Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: KUMOTA  (Przeczytany 1433 razy)

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
KUMOTA
« dnia: Października 16, 2020, 04:03:45 pm »

Deck Name: KUMOTA
Author:  ZaraZ

Crypt (12 cards; Capacity min=1 max=7 avg=4.666667)
==================
4x Anarch Convert                1                          Caitiff:ANY
2x Kisha Bhimji                  5 cel obf pot AUS          Osebo:3
2x Mamadou Keita                 7 aus pot pre vic CEL      Osebo:4
2x Olugbenga                     7 ani cel OBF QUI          Assamite:4
2x Ubende                        7 for obf qui CEL PRE      Ishtarri:4

Library: 90 cards

Master (22 cards)
==================
1x Fragment of the Book of Nod
1x KRCG News Radio
1x Powerbase: Montreal
1x Powerbase: Tshwane
1x Rumor Mill, Tabloid Newspaper, The
1x Barrens, The
3x Smiling Jack, The Anarch
4x Vessel
1x WMRH Talk Radio
4x Celerity
1x Channel 10
2x Direct Intervention
1x Dreams of the Sphinx

Action (23 cards)
==================
2x Flurry of Action
4x Mozambique Allure
8x No Secrets From the Magaji
2x Bamba
1x Travelers Obey the Tenets
4x Well-Marked
2x Constant Revolution

Combat (28 cards)
==================
1x Fast Hands
6x Flash
6x Pursuit
3x Sideslip
4x Taste of Vitae
8x Concealed Weapon

Ally (1 cards)
==================
1x Carlton Van Wyk

Retainer (2 cards)
==================
1x Mr. Winthrop
1x Shaman

Equipment (14 cards)
==================
8x .44 Magnum
1x Ivory Bow
4x Sport Bike
1x Bowl of Convergence

https://amaranth.vtes.co.nz/#deck/b9af07fe-b8c9-4f35-9b5f-3a45734abd49

Dek jaki jest każdy widzi ;) W założeniu wystawiam 2-3 magajich, trochę permacepta, zakładam No Secrety i robię obronę Częstochowy :) Rzecz kompletnie nieograna, wychodzi na to, że może na Lackeyu potestuję w najbliższym czasie.

Chodzi mi jeszcze po głowie, żeby liczbę magajich zmniejszyć do 3 (Olugbenga out), ewentualnie dorzucić wtedy Idrissę albo jakiegoś innego 4-capa z CELerką. Zastanawiam się też nad sensem Well-Marked i Travelers Obey the Tenets przy tej koncepcji, jak i ewentualną zamianą magnumów na snajperki.

Jak to widzicie? Podrzućcie jakieś pomysły :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #1 dnia: Października 17, 2020, 08:31:14 am »

Dawno temu, kiedy niektóre rzadkie karty nie były rzadkie, a ashury kosztowały dużo golda, poczyniłem deczor, choinkę na Tsundzie plus maluchy. Deck sugerował bycie pasywnym misiem. Grane było tam wszystko plus maluchy ravnosowe. I jak już smiling popodgryzał stół rzucało się week of nightmares  :smileyevil: żaden top tier, ale tsunda ma dar do nadupiania ze snajperki tak tylko powiem :)

Tak mi się skojarzyło z tym co prezentujesz i chciałbym z tym zagrać, chociażby przez lackey i ze względu na murzyńskie sztuczki :)
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2020, 08:50:52 am »

Polecam temat obudować wokół gościa co się zwie Kabede Maru.;-)
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2020, 09:57:07 am »

Dawno temu, kiedy niektóre rzadkie karty nie były rzadkie, a ashury kosztowały dużo golda, poczyniłem deczor, choinkę na Tsundzie plus maluchy. Deck sugerował bycie pasywnym misiem. Grane było tam wszystko plus maluchy ravnosowe. I jak już smiling popodgryzał stół rzucało się week of nightmares  :smileyevil: żaden top tier, ale tsunda ma dar do nadupiania ze snajperki tak tylko powiem :)

Tak mi się skojarzyło z tym co prezentujesz i chciałbym z tym zagrać, chociażby przez lackey i ze względu na murzyńskie sztuczki :)

Ja gralem podobnym, opartym na Tsundzie i Falhu Shibabie. Snajpery + Targety + No Secrets + Raven Spy + Pack Alpha + Draba + Smiling Jack + Week of Nightmares + Jakies randomowe dodatki z CHI. Całkiem doskonale chodziło, a teraz jest też ta karta na CHI, która umie cancelować strike, więc kombatendsiarze nie będą tak łatwo spylać spod karzącej ręki (albo giwery) magajich:)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #4 dnia: Października 17, 2020, 01:39:40 pm »

Dawno temu, kiedy niektóre rzadkie karty nie były rzadkie, a ashury kosztowały dużo golda, poczyniłem deczor, choinkę na Tsundzie plus maluchy. Deck sugerował bycie pasywnym misiem. Grane było tam wszystko plus maluchy ravnosowe. I jak już smiling popodgryzał stół rzucało się week of nightmares  :smileyevil: żaden top tier, ale tsunda ma dar do nadupiania ze snajperki tak tylko powiem :)

Tak mi się skojarzyło z tym co prezentujesz i chciałbym z tym zagrać, chociażby przez lackey i ze względu na murzyńskie sztuczki :)

Ja gralem podobnym, opartym na Tsundzie i Falhu Shibabie. Snajpery + Targety + No Secrets + Raven Spy + Pack Alpha + Draba + Smiling Jack + Week of Nightmares + Jakies randomowe dodatki z CHI. Całkiem doskonale chodziło, a teraz jest też ta karta na CHI, która umie cancelować strike, więc kombatendsiarze nie będą tak łatwo spylać spod karzącej ręki (albo giwery) magajich:)

Do tego jest też rzadko spotykana karta NSA Trio dobra. Ja zawsze pakuję do animalizmu np.
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #5 dnia: Października 18, 2020, 07:25:26 am »

Dawno temu, kiedy niektóre rzadkie karty nie były rzadkie, a ashury kosztowały dużo golda, poczyniłem deczor, choinkę na Tsundzie plus maluchy. Deck sugerował bycie pasywnym misiem. Grane było tam wszystko plus maluchy ravnosowe. I jak już smiling popodgryzał stół rzucało się week of nightmares  :smileyevil: żaden top tier, ale tsunda ma dar do nadupiania ze snajperki tak tylko powiem :)

Tak mi się skojarzyło z tym co prezentujesz i chciałbym z tym zagrać, chociażby przez lackey i ze względu na murzyńskie sztuczki :)

Ja gralem podobnym, opartym na Tsundzie i Falhu Shibabie. Snajpery + Targety + No Secrets + Raven Spy + Pack Alpha + Draba + Smiling Jack + Week of Nightmares + Jakies randomowe dodatki z CHI. Całkiem doskonale chodziło, a teraz jest też ta karta na CHI, która umie cancelować strike, więc kombatendsiarze nie będą tak łatwo spylać spod karzącej ręki (albo giwery) magajich:)

Do tego jest też rzadko spotykana karta NSA Trio dobra. Ja zawsze pakuję do animalizmu np.

@manitou Wtedy się nie znało, teraz by się wsadziło. W sumie jedyny deck, który bym sobie zrobił pomimo narzuconego limitu 5. Można pomiziać na Lackeyu :)

@kuba Tak tylko zapytam, a od kogo Tsundę kupowałeś? ;)
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #6 dnia: Października 18, 2020, 07:45:46 am »

@Panda: Twój Ci to deczor był, i miałem z nim wiele frajdy robąć różne szaleńcze ekperymenty typu granie Ossiana i Remnant of the Great Strom :D
Zapisane

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #7 dnia: Października 19, 2020, 07:14:28 am »

Tak tylko powiem, że niedługo można się pokusić o część 2 ;)

Chcesz to Ci wyślę na priw jakbym to teraz zrobił :)
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #8 dnia: Października 19, 2020, 10:35:10 am »

Toście poradzili jak poprawić deka, wystarczy zostawić No Secrety i wymienić całą resztę, mówicie? :lol:

Kabede Maru/Tsunda chyba faktycznie najfajniejsze opcje do gwiazdorzenia, z chimery draba robi robotę, Kabede ma niezły zestaw dla blokera, obu brakuje chyba tylko fortki, trzeba na Kiss of Ra uważać :)

Remnanta też przez chwilę rozważałem, w tym deku zbyt kosztowna impreza, ale na Tsundzie bym go nawet widział :D

Poeksperymentuję, obaczymy :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: KUMOTA
« Odpowiedź #9 dnia: Października 19, 2020, 10:47:05 am »

Przy tej ilości granych teraz entrancementów ja sie trochę bym dygał grać Remnanta:) To juz nie te czasy  :D
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2020, 12:04:12 pm wysłana przez Kuba »
Zapisane