licencjobiorca musi się dostosować), grafiki - prawo do artów - stad też niektóre karty mają nowe grafiki, do tego też dochodzi strategia BCP co do zasad itp ale jest to wspomniane.

 
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 18, 2020, 10:50:38 am »

Radosławie, nie wiem czemu zakładasz taki negatywizm Rafała ;)

"Wywołują uśmiech na twarzy" w połączeniu z emotikonką "8)" ja akurat odczytuję jako pozytywny komentarz, że fajnie, że się takie rzeczy dzieją - w połączeniu z wartością informacyjną jest to dla mnie całkowicie wystarczające, także nie wiem Szewski o co się przyp... ale może się mylę :)

Przeczytałem też FAQ i nie widzę tam nic strasznego (@Panda, ocb? :)) - skondensowane rzeczowe wyjaśnienie w tematach nurtujących coponiektórych, deklaracje ostrożne i uświadamiające pewne ograniczenia/uwarunkowania dla działań BCP, ja tu raczej widzę dobre wieści, ale może skupiamy się na innych rzeczach :)

Jedyną informacją, której mi tu brakuje jest rozważenie możliwości utworzenia europejskiego odpowiednika dla DriveThru, bo zamawianie ze Stanów przy ich "standardowych cenach dla przesyłek" to delikatnie mówiąc średnio sensowna opcja.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 18, 2020, 11:30:59 am »

Radosławie, nie wiem czemu zakładasz taki negatywizm Rafała ;)

"Wywołują uśmiech na twarzy" w połączeniu z emotikonką "8)" ja akurat odczytuję jako pozytywny komentarz, że fajnie, że się takie rzeczy dzieją - w połączeniu z wartością informacyjną jest to dla mnie całkowicie wystarczające, także nie wiem Szewski o co się przyp... ale może się mylę :)

Przeczytałem też FAQ i nie widzę tam nic strasznego (@Panda, ocb? :)) - skondensowane rzeczowe wyjaśnienie w tematach nurtujących coponiektórych, deklaracje ostrożne i uświadamiające pewne ograniczenia/uwarunkowania dla działań BCP, ja tu raczej widzę dobre wieści, ale może skupiamy się na innych rzeczach :)

Jedyną informacją, której mi tu brakuje jest rozważenie możliwości utworzenia europejskiego odpowiednika dla DriveThru, bo zamawianie ze Stanów przy ich "standardowych cenach dla przesyłek" to delikatnie mówiąc średnio sensowna opcja.

spoko, może jestem blind ;) and dumb :) whatever.

W temacie odpowiednika to obawiam się, że w najbliższym czasie jest to nie do przeskoczenia. Można by rozważyć inną rzecz - my moglibyśmy np kupić odpowiednio dużą partię kart z drivetrugh i potem odsprzedać je indywidualnym uzytkownikom w PL ale tutaj w grę wchodzą tylko rzeczy nie wydane przez BCP i w ilości hurtowej pod warunkiem, że a) drivetrough nam to sprzeda na firmę b) ilości będą na tyle duże, żeby to się wszystkim kalkulowało
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20