Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20

Autor Wątek: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy  (Przeczytany 119619 razy)

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 03, 2006, 10:34:10 am »

Covincraft jest rzeczywiście lepsze. Jak się nie umie przegrywać to się nie umie grać. Widziałem już efekt strachu przed sneek and bleed. I ostatecznie opłaciło się to graczowi po przeciwnej stronie stołu i mi (wsparcie brujahów było niezastąpione).
Foldrol pewnie też się zaopatrzę m.in. po to, żeby mnie reszta stołu niedoceniała :) (zobaczę, jak mi pójdzie) poza tym, łatwiej mi będzie go dorwać, bo Covincraft nie ma w sklepiku :icon_frown:
Jednak w obliczu małej ilości fantów do kiasydów (i startera lasombra, który by mi pomógł) będę na początku brał jak leci kiasydowe fanty.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 03, 2006, 11:41:45 am »

Folderol dobry jest, szczegolnie w wiekszych ilosciach. Pamietam deck z TWA zlozony w oparciu o ta karte.

Oczywiscie zlozenie Kiasydow na s&b est najprostsza opcja, ale Lasombra robia to lepiej, wiec po co sobie utrudniac? Bo ludzie lubia  :twisted:

Sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:00:43 pm »

Nie był bym pewien czy lasombra jest lepsza do s&b , Kiasydzi zostali nieźle dopakowani w LoB-ie ,nawet jesli nie bleedują lepiej to karty w stylu Fae Contortion sprawiają ze sa lepsi do S&B. Ta karta jest naprawde kosmiczna i jestem przekonany ,ze gdyby była stricte na obtenebracji to widzelibysmy kolejną erke za 30 zł.
Zapisane
PVP Team

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 03, 2006, 02:45:00 pm »


Kiasydzi są o niebo lepsi do sneak-and-bleed od LaSombry. Mają wszystko to samo, plus swoją dyscyplinkę, która nie tylko jest znacznie od Obtenebracji skuteczniejsza w obronie, ale również dodaje jeszcze krycia, którego z samej Obtenebracji nie ma szczególnie dużo. Co więcej, LoB dał Kiasydom Song of Pan i inne fajne zabawki. Moim zdaniem, i chyba nie tylko (Nya tyż coś przebąkiwał), Kiasyd to najlepszy na dzień dzisiejszy sneak-and-bleed w karciance.
Zapisane

Avraxis

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:53:34 pm »

Początkujący miłośnik Toreadorów, Toreador antitribu, Samedi i Daughters of Cacophony grzecznie się wita i przedstawia ("Krzychu jestem" :D) i prosi o odpowiedzi na dwa pytania:

1) Wyczytałem w tym topicu, że ktoś z Katowic zainteresował się "V:tES" około grudnia. Czy to dalej aktualne? :D
2) Prosiłbym o informacje od tzw. "grupy gliwickiej" nt. kiedy i gdzie się w Gliwicach gra. :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 03, 2006, 04:01:21 pm »

Krzychu jestem

Hullo and welcome!

Pijaw nigdy zbyt wiele.

Niestety, ja z Pomorza, więc nie pomogę.
Zapisane

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 03, 2006, 04:09:51 pm »

Nie był bym pewien czy lasombra jest lepsza do s&b , Kiasydzi zostali nieźle dopakowani w LoB-ie ,nawet jesli nie bleedują lepiej to karty w stylu Fae Contortion sprawiają ze sa lepsi do S&B. Ta karta jest naprawde kosmiczna i jestem przekonany ,ze gdyby była stricte na obtenebracji to widzelibysmy kolejną erke za 30 zł.
no bez przesady - wszak to zwykly common i mimo wszystko nie osiągnąłby takiej ceny :D
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 03, 2006, 06:41:35 pm »

hehe wnioskuje na podstawie tych kart ktore juz są np. Darkling trickery.  :lol:
Zapisane
PVP Team

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:09:28 pm »

ale darkling trickery to pomylka jesli porownac cene do mozliwosci :) niszowy superior, manewr albo press na inferiorze, na obta to nawet juz nie pamietam co ...

gralem kiedys kiasydami na deploy the hand plus foderol (jeszcze chcialem tam upchnac smiling jacka i troche blokowac, ale z tym bylo juz gorzej), fajnie sie ludzie wsciekali jak im wapmy lecialy w torpor bez combatu :) szczegolnie jak ktos nie mial potencjalu bleedujacego
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:00:32 am »

2) Prosiłbym o informacje od tzw. "grupy gliwickiej" nt. kiedy i gdzie się w Gliwicach gra. :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
z reguły gramy 2 razy w tygodniu  w gliwicach z reguły w knajpce burbon
tak miedzy 17-21 nie mamy scisłych godzin gry, jesli jesteś zainteresowany grą z nami
to uderz na gg 2783755 lub zadzwoń 511141316
Tomek
Zapisane

behemoth

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:09:02 am »

ale darkling trickery to pomylka jesli porownac cene do mozliwosci :) niszowy superior, manewr albo press na inferiorze, na obta to nawet juz nie pamietam co ...

press only usable to end combat
absolutnie się z tym zgadzam własnie składam kiasydów combatowych i cena jaką trzeba dać za darkling trickery moim zdaniem absolutnie nie odwierciedla jej mozliwości
Co do samych kiasydów własnie opcja combatowa tez nie wygląda zle moim zdaniem takie karty jak włąsnie earth  swordy, DT czy fae consortion plus cały suport  z obtenebration (miedzy innymi black metamorphosis entombment) powodują ze ten deck moze miec całkiem niezły potencjał, drazniące są tylko braki w dyscyplinach klanowych prawie kazdemu kiasydowi czegoś brakuje, ale coż nikt nie jest doskonały
Tomek 
Zapisane

belwer

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 23, 2006, 01:50:41 am »

Witam
Jestem nowy na forum ale gra nie jest dla mnie nowa. Jakis czas temu (tak na oko z 7 lat temu) gralem juz w wampira ale nieszczesliwy los chcial ze musialem sprzedac karty. Pisze w zawiazku z tym ze wlasnie nie mam kart a bardzo chcialbym znowu pograc ale nie wiem jakie edycje kart wyszly i wogole. Do sedna. Pisze by dowiedziec sie od jakiego startera warto zaczac (z jakiej edycji)?
Pozdrawiam
Zapisane

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 23, 2006, 07:08:41 am »

pytanie brzmi czym lubisz grac ?
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 23, 2006, 08:28:24 am »

Może warto poczekać do Września na nową edycje... obiecują ,że startery będą bardzo dobre dla początkujących.
Zapisane
PVP Team

belwer

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Proszę o pomoc, jestetm tutaj nowy
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 23, 2006, 11:34:49 am »

No wiec sprawa wyglada tak ze na poczatku gralem gangrelami a potem brujahami. Tak ogolnie to nie chcial bym opierac sie na glosowaniach raczej na brutalnej sile.  :twisted: Jaki starter w takiej sytuacji mozecie mi poradzic?

P.S.
A tak przy okazji gdzie ludzie w Wawie w kierunku Pruszkowa grywaja w wampira?
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20