Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20

Autor Wątek: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy  (Przeczytany 119622 razy)

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 09, 2011, 08:18:20 pm »

No to pojechales :P

Pewnie zaraz obaj sie na Ciebie rzuca :D
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 09, 2011, 08:35:34 pm »

Ano, kusisz, kusisz...

Nigdy nie myslalem, ze mnie kto z Baalem pomyli. A tu jeszcze, kto jak kto, ale Bodek.  :(
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 10, 2011, 08:56:31 am »

Ano, kusisz, kusisz...

Nigdy nie myslalem, ze mnie kto z Baalem pomyli. A tu jeszcze, kto jak kto, ale Bodek.  :(

ja adresy pomyliłem, nie osoby

jeszcze raz sorki za zamieszanie

@Slave:  nie daj uciec nowemu wampirowi !!!!
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpnia 05, 2013, 05:18:06 pm »

Witam, jestem nowy na forum. Słyszałem dużo dobrego o tej grze i chciałbym zacząć grać wraz z bratem. Nie chciałbym jednak wydawać na nią zbyt wiele pieniędzy ponieważ nie wiem czy mi się spodoba.  Zapoznałem się już wstępnie z instrukcją gry i częścią klanów. Z tego co zauważyłem w mojej okolicy(Podkarpacie/Krosno) nikt nie gra. Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie talie lub wspomóc w jakiś inny sposób.<np oddając jakieś zbędne i tanie karty.>  Byłbym bardzo wdzięczny za każda pomoc, z góry dzięki!
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpnia 05, 2013, 08:37:33 pm »

Witam, jestem nowy na forum. Słyszałem dużo dobrego o tej grze i chciałbym zacząć grać wraz z bratem. Nie chciałbym jednak wydawać na nią zbyt wiele pieniędzy ponieważ nie wiem czy mi się spodoba.  Zapoznałem się już wstępnie z instrukcją gry i częścią klanów. Z tego co zauważyłem w mojej okolicy(Podkarpacie/Krosno) nikt nie gra. Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie talie lub wspomóc w jakiś inny sposób.<np oddając jakieś zbędne i tanie karty.>  Byłbym bardzo wdzięczny za każda pomoc, z góry dzięki!

hej,
witam na forum. twoja lokalizacja jest faktycznie lekko problematyczna, chociaż osobiście polecam podjęcie próby wyjazdu (np. weekendowego) do najbliższego miejsca gdzie są jacyś gracze - np. Śląsk bądź Lublin, spróbuj umówić się na spotkanie, ekipa jest naprawdę zacna więc pewnie nie będzie problemu, a na pewno poznacie lepiej grę i rozegracie kilka pierwszych stołów.
W kwestii tanich talii jest tak - osobiście mam sporych rozmiarów pudło nazwane "na wydanie", z którym nie mam co zrobić, podejrzewam że większość graczy z dużym stażem (sam gram od 16 lat, paru takich wykrętów mamy :D ) ma podobnie. w tej grze dominuje maksyma "pierwsza działka jest za darmo", więc o ile zebranie od razu topowych kart może być problemem, o tyle posiadanie czegokolwiek na start już raczej nie będzie. Napisz jakie klany was interesują (tutaj bądź na priv), spróbujemy coś zaradzić.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 05, 2013, 09:48:43 pm »

Cześć, dzięki za szybką odpowiedź. Myśleliśmy z bratem o klanach Brujah, Nosferatu i Followers of Set. <PS Nie wiem o co chodzi z tym antitribu i czym to się różni od tych zwykłych>. Co do miejsc które podałeś będzie raczej ciężko dojechać bo to dobre 5 godzin jazdy. Ale kto wie, może w przyszłości stworzymy tutaj jakiś klubik :)
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 05, 2013, 10:05:52 pm »

Antitribu to odszczepieńcy z sabbatu. W praktyce klany się nie różnią (te same zestawy dyscyplin) ale mają inne karty klanowe i korzystają z kart innych sekt.

Co do lokacji - bliżej wymienionych chyba nikt nie gra, w Krakowie coś się kiedyś działo, może spróbuj napisać do Maeglina.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 06, 2013, 06:55:06 am »

Kiedyś jeszcze była grupka w Przemyślu, ale z tego, co wiem, to przestali grać i rozjechali się po świecie. Jeśli taka odległość nie stanowi problemu, to daj znać, postaram się dowiedzieć czy ktokolwiek tam jeszcze został i ma szanse na wyjście z torporu.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 06, 2013, 11:16:17 am »

Sytuacja z Przemyślem jest taka że z tego co wiem nic nie jedzie bez przesiadki(z przesiadka 4h czyli wychodzi na to samo co na Śląsk czy do lubina), a ja nie posiadam własnego transportu. Myślę, że na razie najlepszym wyjściem jest nauka gry na miejscu i zorganizować się z kolegami, a później spróbować sprawdzić swoje siły gdzieś dalej :) Ewentualnie gdyby ktoś z Przemyśla mógł spotkać się jednego dnia np w Rzeszowie na szczególniejsze wytłumaczenie zasad to byłoby spoko.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2013, 11:19:17 am wysłana przez Yoshi »
Zapisane

invader

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 06, 2013, 01:36:50 pm »

Na początek polecam Malkavian i Followersów, łatwo złożyć tanią talię i zdecydowanie lepiej nauczyć się grać.
Granie na początek Brujah jest zdecydowanie problematyczne i na pewno trudniej złożyć dobrze działającą talię.
Zapisane

KoRneeshon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 214
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 06, 2013, 02:09:28 pm »

A ja ze swojej strony do nauki polecam właśnie brujah - dokładnie starter antitribu z 3. edycji, jest tam prawie wszystko, bleed, polityka, kombat. Turnieju się tym nie wygra, ale do nauki gry - klasa!
BTW Bardzo cieszy, że znajdują się jeszcze świeże osoby po prostu zainteresowane grą - chciałbym, żeby tak się działo w moich okolicach (Bielsko-Biała).
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpnia 06, 2013, 02:38:23 pm »

dodam tylko, że tak jak mówiłem wcześniej, mogę wam na start podesłać trochę kart - głównie commony na dyscypliny (cel, pot, pre, obf), pewnie jakieś wampiry też się znajdą. dobrym ruchem byłoby kupienie starterów, jak wspomniał KoRneeshon, starterki z 3 edycji powinny być jeszcze dostępne.

Wiem że daleko i do dupy i w ogóle, ale gorąco polecam spotkanie się na pewnym etapie nauki z kimś kto gra od dawna i ogarnia temat - w grze jest dużo niejasności, mylących dla początkującego gracza, a gra z doświadczonymi naprawdę otwiera oczy. Ale póki co ogarnijcie temat we własnym gronie i spróbujcie pozyskać jakichś rekrutów.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpnia 06, 2013, 03:49:57 pm »

W takim razie czy miałby ktoś na sprzedaż jakieś startery, jeśli tak to w jakiej cenie?
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpnia 06, 2013, 04:12:31 pm »

ja mam dwa, malkavian i osebo
Zapisane

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpnia 06, 2013, 04:46:42 pm »

w jakiej cenie te dwa startery? co przy ich pomocy można mniej więcej zrobić? czy gdybym je kupił to dostałbym od ciebie jakieś karty które usprawnią działanie talii
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20