Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20

Autor Wątek: Black Chantry - ogłoszenia  (Przeczytany 44998 razy)

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 18, 2020, 02:05:26 pm »

Przeczytałem też FAQ i nie widzę tam nic strasznego (@Panda, ocb? :))

Lubię patrzeć jak świat płonie...  :smileyevil:

A, na serio. Za mało konkretów. Albo będzie, albo nie będzie, a jak będzie to nie wiadomo kiedy. Moja wypowiedź ma ten sam poziom. Nie podano żaden przykład errat, tuningu, zakresu ani kiedy miałby on być. Ale rozumiem, że ważniejsze jest by tłumaczyć grę na inne języki. Pomoże to przy dużych turniejach.

Nie podoba mi się kierunek, którym Chantry idzie. Może zmienię zdanie jak cokolwiek się okaże. Pax.
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 18, 2020, 03:05:31 pm »

Jak dadzą dobrze opisany rulebook, to już coś ;)

Mnie akurat cieszy kierunke BC. Niemniej mam swoje uwagi. Rozumiem nacisk na nowych graczy i jako biznesmen zapewne też bym w tym kierunku bym poszedł. Niemniej mogliby przedrukowywać z każdym dodatkiem kolejne karty, których ludziom brak, np. Direct Intervention, My Enemy enemy's, Mind rape itp.

Zapisane

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 18, 2020, 08:35:03 pm »

Co do konkretow, wydaje mi sie ze sporo rzeczy im sie rozjechalo i wola nie obiecywac na zapas;)
5ed miala byc w pazdzierniku? 2019. Potem pierwszy kwartal 2020, ale wirus and stuff. IMO dobrze ze do tematu podchodza z pokora, bo naobiecywac kazdy potrafi:)

Cieszy mnie tez info ze docelowo chca miec w ofercie wiekszosc kart dostepnych na zamowienie. Bardzo dobrze:)) Troche martwi fakt, ze jednak nie wszystkie;( Mam nadzieje ze np tych ktore wymienil Lukasz doczekamy sie raczej szybciej niz pozniej;)
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 18, 2020, 09:06:10 pm »

Co do konkretow, wydaje mi sie ze sporo rzeczy im sie rozjechalo i wola nie obiecywac na zapas;)
5ed miala byc w pazdzierniku? 2019. Potem pierwszy kwartal 2020, ale wirus and stuff. IMO dobrze ze do tematu podchodza z pokora, bo naobiecywac kazdy potrafi:)

Cieszy mnie tez info ze docelowo chca miec w ofercie wiekszosc kart dostepnych na zamowienie. Bardzo dobrze:)) Troche martwi fakt, ze jednak nie wszystkie;( Mam nadzieje ze np tych ktore wymienil Lukasz doczekamy sie raczej szybciej niz pozniej;)

nie wiem skąd masz informacje, że 5 ed miała być w październiku - to raczej kaczka dziennikarska; nikt nigdzie tak nie twierdził. 5 ed miała być w I/II kwartale 2020 roku i gdyby nie covid to by była...
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

maly

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 18, 2020, 10:39:16 pm »

Szewo było takie info na Black Chantry o końcówce 2019. Może dlatego wydaje się, że jest poślizg. Miesiąc w jedną czy drugą stronę nie robi różnicy. Byle wydawali.



https://www.blackchantry.com/2019/08/17/happy-birthday-vampire-the-eternal-struggle/


« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2020, 10:42:11 pm wysłana przez maly »
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 19, 2020, 12:25:03 pm »

Jedyną informacją, której mi tu brakuje jest rozważenie możliwości utworzenia europejskiego odpowiednika dla DriveThru, bo zamawianie ze Stanów przy ich "standardowych cenach dla przesyłek" to delikatnie mówiąc średnio sensowna opcja.

Jak zamawiałem rzeczy z DriveThrough to wysyłali z Anglii jak dobrze pamiętam także chyba mają w EU jakąś dystrybucję.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2020, 12:27:19 pm wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 19, 2020, 08:50:29 pm »

Jedyną informacją, której mi tu brakuje jest rozważenie możliwości utworzenia europejskiego odpowiednika dla DriveThru, bo zamawianie ze Stanów przy ich "standardowych cenach dla przesyłek" to delikatnie mówiąc średnio sensowna opcja.

Jak zamawiałem rzeczy z DriveThrough to wysyłali z Anglii jak dobrze pamiętam także chyba mają w EU jakąś dystrybucję.
nie, karty na bank idą z USA, tam je drukuja, wiem bo zamawialem. CZasem jest tak ze jesli BCP drukuje jakies promki u nich to oni wysylają (BCP) do mnie ale karty i tak da z USA
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 20, 2020, 02:15:06 am »

Jedyną informacją, której mi tu brakuje jest rozważenie możliwości utworzenia europejskiego odpowiednika dla DriveThru, bo zamawianie ze Stanów przy ich "standardowych cenach dla przesyłek" to delikatnie mówiąc średnio sensowna opcja.

Jak zamawiałem rzeczy z DriveThrough to wysyłali z Anglii jak dobrze pamiętam także chyba mają w EU jakąś dystrybucję.
nie, karty na bank idą z USA, tam je drukuja, wiem bo zamawialem. CZasem jest tak ze jesli BCP drukuje jakies promki u nich to oni wysylają (BCP) do mnie ale karty i tak da z USA

Możliwe. Ja tylko książki u nich zamawiałem do tej pory.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 23, 2020, 12:22:30 am »

Vampire: The Eternal Struggle card sleeves now in stores!

Spoko, chociaż ja bym wolał, żeby wydali koszulki z artami jakimiś (jak Camarilla Vitae Slave), symbolami klanowymi etc. Tak to nie ma specjalnej różnicy czy kupisz te koszulki czy zwykłe przeźroczyste.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2020, 12:25:15 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 23, 2020, 10:21:24 am »

Vampire: The Eternal Struggle card sleeves now in stores!

Spoko, chociaż ja bym wolał, żeby wydali koszulki z artami jakimiś (jak Camarilla Vitae Slave), symbolami klanowymi etc. Tak to nie ma specjalnej różnicy czy kupisz te koszulki czy zwykłe przeźroczyste.

+1. Podobnie z wzorami mat.
Zapisane

Michał!

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 327
  • Bielsko-Biała
    • Zobacz profil
    • https://vtesworldwide.blogspot.com/
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 23, 2020, 07:37:06 pm »

Spoko, chociaż ja bym wolał, żeby wydali koszulki z artami jakimiś (jak Camarilla Vitae Slave), symbolami klanowymi etc. Tak to nie ma specjalnej różnicy czy kupisz te koszulki czy zwykłe przeźroczyste.

Jeśli grasz kartami z różnymi rewersami, to nie do końca.

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 05, 2020, 06:21:29 pm »

Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 17, 2020, 11:10:42 am »

Roundhouse - good shit, przeczuwam renesans weenie pot i tupdpgow:)
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 17, 2020, 01:38:36 pm »

A ja mam mieszane uczucia. Tzn. to jest na pewno dobra karta, ale walczy o slota z torn signpost. Jak dla mnie ta karta wlasciwie nic nie zmieni.
Szkoda, ze nic co naprawde dalo by jakies nowe mozliwosci dla Nosferatu.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20