Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Creeping sabotage - hot or not?  (Przeczytany 3932 razy)

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 30, 2020, 07:00:08 am »

Można zrobić na niej fajna ściankę, ale problem z oustem był niemiłosierny. C. Sabotage niejako rozwiązuje te sprawę, bo granie na Smiling jack było średnie, a armia szczurów za słaba. Zreszta, co by tu dużo nie mówić od momentu ukazywania sie kart do Nosferatu mówiłem, ze idzie to w kierunku Walla. Ja widze tu nowy archetyp i nowe możliwości.

W czasie pierwszego lockdownu pare osób grało na lackeyu Baba Yaga. Dużo ciekawych decklistow powstało. Sam nie mogę sie doczekać testów z nowymi kartami;)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2020, 08:14:02 am »

Przemyślałem sprawę i jednak widzę to teraz :) Jakoś na początku nie pomyślałem, że Jadzia może grać motsy po eq i Rutora do odtapek a voshkov zakładać homunculusa (i oboje mogą grać enkil cog i puls kanalii).
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2020, 08:17:20 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2020, 09:48:44 am »

Jak wspomniał Nowy... Baba Yaga się cieszy, bo w końcu widzę sens grania na niej.

A co tutaj Babcia ma do rzeczy? Żeby z Segeiem nią grać na ANI/AUS?


Baba Jadzia ma dużo do powiedzenia tutaj. Układ dyscyplin pozwala na niej postawić pasjansa i radośnie rozwalać wszystko i wszystkich. Brakuje jej tylko opcji na Additional Strike, ale to może załatwić założenie Drum of Xipe Totec chociaż lepszym wyjściem byłoby po prostu Black Metamorphosis. :) Reszta wampów u niej w krypcie to obstawa aby zdjąć Pentex Subversion co najwyżej.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Panda

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 808
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2020, 09:49:14 am »

Przemyślałem sprawę i jednak widzę to teraz :) Jakoś na początku nie pomyślałem, że Jadzia może grać motsy po eq i Rutora do odtapek a voshkov zakładać homunculusa (i oboje mogą grać enkil cog i puls kanalii).

 8) Nosy z okiem to dobre nosy, a że mają obfa to i je wyłożą. grasz krowami, to wyłożysz spoko 3-4(edit:creeping sabnotage). I stoisz. Uśmiechnięty Jacek robi swoje, a każdy wie, że nie ma snajpera nad Sergieja ;)
Zapisane

Raven

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
  • Autarkis Society of Katowice
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 19, 2021, 09:13:25 am »

Ja tam myśle że Creeping jest lepszy i od jacka i od Revolt, głównie dlatego że strzela tylko w preya i nie pomaga innym graczom. Dodatkowo nie wystrzelą Ci w Twarz jak jacek który zabiera Ci 1 poola co turą albo Revolt jak Ci skasują Anarcha.
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 25, 2021, 12:37:26 pm »

Hmm, tak jszcze mysle o tym sabotażu, i coraz bardziej wydaje mi się to zbyt słabą i wolną taktyką. Realnie mamy na stole 2-3 sabotaże i army of rats, czyli powiedzmy, 3-4 poola co turę, i ze 2-3 tury na setup tego, w zależności od mozliwości blokowych stołu. W zasadzie trzeba i tak grać z Jackiem, i i tak utrzymanie Jacka jest kluczowe do outsowania. Więc i tak trzeba się skupić na bloku i grze ścianką, a tutaj sa dużo lepsze opcje, niż Nosy.

Może jest jeszcze opcja na toolbox: mocny moduł combat ANI, troche bleedów (przy deep songach i kombacie na ani mamy realnie dwie postacie bleedujace za 3) + armia szczurów +  fame + sabotaże. Mniej skupiania się na bloku i bronieniu sabotazy, a bardzije na rushu, bleedzie i agresji. Nie wiem, kurcze, nie wiem , jeszcze brakuje Noskom jakiegoś kopa...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2021, 03:38:32 pm wysłana przez Kuba »
Zapisane

lukaszho

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 25, 2021, 09:52:22 pm »

Testowałem długo walla na sabotażach, armii szuczrów itd. Fajne, ale za wolne... faktem jest, że 3-4 sabotaże dają radę. Koncepcja rush z animalizmu lub potenca + sabotaże jako dodatek + stacja warszawa + protected district jest ciekawszą opcją.
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 26, 2021, 12:02:07 am »

Testowałem długo walla na sabotażach, armii szuczrów itd. Fajne, ale za wolne... faktem jest, że 3-4 sabotaże dają radę. Koncepcja rush z animalizmu lub potenca + sabotaże jako dodatek + stacja warszawa + protected district jest ciekawszą opcją.

Testowałem to w tej formie. Tier 1 deczek toto nie jest ale całkiem spoko. Lepiej to chyba jednak robić na potencji (jeszcze dorzucić Storm Sewers) i bez protected disctrict (bo fajne te nowe primogeny ale to lecisz na ani/obf bo potence u nich malutki).
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 26, 2021, 03:51:41 pm »

Ja nie widzę problemów z tą kartą, jest wyważona odpowiednio. Jest dobrym uzupełnieniem ousta zarówno w Nosach ANI/OBF i OBF/POT. Wystarczy skompletować kryptę i grać. Nawet można sobie złożyć wall z Babą Jagą i też będzie tam grane Creeping Sabotage.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Creeping sabotage - hot or not?
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 26, 2021, 07:00:42 pm »

Jako uzupełnienie jest dobra, jako podstawa ousta już mniej. To takie bonusowe armie szczurów właściwie :P

Ja to bym chciał, żeby tą kartę z dance macabre Inside Dirt zmienili, żeby była może nos/!nos (jak Ennoia's Theater).
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey