Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Warszawa Nocą - vtes podcast  (Przeczytany 2034 razy)

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Warszawa Nocą - vtes podcast
« dnia: Lutego 03, 2021, 11:02:05 pm »

Cześć,

Nasza radosna ekipa (Panda, Dude, Toy, Sven i ja) zaczeliśmy nagrywać vtesowy podcast. Pierwszy odcinek jest już opublikowany, drugi właśnie nagrywamy.
https://vtes.club/?p=8

Miłego słuchania :)
Zapisane

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa Nocą - vtes podcast
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2021, 10:12:19 am »

Spoko inicjatywa. Uśmiech wyszedł mi na twarzy jak zaczęliście gadać o deckach na potencji bo to kwestia mety, weenie potence ostatnio widziałem 2 tygodnie temu a sam też gram potencem, w którym grałem 8x undead strength (teraz 8x roundhouse), i to nie weenie potence tylko !nos na bestii. Ogólnie w Lubelskim meta to często gęsto zdarzają się gry gdzie masz 2-3 decki combatowe (czasem 4-5).

Gdybyście chcieli kiedyś kogoś spoza wawy do dyskusji to macie do mnie kontakt ;)

Edit: Chociaż nie można teraz zobaczyć to dobrze chociaż was posłuchać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2021, 10:56:57 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa Nocą - vtes podcast
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2021, 02:01:57 pm »

Dzięki. Inicjatywa kiełkowała już od jakiegoś czasu, w końcu wyszło, że Maciek i tak zaczął nagrywać podcasty w tematyce zawodowej, więc poszło siłą rozpędu. Wczoraj nagraliśmy nowy materiał o Drivethru.
Metę w wawie, jak wspomniano, mamy mocno nietypową, więc ciężko o standaryzację.
Gości pewnie docelowo będziemy zapraszać, temat jest rozwojowy :)

Na pewno na obecne czasy podcast jest fajną alternatywą i póki co, tak jak obserwowaliśmy wyniki, pierwszy odcinek był bardziej popularny niż się spodziewaliśmy. Było trochę dyskusji na temat formy, finalnie poszliśmy z targetem do ludzi, którzy już grają i chcą posłuchać czegoś wokół gry (stąd nie przewidujemy rzeczy typu "co to jest vtes" oraz podstaw zasad itp, przynajmniej na razie).

Docelowo odcinek i tak będzie pocięty na mniejsze części (czekamy aż Spotify się ogarnie z weryfikacją), więc słuchanie będzie mniej "inwazyjne" (do słuchania 1h odcinka musisz przysiąść, 20 minut robisz "przy okazji").

Generalnie wszelkie uwagi / sugestie / pomysły są mile widziane :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa Nocą - vtes podcast
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2021, 07:06:04 pm »

Spoko inicjatywa. Uśmiech wyszedł mi na twarzy jak zaczęliście gadać o deckach na potencji bo to kwestia mety, weenie potence ostatnio widziałem 2 tygodnie temu a sam też gram potencem, w którym grałem 8x undead strength (teraz 8x roundhouse), i to nie weenie potence tylko !nos na bestii. Ogólnie w Lubelskim meta to często gęsto zdarzają się gry gdzie masz 2-3 decki combatowe (czasem 4-5).

Gdybyście chcieli kiedyś kogoś spoza wawy do dyskusji to macie do mnie kontakt ;)

Edit: Chociaż nie można teraz zobaczyć to dobrze chociaż was posłuchać.

Odezwij sie do mnie na priv albo na maila to sie dogadamy :)
Zapisane

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa Nocą - vtes podcast
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2021, 10:45:12 pm »

Jest drugi odcinek podcastu. Jest w nim też informacja, dlaczego nawet w Walentynki nikt nie kocha asamitów ;)


https://vtes.club/?p=14
Zapisane

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa Nocą - vtes podcast
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2021, 11:11:55 pm »

No to mamy odcinek trzeci: Długo oczekiwany, jeszcze dłużej montowany - odcinek trzeci naszego podcastu
https://vtes.club/?p=19
Zapisane