Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20

Autor Wątek: Black Chantry - ogłoszenia  (Przeczytany 44975 razy)

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 17, 2020, 04:06:04 pm »

A ja mam mieszane uczucia. Tzn. to jest na pewno dobra karta, ale walczy o slota z torn signpost. Jak dla mnie ta karta wlasciwie nic nie zmieni.
Szkoda, ze nic co naprawde dalo by jakies nowe mozliwosci dla Nosferatu.

Ja w noskach używam undead strength. Teraz będzie to roundhouse :P
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 17, 2020, 09:13:31 pm »

A ja mam mieszane uczucia. Tzn. to jest na pewno dobra karta, ale walczy o slota z torn signpost. Jak dla mnie ta karta wlasciwie nic nie zmieni.
Szkoda, ze nic co naprawde dalo by jakies nowe mozliwosci dla Nosferatu.

Dokładnie w praktyce nic nie zmienia ta karta. Poza tym, że undead strenght czy pushing the limit można podrzeć...
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 17, 2020, 11:51:04 pm »

A ja mam mieszane uczucia. Tzn. to jest na pewno dobra karta, ale walczy o slota z torn signpost. Jak dla mnie ta karta wlasciwie nic nie zmieni.
Szkoda, ze nic co naprawde dalo by jakies nowe mozliwosci dla Nosferatu.

Dokładnie w praktyce nic nie zmienia ta karta. Poza tym, że undead strenght czy pushing the limit można podrzeć...

Z tym darciem to bym nie przesadzał. Raz dostaniesz kartą, która kasuje Ci strike i każe wybrać inny i masz paranoję do końca życia :P
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 18, 2020, 12:17:54 am »

A ja mam mieszane uczucia. Tzn. to jest na pewno dobra karta, ale walczy o slota z torn signpost. Jak dla mnie ta karta wlasciwie nic nie zmieni.
Szkoda, ze nic co naprawde dalo by jakies nowe mozliwosci dla Nosferatu.

Dokładnie w praktyce nic nie zmienia ta karta. Poza tym, że undead strenght czy pushing the limit można podrzeć...

Z tym darciem to bym nie przesadzał. Raz dostaniesz kartą, która kasuje Ci strike i każe wybrać inny i masz paranoję do końca życia :P

Aha, jasne, już widzę jak ludzie wpychają US / PTL do decków właśnie w tym celu :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 18, 2020, 07:20:46 am »

Tez nie sądzę, żeby ktoś brał US specjalnie na okoliczność, że mu Roundhouse zdirectują;)

Bedzie fajny miks z tornem, skokowy dmg output wazna sprawa, na pewno bede wkladal kilka sztuk
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 18, 2020, 10:39:15 am »

Nie no, dla talii na potencji bez cel to jest mega karta. Tam idea jest taka, żeby ubić 1 strzałem więc każdy +dmg jest dobry. Mateusz + torn + kruki + roundhouse to 10 dmg.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 19, 2020, 10:05:43 pm »

Nie to, żebym był malkontentem, bo jestem fanem BC za to, co robią, ale... Krzysiu, po co te combo? Chyba lepiej torn + kruki + immortal -> press i lecimy dalej. Ta karta naprawdę nie zmieniła mety. Tylko weenie potence skorzysta poniekąd. Myślę, że można było stworzyć lepszą kartę, a nie lepszą alternatywę innych kart.
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 22, 2020, 07:52:29 pm »

To tez zalezy od meta, torn+kruki+immortal z pressem do dwie rundy zbierania bęcków na nos zamiast jednej.
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 22, 2020, 10:16:50 pm »

Bęcków od kogo? Fortitudge olewa Roundhouse, brak immortala = CE, Brak kruków lub manewrów =wpierdziel od animalismu/ pistoletów, Dodge>roundhouse. No nie wiem myślisz o walce z Enkidu czy innym stworem, co ma +2 do siły? Jeżeli tak, to wciąż jeden archetyp vs multum innych. Wolę 11 immortali i tornów, niż połowę immortali z roundhousem - tak dla przykładu.

Poza tym tu największym bólem nie jest sama karta, ale brak innowacyjności. Po prostu niewiele się zmienia, a szkoda...
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 23, 2020, 08:50:51 am »

Dlatego najlepszym zastosowaniem dla grafiki której tam użyto byłby Bum's Rush. :wink: Karta w dalszym ciągu w użyciu dla klanów spoza Sabatu.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 23, 2020, 10:26:40 am »

Bęcków od kogo? Fortitudge olewa Roundhouse, brak immortala = CE, Brak kruków lub manewrów =wpierdziel od animalismu/ pistoletów, Dodge>roundhouse. No nie wiem myślisz o walce z Enkidu czy innym stworem, co ma +2 do siły? Jeżeli tak, to wciąż jeden archetyp vs multum innych. Wolę 11 immortali i tornów, niż połowę immortali z roundhousem - tak dla przykładu.

Poza tym tu największym bólem nie jest sama karta, ale brak innowacyjności. Po prostu niewiele się zmienia, a szkoda...

Bęcków od np innego combatu. Jak grasz pot bez cel to żeby wygrać z cel+pot musisz ubić jednym strikiem. Są też sytuacje gdy musisz walczyć z warghoulami, lazverinusem, hardestadtem itp. Od animalsów i pistoletów to niekoniecznie wpierdziel bo masz rzut płytą. Dodatkową zaletą roundhouse jest też fakt, że combuje się z increased strength (które też combuje się z płytą). Nie mówię tutaj o graniu tego zamiast torna czy immortala, w obecnej formie jak gram nosferatu np to wkładam bodajże 4-6 sztuk undead strength jako takie extra oomph sytuacyjne i jeszcze nie miałem sytuacji, żebym żałował, że włożyłem do talii.

Zgadzam się, że mogli coś ciekawszego wymyśleć (albo użyć grafiki do bum's rusha) ale i tak nie narzekam bo jak korzystałem z US to będę korzystał z tego jako upgrade.

Edit: Deczywo na noskach, polecam.

Crypt (12 cards; Capacity min=5 max=8 avg=6.6)
==================
2x Kendrick                      7 aus obf ANI POT          Nosferatu antitribu:2
2x Nigel the Shunned             5 obf ANI POT              Nosferatu antitribu:2
2x Ox, Viceroy of the Hollows    6 ANI OBF POT              Nosferatu antitribu:2
4x Beast, The Leatherface of Detroit7 ani cel OBF POT          Nosferatu antitribu:2
2x Calebos                       8 cel ANI OBF POT          Nosferatu antitribu:2

Library: 90 cards

Master (18 cards)
==================
1x Fame
2x Archon Investigation
1x Monster
1x Nosferatu Kingdom
1x Secure Haven
1x Tension in the Ranks
4x Vessel
4x Villein
1x Depravity
2x Dreams of the Sphinx

Action (12 cards)
==================
4x Rumble
8x Deep Song

Action Modifier/Combat (8 cards)
==================
4x Shadow Boxing
4x Swallowed by the Night

Combat (50 cards)
==================
2x Glancing Blow
10x Immortal Grapple
2x Slam
4x Taste of Vitae
2x Thrown Sewer Lid
10x Torn Signpost
4x Undead Strength
10x Carrion Crows
4x Disarm
2x Drawing Out the Beast

Equipment (1 cards)
==================
1x Codex of the Edenic Groundskeepers

Event (1 cards)
==================
1x Dragonbound
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2020, 10:30:56 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 23, 2020, 02:14:28 pm »

dla mnie temat jest dosc prosty, skoro wiekszosc osob do tej pory, nie widziala powodu zeby grac undead strenght, to dodatkowy punkt damage w roundhouse raczej nie zmieni teraz kompozycji deckow. Moze ktos wlozy roundhouse zamiast torna bo akurat bardziej mu sie to w meta wpasuje, ale zaden nowy deck z tego nie powstanie ani istniejace nie stana sie lepsze.
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 23, 2020, 05:37:44 pm »

dla mnie temat jest dosc prosty, skoro wiekszosc osob do tej pory, nie widziala powodu zeby grac undead strenght, to dodatkowy punkt damage w roundhouse raczej nie zmieni teraz kompozycji deckow. Moze ktos wlozy roundhouse zamiast torna bo akurat bardziej mu sie to w meta wpasuje, ale zaden nowy deck z tego nie powstanie ani istniejace nie stana sie lepsze.
+1 tyle w temacie.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 23, 2020, 10:54:49 pm »

dla mnie temat jest dosc prosty, skoro wiekszosc osob do tej pory, nie widziala powodu zeby grac undead strenght, to dodatkowy punkt damage w roundhouse raczej nie zmieni teraz kompozycji deckow. Moze ktos wlozy roundhouse zamiast torna bo akurat bardziej mu sie to w meta wpasuje, ale zaden nowy deck z tego nie powstanie ani istniejace nie stana sie lepsze.

Chyba jedyny deck który realnie zyskuje na tej karcie to weenie potence (ew. wariacje na siostrach w Blood Brothers, na jedno wychodzi). I jak wspomniałeś, nic nowego z tego nie będzie, po prostu stary mechanizm będzie o +1 dmg lepszy (czytaj: dupy nie urywa :) ).
Pamiętajmy też, że póki co karta jest dostępna jedynie w secie za prawie 400 PLN...

Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Black Chantry - ogłoszenia
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 24, 2020, 02:35:38 pm »

Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20