Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5

Autor Wątek: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem  (Przeczytany 8632 razy)

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« dnia: Stycznia 17, 2023, 11:27:45 am »

Ubbot K   
Reaktywacja

Robię  imprezę której celem jest wspieranie demokracji, praworządności i ochrony praw mniejszości w Polsce  a także protest przeciwko wojnie w Ukrainie


Hasłem przewodnim imprezy jest „8 gwiazd”

zapraszam na wakacyjne spotkania z wampirem każdego kto prawidłowo rozszyfruje nazwę imprezy ( i prześle mi na priva na forum)
Nie zapraszam tego kto hasła nie rozszyfruje albo jest mu przeciwny

  Mamy już skompletowane nagrody.  Wypasione jak na MP-ki     :lol: :lol: :lol:

Stopniowo podaję szczegóły:

1. Termin:   21-27 sierpnia 2023r
2. Miejsce:   Orzeszkowo 22a   Pensjonat "Argroturystyka Relaks"   szczegóły i zdjęcia można znaleźć na booking.com
opis:
miejsce dla naszych potrzeb wydaje się bardzo atrakcyjne ponieważ:
-jest to kilka oddzielnych domków a w nich wiele pokoi 2,3,4-osobowych z możliwością dopasowania do potrzeb
większość pokoi posiada własną łazienkę
-dojście z dworca PKP to mniej niż 1 km
- jest miejsce na grilla, ognisko itp
 - są rowery do wynajęcia na krótkie wycieczki
 - można wynająć busa jeśli ktoś zechce pojechać na daleką wycieczkę (np. Białowieża co polecam)

3. opłaty: nie ponosi opłat każdy kto:
  - do dnia 26 lutego zadeklaruje przyjazd i dokona wpłaty 100pln za osobę  (opłata zostanie zwrócona w Orzeszkowie jeśli  przyjadą)
  -  zaproszeni są tylko ci którzy hasło "8 gwiazd" prawidłowo rozszyfrują i którym ono pasuje 

4. zgłoszenia:
proszę o zgłoszenia na priva na forum podając ilość oso które przyjadą (akceptuję przyjazdy rodzinne!)
po otrzymaniu zgłoszenia każdemu prześlę numer konta
jeśli single chcą mieszkać razem lepiej jeśli zgłoszenie będzie grupowe (postaram sie aby mieli własny pokój, inaczej mogą zostać pogrupowani losowo!)

5. PLAN IMPREZY będzie sukcesywnie aktualizowany:
poniedziałek - przyjazdy
wtorek - mniejszy turniej (organizator "Nowy")
środa  - tu planuje zbiorową wycieczkę do Białowieży (bezpłatna)  PLAN poniżej
czwartek-  mniejszy turniej (organizator "Nowy")  +  dzień kuchni regionalnej
piątek  - wolny dzień żebyście mogli odsapnąć przed sobotą i ewentualnie gdzieś pojechać z własnej inicjatywy
sobota - turniej (organizatorem będzie " młody" - oficjalny książę Hajnówki)
niedziela - wyjazdy

dodatkowo pomysły będę wrzucał jeśli się pojawią

5B  Plan wycieczki
8 lub 8:30  wyjazd (autobus)
9:00  Muzeum w Białowieży  (to naprawdę warto zobaczyć) + wieża widokowa
10:30- wyprawa do Parku Narodowego (Rezerwat ścisły)  z przewodnikami  - ok 7km pieszo ale dzieci spoko dadzą radę (wycieczka trwa 3-4 godziny zależnie od tempa)
Od ok 14:00 przerwa na obiad
15:00 wyprawa do rezerwatu pokazowego żubrów (są tam i inne zwierzaki)
Finisz ok 17:00
Dzień może trochę męczący ale będzie co wspominać
Wycieczkę obsłuży:
Aktywna Turystyka Przyrodnicza „Sóweczka” Arek Szymura


6. Turnieje
Organizatorzy podadzą szczegóły (penie w oddzielnym wątku) ale ja ufunduję trochę nagród (karty, counterki, pudełka itp)
Chcę żeby były rozlosowane pośród graczy a nie przypadły tylko finalistom.
Chodzi mi o to że w finale jest zwykle podobny skład a ja wolę zachęcać szersze grono do gry niż  dopieszczać elitę.

7. Posiłki
Wieczorami gwarantuję ognisko lub grilla. Pozostałe posiłki zapewniacie we własnym zakresie
Jednego dnia (zakładam że w czwartek w trakcie turnieju)  zrobię dzień lokalnych potraw co oznacza że obiadu ani kolacji wtedy nie planujcie

8. Piwo
Alkoholu oczywiście będzie wystarczająco. Ale można przywieźć jakieś lokalne piwo to zrobimy Testing beer

...

99. organizatorzy:
ja (bodek), łukasz (młody), Rafał (Nowy),
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2023, 02:59:46 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2023, 05:39:11 pm »

az mi sie geba ucieszyla :D
Bodziu wrzuc tez info na vampirza grupe na facebooka bo no forum juz prawie nikt nie zaglada.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 20, 2023, 06:11:34 pm »

az mi sie geba ucieszyla :D
Bodziu wrzuc tez info na vampirza grupe na facebooka bo no forum juz prawie nikt nie zaglada.

zlikwidowałem konto na facebooku

ale ktoś inny niech wrzuci info, przyda się do zwiększenie frekwencji

ps.
Bachmaty okupuje wojsko i nie dopuszcza do miejscówki także latem  :x
ale znajdę nowe miejsce !!!



Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 20, 2023, 09:58:12 pm »

wrzucilem link na face'a
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 20, 2023, 11:04:54 pm »

Ubbot K   
Reaktywacja

No namówiłeś :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

młody

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 298
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 22, 2023, 06:14:30 pm »

Ja już hasło odgadłem i dostałem VIP kartę  :twisted:
Zapisane
To ja krewetka

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 24, 2023, 11:27:21 am »

1. aktualizacja  - czytać info u samej góry!

2. mam już wystarczająco zgłoszeń żeby impreza się udała ale!!! brak mi zgłoszenia Michała który był do tej pory na każdej mojej imprezie i którego serdecznie zapraszam imiennie  :wink:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2023, 11:44:34 am wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 24, 2023, 09:46:43 pm »

Ktos planuje pojawic sie z dziecmi? Moje chlopaki maja 6 i 4 lata.
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 27, 2023, 05:56:02 pm »

W sumie ja nie widze problemu aby zrobić dodatkowe turnieje we wtorek i czwartek. Mogą być w wersji mini 2 rundy + finał. Potrzeba tylko 12 osób chętnych aby w nich zagrać i będzie w porządku. Komp z Excelem i można działać. ;-)
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 28, 2023, 08:37:29 am »

W sumie ja nie widze problemu aby zrobić dodatkowe turnieje we wtorek i czwartek. Mogą być w wersji mini 2 rundy + finał. Potrzeba tylko 12 osób chętnych aby w nich zagrać i będzie w porządku. Komp z Excelem i można działać. ;-)
Dzięki za deklarację
Komp będzie na pewno a i chętni pewnie się znajdą
Resztę obgadamy na priva
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 02, 2023, 12:29:53 pm »

Widzę, że aby wziąć udział w tym turnieju, trzeba złożyć deklarację polityczną (bo chyba nie będziemy rżnąć głupa i udawać, ze osiem gwiazd znaczy coś innego niż znaczy). Tego jeszcze nie było.

Pomijając aspekt dyskryminacyjny: ten turniej raczej nie będzie sankcjonowany, bo nie spełnia kryteriów ani turnieju otwartego (wykluczenie osób, którym nie pasuje hasło polityczne) ani zamkniętego (nie ma otwartych kwalifikacji).
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 02, 2023, 02:34:14 pm »

Widzę, że aby wziąć udział w tym turnieju, trzeba złożyć deklarację polityczną (bo chyba nie będziemy rżnąć głupa i udawać, ze osiem gwiazd znaczy coś innego niż znaczy).
  Dokładnie tak
Tego jeszcze nie było.
Więc już jest. 
Pomijając aspekt dyskryminacyjny: ten turniej raczej nie będzie sankcjonowany, bo nie spełnia kryteriów ani turnieju otwartego (wykluczenie osób, którym nie pasuje hasło polityczne) ani zamkniętego (nie ma otwartych kwalifikacji).
Zapraszam więc na imprezę ani otwartą ani zamkniętą. Co samo w sobie jest osiągnięciem  :lol:
Ale takie komentarze pobudzają mnie to do działania więc imprezka będzie jeszcze lepsza niż planowałem!
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 02, 2023, 03:10:28 pm »

Cieszę się, że dzięki mnie ta impreza będzie jeszcze lepsza. Szczerze życzę tego i Tobie i uczestnikom.

Zwracam jedynie uwagę na dwie rzeczy:

1 Ten turniej nie powinien być sankcjonowany przez VEKN (co oczywiście nie wyklucza dobrej zabawy),

2. Wykluczając ludzi, którym nie pasuje osiem gwiazd nie wykluczyłeś tylko pisowców. Wykluczyłeś także symetrystów, niezdecydowanych i tych antypisowcow, którym nie odpowiada np. wulgarność hasła. Robisz imprezę dla hardkorowych antypisowcow. I dobrze, Twoje prawo. Skoro wiesz co robisz, to jeszcze raz: życzę Ci udanej imprezy.

W ogóle Bodziu życzę Ci dobrze. Jestem wdzięczny za bezinteresowną pomoc jakiej udzieliłeś kiedyś mojej rodzinie i zawsze będziesz u mnie mile widziany.

Pozdro Bodziu.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 02, 2023, 03:50:17 pm »

Cieszę się, że dzięki mnie ta impreza będzie jeszcze lepsza. Szczerze życzę tego i Tobie i uczestnikom.

Zwracam jedynie uwagę na dwie rzeczy:

1 Ten turniej nie powinien być sankcjonowany przez VEKN (co oczywiście nie wyklucza dobrej zabawy),

2. Wykluczając ludzi, którym nie pasuje osiem gwiazd nie wykluczyłeś tylko pisowców. Wykluczyłeś także symetrystów, niezdecydowanych i tych antypisowcow, którym nie odpowiada np. wulgarność hasła. Robisz imprezę dla hardkorowych antypisowcow. I dobrze, Twoje prawo. Skoro wiesz co robisz, to jeszcze raz: życzę Ci udanej imprezy.

W ogóle Bodziu życzę Ci dobrze. Jestem wdzięczny za bezinteresowną pomoc jakiej udzieliłeś kiedyś mojej rodzinie i zawsze będziesz u mnie mile widziany.

Pozdro Bodziu.

Nie chce mi się dysputy politycznej prowadzić.
koń jaki jest każdy widzi
dlatego i hasło przewodnie turnieju nie pojawiło się przypadkiem

pozdro Amin
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Amin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: turniej 8 gwiazd w Hajnówce latem
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 02, 2023, 05:11:23 pm »

Widzę Bodziu, że w Twoich oczach mój wpis jest zachętą do prowadzenia dysputy politycznej. Przepraszam za to nieporozumienie, to zapewne wina mojego mętnego stylu.

Otóż nie wypowiadam się tu na temat polityki ani nie zachęcam do tego. Z mojej niechęci wobec użycia przez Ciebie hasła "8 gwiazd" jako warunku uczestnictwa w turnieju nie możesz w sposób uprawniony wnioskować o moich poglądach. Mogę być pisowcem, symetrystą, antypisowcem, niezdecydowanym itd. Mogę nawet być zwolennikiem hasła, ale nie zgadzać się na użycie go do wykluczania ludzi z udziału w turnieju. Nie przekonuję tu nikogo do żadnego poglądu politycznego ani nie oczekuję, że będziesz tu jakieś poglądy przedstawiał.

Jedyne czego chciałem, to upewnienie się, że rozumiesz na jakie grupy podzieliłes graczy VTES.

Jeśli pasuje Ci, że wykluczyłeś pisowców, symetrystów, antypisowców którym to hasło nie pasuje (choćby z przyczyn estetycznych), a grać chcesz jedynie w towarzystwie osób równie radykalnych i chętnych do wykluczania innych, to ok. Rozumiem i życzę miłej gry.

Jeśli jednak nie taka była Twoja intencja, to może jeszcze przemyslisz sprawę.

Nie mam żadnych wątpliwości, że Twoje intencje są szlachetne, a to co zrobiłeś wynika z niezgody na niesprawiedliwość.

Czasem jednak dobre intencje przekładają się na złe decyzje.

Moim zdaniem wprowadzanie kryterium politycznego do segregowania graczy VTES jest właśnie taką, złą, decyzją.

Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5