Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wybory NC - kandydaci  (Przeczytany 7476 razy)

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Wybory NC - kandydaci
« dnia: Stycznia 22, 2020, 08:40:25 pm »

Proszę zgłaszać tutaj kandydatury na stanowisko NC. Za jakieś 2 tyg. rozpoczniemy głosowanie.  Przypominam, że NC wybierają princowie po zebraniu opinii graczy w swojej domenie. Ośrodki które nie mają princa lub jest nieaktywny dobrze żeby się ogarnęły do rozpoczęcia głosowania.
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 22, 2020, 09:03:52 pm »

Zgłaszam swoją kandydaturę.

Krótkie info:

Gram od 20 lat. Jako organizator działam od 2001r. Wielokrotnie organizowałem największe polskie turnieje, nationalsy, ECQ. Współorganizowałem też EC w Warszawie. 

Mój program to brak rewolucji. Będę kontynuował politykę poprzedników. Ewentualne zmiany kosmetyczne. Polską ligę ciśniemy dalej. Ligą będzie zajmował się Dude

Chciałbym zorganizować GP w Polsce w tym roku ale jest już dość późno na zaklepywanie terminów więc nie obiecuję, że się uda.
Zapisane

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 736
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2020, 10:43:09 am »

Jeśli mogę coś zasugerować w tym temacie to najlepiej jakby osoby, które się deklarują, że będą miały czas i chęci ogarniać ten temat przez min. najbliższy rok, same zgłaszały swoją kandydaturę. Oznacza to, że są gotowe podjąć to wyzwanie. Myślę, że nie ma sensu aby osoba zgłaszały inne osoby ponieważ może się okazać iż dana osoba nie ma chęci, czasu itp.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2020, 09:27:44 am »

do końca lutego będę jeszcze miał uprawnienia na vekn do zatwierdzania eventów itp. Potem już nie.
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Vegas

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 16, 2020, 10:22:30 am »

Jako, że Szewski nie chce być już NC, popieram kandydaturę Iziego.
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 16, 2020, 07:11:26 pm »

Nowy ogarnął dostępy do Konklawe - tam będzie głosowanie.

Nie ma jeszcze przedstawiciela Bydgoszczy, Nowej Soli (Kacper?), Bielsko będzie reprezentował Michał Misztal.

Jeśli jakiś ośrodek nie jest reprezentowany, a chciałby głosować (Łódź? Poznań?) dajcie znać.
Zapisane

raat

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
  • Bydgoszcz
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 16, 2020, 09:59:17 pm »

Hej,
z Bydgoszczy będę ja, tylko trwa Praxis Seizure :) myslę, że na dniach powinno być oficjalne
Zapisane

Rudeł

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 16, 2020, 11:27:13 pm »

Chetnie zobacze o co chodzi i zapytam lokalna grupe co o tym mysli;)
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 16, 2020, 11:46:40 pm »

Zgłaszam swoją kandydaturę.

Krótkie info:

Gram od 20 lat. Jako organizator działam od 2001r. Wielokrotnie organizowałem największe polskie turnieje, nationalsy, ECQ. Współorganizowałem też EC w Warszawie. 

Mój program to brak rewolucji. Będę kontynuował politykę poprzedników. Ewentualne zmiany kosmetyczne. Polską ligę ciśniemy dalej. Ligą będzie zajmował się Dude

Chciałbym zorganizować GP w Polsce w tym roku ale jest już dość późno na zaklepywanie terminów więc nie obiecuję, że się uda.

Polska potrzebuje NC bez dwóch zdań i cieszę się, że została podjęta ta kwestia.

Merytorycznie jesteś idealny kandydatem. Z punktu widzenia moralności uznaje to za brak przyzwoitości, a w najlepszym wypadku kiepski żart po tym, co wypisywałeś na koniec zeszłego roku. Do tej pory nie miałeś nawet odwagi napisać "przepraszam".

Jako, że reprezentuje w tej chwili aktywne środowisko Szczecina nie będę pisał, co gracze ze Szczecina sądzą o Twojej kandydaturze, ale napiszę w sposób najmniej newralgiczny - nie masz naszego poparcia.

NC powinien być arbitrem i osobą, która scala środowisko, a nie je dzieli. Punkt 9. opisu zadań NC pośrednio mówi o tym.
http://www.vekn.net/vampire-elder-kindred-network/what-is-a-national-coordinator

Jeżeli zamierzasz tylko przyznawać nr VEKN, zatwierdzać wyniki turniejów i podjąć się próby zorganizowania większego turnieju, to wierzę, że Ci się uda, ale myślę, że na tym koniec. Pytanie, czy tylko po to wysunąłeś swoją kandydaturę?


Osobiście podtrzymuję to, co napisałem w zeszłym roku. Na turnieje na południe Polski z Twoim udziałem nie będę się wybierał dopóki nie przeprosisz. Szczecin, Poznań i Nowa Sól na pewno będą trzymały ze sobą i wspólnie grały, a szkoda, bo gdyby nie Twoje zachowanie z zeszłego roku, to do każdego turnieju w Polsce w tym roku można byłoby dopisać +5 osób ze Szczecina.

W głosowaniu oczywiście Szczecin weźmie udział.
Zapisane

raat

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
  • Bydgoszcz
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 17, 2020, 08:32:41 am »

Łukasz, Izi to jedyna kandydatura jak na razie, czy mamy rozumieć, że zgłaszasz swoją? Bo inaczej deklaracja o braku poparcia jest trochę bez sensu, jeśli nie ma alternatywy.

Edit: alternatywa w sumie jest w postaci braku NC, ale miałem na myśli, że nawet jeśli jesteście skłóceni, to i tak gorszą opcją jest brak kogokolwiek

Jako że jestem niezorientowany, może mi ktoś powiedzieć czy NC wybiera się na jakiś okres, czy na stałe (do odwołania)? Jeśli ta druga opcja, to jak wygląda odwołanie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2020, 08:54:46 am wysłana przez raat »
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 17, 2020, 09:06:24 am »

Nie napisałem nic o zgłoszeniu swojej. Podobnie jak Izi kilka miesięcy temu, pozwoliłem sobie ocenić jego kandydaturę do czego jako przedstawiciel ośrodka mam prawo.

Pomijając Vtesa w każdym głosowaniu, gdzie jest jeden kandydat, głosujący maja prawo udzielić mu popracia lub nie, a także wyrazić swoją opinie, w którym w tym wypadku jest bardzo negatywna.

Mój post nie ma na celu wywołania flame’a forumowego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2020, 09:08:26 am wysłana przez lukaszho »
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 17, 2020, 09:28:57 am »

Łukasz, Izi to jedyna kandydatura jak na razie, czy mamy rozumieć, że zgłaszasz swoją? Bo inaczej deklaracja o braku poparcia jest trochę bez sensu, jeśli nie ma alternatywy.

Edit: alternatywa w sumie jest w postaci braku NC, ale miałem na myśli, że nawet jeśli jesteście skłóceni, to i tak gorszą opcją jest brak kogokolwiek

Jako że jestem niezorientowany, może mi ktoś powiedzieć czy NC wybiera się na jakiś okres, czy na stałe (do odwołania)? Jeśli ta druga opcja, to jak wygląda odwołanie?

NC nie jest wybierany bezterminowo, można daną kandydaturę odwołać na podobnej zasadzie jak dostaje wotum zaufania od Princów podczas jego wyboru. NC może też zrzec się tego tytułu dobrowolnie.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 17, 2020, 12:44:16 pm »

OMG ktoś tu coś pisze po miesiącu ciszy :)
Z mojej strony krótko - planowałem sam się zgłosić jak jeszcze było cicho w temacie (na zasadzie - Polska potrzebuje NC, ktoś to musi ogarniać). Traf chciał, że w międzyczasie byłem na Śląsku i spotkałem się z Izim, który wyjawił mi swój plan na kandydowanie. Zatem, skoro już mamy chętnego i wiem, że vtes będzie w dobrych rękach, nie zamierzam się w to pchać (a wam kazać głosować na "mniejsze zło" :D ).

Niniejszym popieram kandydaturę Iziego oraz deklaruję pomoc, jeśli okaże się potrzebna.
Pomijając argumenty merytoryczne, które są oczywiste, uważam, że Izi posiada tą rzadką cechę bycia najpierw organizatorem, a dopiero potem graczem, z całymi konsekwencjami za tym idącymi.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 17, 2020, 03:11:42 pm »

Chetnie zobacze o co chodzi i zapytam lokalna grupe co o tym mysli;)

Super Marek, dobrze żeby każdy ośrodek był reprezentowany, nawet jeżeli jest tylko jeden kandydat
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: Wybory NC - kandydaci
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 17, 2020, 03:43:37 pm »

Jako, że Szewski nie chce być już NC, popieram kandydaturę Iziego.

Kamil, dzięki za poparcie. Kto będzie reprezentował Nową Sól?
Zapisane