Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: PRESALE V5 4 nowe decki WAŻNE  (Przeczytany 968 razy)

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
PRESALE V5 4 nowe decki WAŻNE
« dnia: Września 21, 2021, 06:55:44 pm »

Hej, z racji ograniczonego stocku, zanim opublikujemy przedsprzedaż na Vtes.store; informujemy, że:

1.Przyjmujemy mailowo deklarację zakupowe na V5 Brujah, Ministry, Gangrel i Banu Haqim.
2.Każda talia to koszt 90pln. Wysyłka 15pln paczkomat/20pln kurier.
3.W zamówieniu potrzebujemy imię/nazwisko; dane do wysyłki oraz ilość/rodzaj decków.
4.Po potwierdzeniu mailowym przyjęcia zamówienia dostaniecie numer konta i prośbę o opłacenie zamówienia. Tylko opłacone zamówienia w preorderze        zostaną zrealizowane.
5.Towar powinien wyjść do nas w tym tygodniu i tylko od cła zależy (w sensie od czasu, ile im zejdzie :)) kiedy go dostaniemy. Szacowany czas wysyłek to drugi tydzień października.
6.Zamówienia proszę kierować na myalis2018@gmail.com.
7.Przedsprzedaż na Vtes.store powinna ruszyć najpóźniej w piątek więc ofc obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten...wiadomix" 🙂
8.Kolejną dostawę V5 (4 nowe decki) będziemy realizować prawdopodobnie już w styczniu 2022

Pozdrawiam! Radoslaw Szewski
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Doman666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: PRESALE V5 4 nowe decki WAŻNE
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2021, 05:00:29 pm »

kiedypotencjalnie pojawi sie to w sklepach?
Zapisane