Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem  (Przeczytany 8501 razy)

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 21, 2023, 10:36:18 am »

Bodek, jeszcze tylko sprecyzuję, i nie będę więcej pisał w tym wątku. Nikt zapewne nie popiera wszystkich tych rzeczy, jakie PiS zafundowało nam na granicy, to jest haniebny skandal i mysle, ze nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie tego podwazal. Tak jak ja odbieram uwagi tutaj - to po prostu niespecjalnie podoba sie wszystkim pomysl, ze imprezę vtesową przekształcamy w jakis wiec polityczny, tematy polityczne dominują rozmowy przy piwie, kazdy toast pijemy pod haslo "precz z kaczorem!" , itd. Ja nie tego oczekuję od imprezy vtesowej, oczekuję lekkiej rozrywki bez sporów i polityki. Na politykę mam czas kiedy indziej i gdzie indziej. Jak chcesz, zrob demo w Hajnówce a z przyjemnoscią przyjade i stanę obok Ciebie z megafonem. Ale nie chce jechac na piwo i granie, zeby zamiast odpoczac, to cale dnie gadac o ch**jni w Polsce, bo vtes jest jedna z niewielu rzeczy, ktore mnie odrywaja od chu**jni w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2023, 10:55:18 am wysłana przez Kuba »
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 21, 2023, 04:12:50 pm »

myślę że największa dysputa polityczna w ramach tego wyjazdu odbyła się już tutaj :D
idę o zakład że na samym wyjeździe te tematy zajmą maks 30 minut zanim zmęczeni podlaskimi drinkami dyskutanci zaniemogą pod drzewkiem nieopodal domku :D
Zapisane
sorry andrzej=]

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 21, 2023, 04:22:12 pm »

Bodek, jeszcze tylko sprecyzuję, i nie będę więcej pisał w tym wątku. Nikt zapewne nie popiera wszystkich tych rzeczy, jakie PiS zafundowało nam na granicy, to jest haniebny skandal i mysle, ze nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie tego podwazal. Tak jak ja odbieram uwagi tutaj - to po prostu niespecjalnie podoba sie wszystkim pomysl, ze imprezę vtesową przekształcamy w jakis wiec polityczny, tematy polityczne dominują rozmowy przy piwie, kazdy toast pijemy pod haslo "precz z kaczorem!" , itd. Ja nie tego oczekuję od imprezy vtesowej, oczekuję lekkiej rozrywki bez sporów i polityki. Na politykę mam czas kiedy indziej i gdzie indziej. Jak chcesz, zrob demo w Hajnówce a z przyjemnoscią przyjade i stanę obok Ciebie z megafonem. Ale nie chce jechac na piwo i granie, zeby zamiast odpoczac, to cale dnie gadac o ch**jni w Polsce, bo vtes jest jedna z niewielu rzeczy, ktore mnie odrywaja od chu**jni w Polsce.

ja nie potrafię mordowania dzieci oddzielić od gry w karty

i moje obrzydzenie budzi że są tacy co to potrafią (OBRZYDZENIE a nie OBURZENIE)

myślę że największa dysputa polityczna w ramach tego wyjazdu odbyła się już tutaj :D
idę o zakład że na samym wyjeździe te tematy zajmą maks 30 minut zanim zmęczeni podlaskimi drinkami dyskutanci zaniemogą pod drzewkiem nieopodal domku :D

szczerze liczę na to że już na imprezie takich dyskusji nie będzie
dlatego hasło przewodnie miało wyeliminować tych którzy  potrafiliby zagrać w karty z TYMI ludżmi

swoją drogą dziwi mnie że zwolennicy dehumanizacji Polski wzbudzili taką dyskusję w tym wątku ( podobnie jak Marek Suski  którego wcześniej podejrzewano że jest głupi a potem się odezwał i rozwiał wszelakie wątpliwości)

#Kuba:  bronisz  tych którzy dzieci do lasy wypędzają?  może także tych przez których kobiety na porodówce umierają pozbawione pomocy lekarskiej?  a może także gwałcicieli ministrantów?  co będzie dalej?  ustawy Norymberskie? sergregacja rasowa? a może wyznaniowa? ( Bo Ordo Iuris już ogłosiło w siedzibie Komisji Episkopatu Polski projekty ustaw ktore poniżają inne kościoły poza katolickim)

może zróbmy wstępną selekcję: kto potrafi zagrać z esesmanem z Oświęcimia?   
bbrrrrrr
ja nie chce żyć w takim świecie

#ICE:  po Twoich wpisach widze że jesteś prominentnym członkiem PiS  Kiedyś bawiłem sie w politykę, ale gdy zobaczyłem że jest taka  brudna, to błyskiem sie wycofałem
a wtedy (okolo 2000r) to było lekkie błoto, w porównnaiu z obecnym szambem

wiem jak "rajcuje" gdy partia wygrywa wybory, miłe jest poczucie siły,  ale potem kac jest straszny
pamiętaj że Hunowie pokonali cesarstwo Rzymskie ale przez to nie stali się cywilizowani  (choć byli silniejsi) a po upadku Rzymu nastały ciemne wieki średnie
Znam cię od wielu lat i wiem że jesteś wybitnie inteligentny. tym trudniej mi uwierzyć że nie rozumiesz co sie dzieje z Polską. A może naprawde wierzsysz w te ciemnoty ktore próbujesz tu wciskać??? 
do 15tej ukręcamy główki dzieciom a po pracy idziemy z kumpalami na piwko i karty
Dziwy   


« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2023, 06:43:15 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 21, 2023, 09:14:14 pm »

#ICE:  po Twoich wpisach widze że jesteś prominentnym członkiem PiS  Kiedyś bawiłem sie w politykę, ale gdy zobaczyłem że jest taka  brudna, to błyskiem sie wycofałem
a wtedy (okolo 2000r) to było lekkie błoto, w porównnaiu z obecnym szambem
Gdyby Cię poprosić o znalezienie poparcia takich stwierdzeń w faktach - byłby z tym pewien problem. Zaryzykuję zatem stwierdzenie że fantazja niesie Cię równo do przodu. Po co się ograniczać ? Może stworzysz drugą historię na miarę słynnego Ibrahima z okolic Hajnówki ?
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 21, 2023, 09:50:31 pm »

Dobra, mialem nie pisac, ale zacząłeś mnie (i nie tylko mnie) zwyczjanie obrażać. Więc jeszcze odrobinę.

Człowieku, przyhamuj z tym ad personam. Ja bronię wypędzaczy dzieci, gwałcicieli ministrantów i esesmanów z Oświęcimia?

Ja po prostu nie znoszę kanapowego aktywizmu, bo nieodmiennie jest tak, że ci kanapowi aktywiści, kiedy wreszcie znajdą słuchaczy i przestrzeń do skanalizowania swojej kanapowej energii, to nieznośnie pierd**lą i są koszmarnie monotematyczni. Przy czym ten ich kanapowy aktywizm ma zerowy wpływ na rzeczywistosc i nie wychodzi poza kanapę. Mówię - zrób demonstrację. Chętnie przyjadę i będę krzyczał razem z Tobą, chodzę często i intensywnie. Załóż stowarzyszenie - chętnie dołączę i poświęcę swój czas i siły, działam już w roznych miejscach, politycznie i ngo’sowo. Załóż zbiórkę, wykup bilbord albo zrob ludziom przestrzeń do dzialania - z przyjemnością sypnę kasą. Ale nie, wuja zrobisz, będziesz za to pisał manifesty na zapomnianym forum jakiejś gierki, kazał gościom krzyczeć „jeb*c pis” na wejściu na imprezę, a potem przymusowo raczył wszystkich swoją wykładnią sytuacji w Polsce. To jest rownie toksyczne, co bezproduktywne.

A wiesz, co jest najśmieszniejsze? Że w tym wątku nie pojawił sie dotad ani jeden faktyczny pisowiec, ktory by faktycznie wspierał i głosował na pis
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2023, 11:30:43 am wysłana przez Kuba »
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 22, 2023, 03:31:58 pm »

# KUba: tak sie sklada że kilkoro z tych dzieci zabierałem z puszczy (choć to kilka miesięcy temu)  ale ostatniej niedzieli młodego Kongijczyka z bagna za Czerlonką też wywiozłem (z miejsca bliskiego tego gdzie już klika trupów znaleziono)   W innych tematach też totalnie się mylisz  (a stowarzyszenia cały czas działają i to od dawna)

więcej już nie będę pisał żadnych ripost
to nie ma sensu
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2023, 03:42:37 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 22, 2023, 05:58:14 pm »

Szanowni, skoro wywołano mnie do tablicy pisząc skargę do VEKNA to mam serdeczną prośbę.

W ślad za mailem do VEKNA prośba o wskazanie gdzie w tej dyskusji padły groźby i promowano rasizm.

Mam wrażenie, że dyskusja się wymknęła z pod kontroli ale może jeszcze jest okazja, żeby się opanować.
Zapisane

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 22, 2023, 10:09:07 pm »

Szanowni, skoro wywołano mnie do tablicy pisząc skargę do VEKNA to mam serdeczną prośbę.

W ślad za mailem do VEKNA prośba o wskazanie gdzie w tej dyskusji padły groźby i promowano rasizm.

Mam wrażenie, że dyskusja się wymknęła z pod kontroli ale może jeszcze jest okazja, żeby się opanować.

To rzeczywiście jakiś nonsens. Nie widzę tu żadnych gróźb ani rasizmu. Parę przykrych nieuprzejmości by się znalazło, ale nie widzę powodu do skargi. Jesteśmy dużymi chłopcami.

Gdybym pisał skargę do VEKN, to podniosłym raczej sprawę tego, że turniej nie jest otwarty dla wszystkich. Niemniej sądzę, że te sprawę można załatwić bez angażowania centrali - czasu jest sporo.
Zapisane

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 22, 2023, 10:45:35 pm »

Rozumiem, ze sa dwa eventy Turniej zgloszony przez Młodego i impreza organizowana i sponsorowana przez Bodka.
Pytanie do Młodego zatem - czy turniej jest otwarty dla wszystkich i jezeli np. do wakacji uznam, ze nikt tak nie dba o Polskę jak Janusz Kowalski to mogę przyjechac?
Zapisane

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 22, 2023, 11:58:44 pm »

Bodek udzielił odpowiedzi i stąd cały dym:


Widzę, że aby wziąć udział w tym turnieju, trzeba złożyć deklarację polityczną (bo chyba nie będziemy rżnąć głupa i udawać, ze osiem gwiazd znaczy coś innego niż znaczy).
  Dokładnie tak
Tego jeszcze nie było.
Więc już jest. 
Pomijając aspekt dyskryminacyjny: ten turniej raczej nie będzie sankcjonowany, bo nie spełnia kryteriów ani turnieju otwartego (wykluczenie osób, którym nie pasuje hasło polityczne) ani zamkniętego (nie ma otwartych kwalifikacji).
Zapraszam więc na imprezę ani otwartą ani zamkniętą. Co samo w sobie jest osiągnięciem  :lol:
Ale takie komentarze pobudzają mnie to do działania więc imprezka będzie jeszcze lepsza niż planowałem!

Ale jeśli Młody jako organizator odrzuci koncepcję Bodka i wyraźnie napisze, że nie ma żadnych kryteriów politycznych, to jeden poważny punkt sporu odpadnie.
Zapisane

Doman666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 23, 2023, 08:20:29 am »

Który młotek napisał do vekn?  :D
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 23, 2023, 09:36:11 am »

Też nie sądzę, żeby angazowanie vekn bylo potrzebne. Wdaly sie emocje, troche pogadalismy i tyle. Bodzio, chwała Ci za to, co robisz w temacie granicy, mam tez nadzieję, że rozumiesz mój pogląd i nie bedziesz mi juz zarzucał wspierania kogokolwiek, w szczegolnosci esesmanów i gwałcicieli.
Zapisane

Gausus

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 82
  • Anarch Baron of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 23, 2023, 10:58:12 am »

Kuba, wiesz, ostatnio spotkaliśmy się w niemieckim samolocie z Frankfurtu do Warszawy.... trochę teraz nie wiem co myśleć... ;)
Zapisane

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 23, 2023, 11:13:18 am »

Jestem pewien, ze tamten samolot tez nie popieral gwalcicieli:)
Zapisane

Ice_S5

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 23, 2023, 07:15:48 pm »

Który młotek napisał do vekn?  :D

No właśnie. To jest spór lokalny, który przynajmniej wedle moich intencji, miał doprowadzić do unormowania sytuacji.
Zapisane