Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Sprzedam kolekcję kart  (Przeczytany 956 razy)

Woodward

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
Sprzedam kolekcję kart
« dnia: Października 19, 2020, 05:20:33 pm »

Cześć,

Szukam osób, które byłyby zainteresowane odkupieniem kolekcji kart. Nie jest tego dużo. Myślę, że nieco ponad 2000 kartoników z czego około 500 przypada na kryptę. Zbierałem się do spisania tego wszystkiego ale wymiękłem w połowie. Wstawiam posta z nadzieją, że zmotywuje mnie to, żeby dokończyć i dodać pełną listę tutaj.

Mieszkam w Łodzi więc jeśli ktoś w okolicy jest chętny to możemy się ustawić na przejrzenie całości. Bywam w Warszawie, więc bez problemu mogę podrzucić karty i tam.
O kontakt proszę przez forum lub bezpośrednio na adres mailowy: LRutkowski.mail@gmail.com

Woodward

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam kolekcję kart
« Odpowiedź #1 dnia: Października 20, 2020, 06:22:59 pm »

Witam ponownie.

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować za tak pozytywny odzew. Nie spodziewałem się, że ktokolwiek będzie zainteresowany. Udowodniliście mi, że byłem w błędzie, za co jestem ogromnie wdzięczny.

Przejrzałem dzisiaj wszystkie kartoniki i wrzuciłem do kolekcji: http://vtes.pl/trade/collection/2920
W kilku przypadkach mogłem pokręcić edycje, ale w większości wszystko powinno się zgadzać. Jeśli macie pytania o konkretne karty to chętnie udostępnię zdjęcia.

Jeśli chodzi o stan kart to moim zdaniem jest bardzo dobry (pewnie każdy sprzedający to powie...). Wrzuciłem kilka zdjęć na dysk, żeby pokazać oba krańce spektrum. 98% kart jest zadbana, na pozostałych widać ślady użycia, kilkanaście sztuk będzie "nadgryziona zębem czasu". Dwie znalazłem uszkodzone (Masika St. John). Obie karty skleiły się ze sobą, efekty na fotach.
https://drive.google.com/drive/folders/1kiyEgGCw6A6SWrEZECMtmU0avvnhdBL0?usp=sharing

Tutaj chciałbym jeszcze dodać, że mimo iż ja nie palę, to poprzedni właściciel palił. Karty przeleżały w kartonie dobrych kilka lat, a mimo to nadal czuć faję. Nie wiem czy komuś będzie to przeszkadzało, ale wolałem to tu napisać.

We wiadomościach pytacie o cenę. Tak jak odpisywałem... nie mam pojęcia jak teraz wygląda teraz rynek. Dodruki sprawiły, że ceny poleciały w dół. Ostatecznie karty będą warte tyle ile ktoś zgodzi się za nie zapłacić. Mam nadzieję, że znajdziemy taką cenę, która usatysfakcjonuje obie strony. Poświęcę resztę dnia, żeby trochę poszperać w sieci. Postaram się wyjść z jakąś sensowną propozycją.

Woodward

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam kolekcję kart
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2020, 09:24:51 pm »

Cześć,

Dodałem kilka nowych zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1kiyEgGCw6A6SWrEZECMtmU0avvnhdBL0?usp=sharing

Wysłałem PW do wszystkich zainteresowanych. Czekam na odpowiedzi. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji to dawajcie znać.

Woodward

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam kolekcję kart
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2020, 01:44:24 pm »

Witam ponownie.

Karty znalazły nowego właściciela. Serdecznie dziękuję wszystkim za zainteresowanie!
Wątek można zamknąć.

Pozdrawiam,
Łukasz