Eksport do formatu ELDB Eksport do formatu ARDB

Karty użytkownika fonq

3405 kart na wymianę, szuka 0 kart

Lista kart posiadanych
.44 Magnum NoR Equipment I 8
419 Operation EK Action C 12
Aabbt Kindred FN Vampire Follower of Set U2 3
Aaron Bathurst 3E Vampire Nosferatu antitribu V 6
Aaron Duggan, Cameron's Toady SW Vampire Lasombra U 2
Aaron's Feeding Razor KoT Equipment R 3
Abactor Promo Action Promo 15
Abandoning the Flesh 3E Reaction/Combat R 1
Abbot HttB Action PSal3 8
Abd al-Rashid FN Vampire Assamite PA 1
Abdelsobek LotN Vampire Follower of Set V 3
Abebe HttB Vampire Samedi PSam 5
Ablative Skin 3E Action R 1
Abombwe LoB Master C 6
Abomination KoT Action R 1
Absimiliard's Army Gehenna Event R 3
Absolution of the Diabolist CE Master U 2
Absorb the Mind HttB Combat PKia3 12
Abu Nuwasi EK Vampire Ishtarri U 4
Abyssal Hunter BH Ally R2 2
Academic Hunting Ground KoT Master U 4
Accorri Giovanni LotN Vampire Giovanni V 3
Aching Beauty KoT Master U 6
Acquired Ventrue Assets FN Master PG 4
Acrobatics 3E Combat C/PB3 26
Adana de Sforza KoT Vampire Brujah PB2 4
Adelaide Davis BSC Vampire Malkavian V 3
Adhiambo LoB Vampire Tzimisce U 2
Adonai BL Vampire Salubri antitribu U1 3
Adrianne Tenth Vampire Toreador B 3
Aeron Gehenna Vampire Nosferatu antitribu U 4
Afifa, The Herald Gehenna Vampire Caitiff U 6
Agaitas, The Scholar of Antiquities BL Vampire Harbinger of Skulls U2 1
Agate Talisman KoT Equipment C 10
Agatha SW Vampire Nosferatu antitribu U 3
Agent of Power HttB Master PSam4 16
Aggressive Tactics SW Master R 2
Agrippina Tenth Vampire Nosferatu A 2
Agru Kabera LoB Vampire Ishtarri U 3
Ahmose Chambers LotN Vampire Follower of Set V 3
Ahriman's Demesne Gehenna Combat C 5
Ahrimane Protectorate LoB Action C 3
Aid from Bats KoT Combat C 19
Aidan Lyle KoT Vampire Tremere V 4
Aimee Laroux LoB Vampire Daughter of Cacophony U 5
Aire of Elation DD Action Modifier F 8
Aisata Swanou EK Vampire Akunanse U 5
Aisha FN Vampire Follower of Set PS1 2
Aisling Sturbridge CE Vampire Tremere PTr 3
Aiyana, the Wolfcatcher LoB Vampire Ahrimane U 2
AK-47 LotN Equipment R 1
Akhenaten, The Sun Pharaoh (Mummy) FN Ally PG 2
Akram CE Vampire Brujah PB 1
Aksinya Daclau 3E Vampire Gangrel antitribu V 4
Akunanse Kholo LoB Action Modifier/Reaction P 5
Al's Army Apparatus KoT Master R 2
Al-Ashrad, Amr of Alamut FN Vampire Assamite PA 1
Al-Muntaquim, The Avenger LoB Vampire True Brujah U 2
Al-Muntathir, God's Witness HttB Vampire True Brujah U 4
Alacrity 3E Action Modifier PB2 18
Alamut FN Master PA 3
Alan Sovereign BSC Vampire Ventrue V 2
Alan Sovereign (ADV) Promo Vampire Ventrue Promo 12
Alastor KoT Political Action R 5
Alcoan HttB Vampire Harbinger of Skulls U 7
Aleister Crowley KoT Vampire Malkavian PM2 4
Alejandro Aguirre BSC Vampire Tremere antitribu V 8
Aleph Tenth Vampire Malkavian A 4
Alessandro Garcia 3E Vampire Brujah antitribu PB1 4
Alex Wilkins KoT Vampire Caitiff V 5
Alexandra CE Vampire Toreador PTo 3
Alexis Sorokin KMW Vampire Ravnos U/PAN 3
Alfred Benezri BSC Vampire Pander V 2
Alfred Benezri (ADV) Anarchs Vampire Pander U2 3
Ali Kar Anarchs Vampire Assamite U2 1
Alia, God's Messenger Gehenna Ally R 1
Alicia Barrows Gehenna Vampire Malkavian antitribu U 7
Allanyan Serata KoT Vampire Toreador V 4
Allison Maller BSC Vampire Brujah V 4
Allonzo Montoya KMW Vampire Abomination U 2
Almiro Suarez BSC Vampire Tremere V 4
Almodo Giovanni KMW Vampire Giovanni U 1
Alonso Petrodon KoT Vampire Nosferatu V 6
Alonzo Guillen BSC Vampire Nosferatu V 3
Alpha Glint BH Combat C 4
Alu LotN Vampire Assamite V 3
Alvaro, The Scion of Angelica SW Vampire Lasombra PL 2
Amadeo CE Vampire Nosferatu PN 4
Amam the Devourer (Bane Mummy) FN Ally R2 1
Amaranth KoT Combat U 11
Amaravati KMW Vampire Assamite U 4
Amavi LoB Vampire Akunanse P 10
Ambrogino Giovanni FN Vampire Giovanni U2 1
Ambrogino Giovanni (ADV) KMW Vampire Giovanni U 2
Ambrosio Luis Moncada, Plenipotentiary SW Vampire Lasombra U 4
Ambrosius, The Ferryman (Wraith) FN Ally PG 2
Ambulance LotN Equipment R 1
Ambush NoR Action I 9
Amelia SW Vampire Brujah antitribu PB 2
Amelia, The Blood Red Tears BSC Vampire Nosferatu V 3
Amenophobis Gehenna Vampire Follower of Set U 4
Amisa FN Vampire Follower of Set PS 2
Amria LotN Combat P 10
Amulet of Temporal Perception HttB Equipment R 1
Amusement Park Hunting Ground 3E Master PB1 7
An Anarch Manifesto TR Equipment C 14
Ana Rita Montana BH Vampire Tzimisce U2 1
Anachronism Tenth Master B 2
Ananasi Vampirephile LoB Ally R 1
Anarch Convert TR Vampire Caitiff V 7
Anarch Railroad AA Master P 3
Anarch Revolt AA Master P 9
Anarch Salon Anarchs Political Action C2/PAB2 6
Anarch Secession KMW Action R 1
Anarch Troublemaker KoT Master R 3
Anarchist Uprising 3E Political Action C 2
Anastasia Grey Tenth Vampire Gangrel B 3
Anastaszdi Zagreb BSC Vampire Tremere V 6
Anathema AA Political Action P 6
Anatole, Prophet of Gehenna CE Vampire Malkavian PM 1
Ancestor Spirit LoB Master R 2
Ancestor's Insight LoB Action Modifier/Reaction C 8
Ancient Influence LoB Political Action P 6
Ancilla Empowerment LoB Political Action P 6
Andre LeRoux KoT Vampire Toreador V 3
Andrea Giovanni FN Vampire Giovanni U2 2
Andreas, The Bard of Crete Tenth Vampire Toreador B 2
Andrei Puxón Tenth Vampire Ravnos B 3
Andrew Emory HttB Vampire Lasombra PKia 7
Andrew Stuart KoT Vampire Tremere V 3
Andy TR Vampire Caitiff V 6
Anesthetic Touch LoB Combat C 12
Angel Tenth Vampire Brujah A 1
Angel Chavarria HttB Vampire Samedi U 4
Angel of Berlin NoR Master C 8
Angela Decker SW Vampire Pander U 2
Angela Preston BL Vampire Daughter of Cacophony U2 1
Angelica, The Canonicus SW Vampire Lasombra PL 2
Angelo Promo Vampire Blood Brother Promo 1
Angus the Unruled Tenth Vampire Gangrel B 3
Anima Gathering KoT Action C 8
Animal Magnetism BH Action Modifier C 3
Animalism DD Master F 7
Anisa Marianna Lopez BL Vampire Harbinger of Skulls U1 1
Anjalika Underwood LotN Vampire Ravnos V 4
Anka, Priestess of Thorns FN Vampire Ravnos U2 1
Ankh-sen-Sutekh KMW Vampire Follower of Set U 2
Ankla Hotep FN Vampire Ravnos PR 2
Anna "Dictatrix11" Suljic NoR Imbued Martyr U 6
Annabelle Triabell BSC Vampire Toreador V 2
Annazir HttB Vampire Baali U 4
Anneke Tenth Vampire Toreador B 3
Anonymous Freight TR Action C 14
Anson Tenth Vampire Toreador A 2
Antara KMW Vampire Assamite PAN 5
Antediluvian Awakening HttB Master PGar 4
Anthelios, The Red Star Promo Event Promo 18
Antithesis NoR Action C 7
Antoine, The Lost TR Vampire Malkavian V 5
Antoinette Dubois LoB Vampire Daughter of Cacophony U 2
Antoinette DuChamp Tenth Vampire Caitiff A 1
Antoinette, She Who Watches BSC Vampire Toreador V 2
Anton SW Vampire Tzimisce U/PT 3
Anton de Concepcion 3E Vampire Lasombra V 4
Antonio d'Erlette 3E Vampire Tremere antitribu V 7
Antonio Delgado SW Vampire Lasombra U/PL 1
Antonio Veradas BSC Vampire Brujah antitribu V 3
Anu Diptinatpa HttB Vampire Nagaraja U 5
Anvil Tenth Vampire Brujah A 3
Anwar FN Vampire Assamite U2 2
Apache Jones 3E Vampire Malkavian antitribu PM2 5
Apparition LotN Combat P 10
Appius Claudius Corvus SoC Vampire Lasombra V 4
Appolonius Tenth Vampire Brujah A 1
Apportation 3E Combat C/PTr5 46
Approximation of Loyalty KoT Action Modifier C/PT4 27
Aranthebes, The Immortal 3E Action PB1 5
Arcane Appraiser KoT Ally R 2
Arcane Library KoT Master R 2
Arcanum Chapterhouse, Alexandria CE Master PTr 3
Arcanum Investigator AH Ally C2 1
Archon KMW Political Action PAL3 9
Archon Investigation KoT Master U 11
Ardan Lane KMW Vampire Tremere PB 5
Aredhel HttB Vampire Salubri antitribu PSal 5
Aren, Priest of Eshu LoB Vampire Guruhi U 8
Argent Baton Promo Equipment Promo 14
Ariadne KoT Vampire Gangrel V 4
Arianne, The Conqueror SoC Vampire Toreador antitribu V 5
Ariel HttB Vampire Salubri antitribu U 2
Arika CE Vampire Ventrue PV 12
Arishat HttB Vampire Baali U 4
Aristotle de Laurent BH Vampire Malkavian antitribu U2/PM 7
Armin Brenner 3E Vampire Brujah antitribu PB2 6
Armor of Caine's Fury LoB Combat C 3
Armor of Terra LoB Action R 1
Armor of Vitality KoT Combat C/PV4 32
Arms Dealer KoT Ally U 2
Arms of the Abyss SW Combat C/PL3 9
Army of Apparitions LotN Reaction C 8
Army of Rats LoB Action P 14
Arnold Simpson BSC Vampire Brujah V 2
Arnulf Jormungandrsson LotN Vampire Follower of Set V 3
Arriette Sylla EK Vampire Osebo U 5
Arson FN Action PS 5
Art Museum KoT Master R 3
Art Scam 3E Action R 8
Art's Traumatic Essence LoB Action R 1
Artemis BH Vampire Malkavian antitribu PM 2
Arthur Denholm KoT Vampire Malkavian V 4
As the Crow HttB Action Modifier C 12
Asanbonsam Ghoul LoB Ally R 1
Ascendance DD Master F 5
Asguresh HttB Vampire Nagaraja U 4
Ash Harrison SoC Vampire Tremere antitribu V 7
Ashes to Ashes LoB Combat R2 1
Ashur Tablets KoT Master C 18
Assad Salhoum Gehenna Vampire Malkavian U 3
Assault Rifle KoT Equipment U 4
Astrid Thomas Tenth Vampire Tremere A 3
Asylum Hunting Ground KoT Master U 8
Atonement FN Action PA/PG 3
Augur NoR Action C 5
Augustus Giovanni FN Vampire Giovanni R 1
Aura Absorption HttB Reaction/Action Modifier PKia4 16
Aura of Invincibility KoT Action Modifier C/PV3 27
Aura Reading KoT Combat U 11
Aurora Van Brande, Paladin SW Vampire Lasombra PL 1
Auspex HttB Master PSal 15
Autarkis Persecution CE Political Action C 3
Auto-da-fé 3E Political Action U 4
Autonomic Mastery HttB Combat PKia 4
Aversion LoB Reaction C 7
Awe 3E Action Modifier R 8
Axel Von Anders 3E Vampire Brujah antitribu V 4
Aye EK Master 33
Ayelea, The Manipulator BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Ayo Igoli LoB Vampire Ishtarri U 6
Azaneal KMW Vampire Baali U/PB 5
Aziz, Dammar of Istanbul FN Vampire Assamite U2 1
Azrael HttB Vampire Salubri antitribu U 5
Baal's Bloody Talons LotN Combat P 1
Babalawo Alafin LoB Vampire Harbinger of Skulls U 3
Babble BH Reaction C/PM 7
Backflip KMW Combat C 3
Backstab 3E Combat U 2
Backstep KoT Combat C 6
Backways KoT Master U 3
Badger Tenth Vampire Gangrel B 3
Badr al-Budur FN Vampire Assamite U2 2
Bajazet al-Nasir FN Vampire Assamite U2 1
Bakr LotN Vampire Assamite V 3
Baldesar Rossellini Gehenna Vampire Giovanni U 4
Baleful Doll FN Equipment C2 3
Bamba EK Action C 11
Bang Nakh - Tiger's Claws KoT Equipment C/PB4 31
Banishment LoB Political Action P 8
Banjoko BH Vampire Lasombra U2 2
Banner of Neutrality FN Reaction C2 3
Banshee Ironwail 3E Equipment R 1
Barbaro Lucchese Promo Vampire Baali Promo 1
Baron Dieudonne KoT Vampire Nosferatu V 5
Baroque HttB Vampire Samedi U/PSam2 7
Barry BL Vampire Blood Brother U1 2
Barth BSC Vampire Toreador V 3
Bartholomew BL Vampire Kiasyd U2 3
Base Hunting Ground LoB Master P 1
Baseball Bat HttB Equipment PSal5 23
Basil SW Vampire Pander U 1
Basilia Tenth Vampire Gangrel B 3
Basilisk's Touch LoB Combat R 1
Basir KMW Vampire Assamite U 1
Bastard Sword VTES Equipment U 2
Bastille Opera House LoB Master R 1
Batsheva LoB Vampire Guruhi U 8
Batsheva (ADV) EK Vampire Guruhi U 5
Battle Frenzy LoB Master C 2
Bauble 3E Action R 2
Bay and Howl KMW Master R/PG 3
Bear Paw Tenth Vampire Gangrel B 3
Beast Meld BL Action Modifier R2 3
Beast, The Leatherface of Detroit BH Vampire Nosferatu antitribu PN 3
Beatrice "Oracle171" Tremblay NoR Imbued Innocent U 5
Beatrice L'Angou BL Vampire Kiasyd U2 3
Beauregard Krueller 3E Vampire Malkavian antitribu PM2 5
Beckett Anarchs Vampire Gangrel PG 1
Beckett (ADV) Gehenna Vampire Gangrel U 3
Becoming of Ennoia Gehenna Event R 1
Beetleman KoT Vampire Nosferatu V 6
Behind You! KoT Combat U 12
Bela KoT Vampire Malkavian V 3
Bela Kardoza 3E Vampire Brujah antitribu V 1
Belle Equitone LotN Vampire Follower of Set P 2
Belonging Grants Protection LoB Action C 4
Benedict Giovanni, Agent KMW Vampire Giovanni PAL 2
Benefit Performance HttB Political Action C 10
Benjamin Rose KoT Vampire Nosferatu V 5
Beretta 9mm KoT Equipment C/PT5 25
Bernard, the Scourge KoT Vampire Gangrel V 3
Bertrand d'Anjou LotN Vampire Assamite P 2
Bestial Vengeance EK Combat R 2
Bestial Visage SW Master R 1
Bestow Vigor LotN Action R 1
Beth Malcolm KoT Vampire Ventrue V 4
Bethany Ray KoT Vampire Toreador V 3
Betrayer Tenth Master A 2
Bewitching Oration DD Action Modifier F 39
Bianca Tenth Vampire Brujah B 2
Big Game KMW Action C/PAL3 8
Bill Butler 3E Vampire Gangrel antitribu V 2
Billy SW Vampire Ventrue antitribu U 1
Bima LoB Ally U 10
Bind the Night-Walker LoB Reaction R 1
Bindusara, Historian of the Kindred CE Vampire Ventrue PV 1
Biothaumaturgic Experiment SoC Action C 5
Black Annis KMW Vampire Nosferatu antitribu U 5
Black Cat Tenth Vampire Brujah A 3
Black Forest Base 3E Master R 1
Black Gloves 3E Equipment R 1
Black Hand Emissary SoC Action R 2
Black Hand Ritual Gehenna Action C 7
Black Lotus KMW Vampire Follower of Set U 2
Black Metamorphosis 3E Action R 2
Black Spiral Buddy 3E Ally U 3
Black Sunrise LotN Reaction P 8
Black Wallace HttB Vampire Lasombra PKia 3
Blackhorse Tanner BH Vampire Ventrue antitribu U2 1
Blackmail FN Action C2/PS 6
Blade Clot TR Action Modifier/Combat R 1
Blade of Enoch KoT Equipment R 4
Blaise SW Vampire Gangrel antitribu U 1
Blanche Hill BL Vampire Salubri R2 1
Blanket of Night HttB Action Modifier PKia 2
Bleeding the Vine KoT Master PM 3
Blessed Audience LoB Action R 1
Blessed Resilience HttB Master R 2
Blessing of Chaos 3E Action PM1 3
Blessing of Durga Syn FN Combat PR 1
Blessing of the Beast HttB Master R2 2
Blessing of the Name HttB Action PSal 3
Blind Spot HttB Master PKia2 14
Bliss HttB Combat/Reaction R 1
Blissful Agony HttB Combat PSal 3
Blister 3E Vampire Nosferatu antitribu V 2
Blithe Acceptance LotN Action C 8
Blood Awakening LotN Action Modifier/Reaction C 10
Blood Bond Tenth Action B 4
Blood Brother Ambush SW Action Modifier R/PB 6
Blood Clots FN Action C2 1
Blood Cult Awareness Network NoR Event R 1
Blood Doll 3E Master PB2/PM2/PTr2/PT 74
Blood Feast 3E Action PTz1 8
Blood Fury KMW Combat PB3 23
Blood Hunt KoT Action U 8
Blood of Acid SW Combat PT 8
Blood of Sandman KoT Action U 4
Blood of the Sabbat 3E Action R 1
Blood Puppy CE Master R 2
Blood Rage 3E Combat PTr3 20
Blood Shield EK Equipment R 2
Blood Sweat FN Combat PA5 1
Blood Tears of Kephran LoB Equipment P 11
Blood Tempering HttB Action R2 3
Blood to Water CE Combat C/PTr 9
Blood Trade Gehenna Event R 1
Blood Turnip TR Master R 2
Blood Weakens KoT Event R 3
Bloodfeud 3E Vampire Malkavian antitribu PM1 3
Blooding BH Action C/PM2/PN2 8
Blooding by the Code HttB Master PSal2 6
Bloodlust LotN Action R 1
Bloodstone KMW Equipment C 1
Bloodstorm of Chorazin KMW Reaction C/PB2 9
Bloodwork BH Action C 8
Bloody Mary KoT Vampire Malkavian V 4
Blow Torch 3E Equipment C 7
Blur 3E Combat C 20
Blythe Candeleria CE Vampire Tremere PTr 4
Bobby Lemon Anarchs Vampire Gangrel PAG 1
Body Arsenal 3E Combat PTz4 22
Body Bag Anarchs Equipment C 2
Body Flare 3E Combat R 1
Body of Sun VTES Combat R 1
Bomb KoT Equipment U 7
Bond NoR Action C 11
Bond with the Mountain BL Combat R2 3
Bonding HttB Action Modifier PKia6 44
Bone Spur Anarchs Combat C/PG3 10
Bonecraft 3E Combat PTz3 17
Border Skirmish Anarchs Action C2/PAG3 8
Boss Callihan Anarchs Vampire Ventrue U2 2
Botched Move Promo Combat Promo 20
Bothwell Anarchs Vampire Gangrel U2 3
Bounty KoT Master U 5
Bowl of Convergence KoT Equipment R/PT 6
Boxed In NoR Combat I 9
Boy Toy BH Vampire Malkavian antitribu PM 3
Brachah CE Vampire Brujah PB 2
Brainwash CE Master U 5
Brass Knuckles 3E Equipment C 8
Bravo Gehenna Master C 6
Brazil Tenth Vampire Malkavian A 5
Break the Code NoR Event R 1
Breath of Thanatos KMW Action Modifier/Combat C 2
Breath of the Dragon 3E Combat PTz1 5
Brian Thompson LotN Vampire Ravnos P 4
Bribes 3E Action Modifier PB3 19
Brick by Brick HttB Combat C 9
Brick Laying KoT Action C 17
Brigitte Gebauer (Wraith) FN Ally R2 1
Brigitte Mandisa HttB Vampire Samedi U 4
Bronwen SW Vampire Brujah antitribu PB 2
Brooke BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Brother in Arms HttB Action PSal2 7
Brother's Blood LoB Combat C 6
Brothers Grimm CE Master R 1
Bruce de Guy Gehenna Vampire Ventrue antitribu U 3
Brujah Debate Tenth Master A 8
Brujah Frenzy VTES Master U 2
Brujah Justicar KoT Political Action R 2
Brunhilde Anarchs Vampire Gangrel U2 1
Brutal Influence EK Action C 11
Brute Force KoT Combat C/PB6 32
Bryan Van Duesen BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Bujo KMW Action R 1
Bulscu KoT Vampire Ventrue V 3
Bum's Rush HttB Action PGar3 47
Bundi KoT Equipment C/PB2 17
Bupe Kuila LoB Vampire Follower of Set U 3
Burden the Mind LotN Master C 9
Bureaucratic Overload CE Master PM 2
Burning Touch LoB Action Modifier/Combat C 5
Burning Wrath 3E Combat U/PB1 13
Burnt Offerings AH Reaction U5 3
Burst of Sunlight KoT Combat U 22
Business Pressure Tenth Action Modifier B 2
Byzar HttB Vampire Harbinger of Skulls U 4
Cadet SoC Master C 7
Cagliostro, The Grand Copht KMW Vampire Follower of Set U 2
Caiaphas Smith Tenth Ally A,B 1
Cailean BH Vampire Nosferatu antitribu PN 6
Cairo Int'l Airport CE Master PB 2
Caitlin SW Vampire Gangrel antitribu U 2
Calebos BH Vampire Nosferatu antitribu PN 3
Calebros, The Martyr CE Vampire Nosferatu PN 2
Caliban SW Vampire Tzimisce C 3
Call of the Hungry Dead LotN Action Modifier P 8
Call the Great Beast KMW Action PB 10
Call the Lamprey Sabbat Combat U 1
Call the Wild Hunt Promo Combat Promo 19
Callirus KMW Vampire Ravnos U 3
Calvin Cleaver TR Vampire Gangrel V 5
Camarilla Exemplary CE Political Action C/PV2 3
Camarilla Threat BH Political Action PTo 2
Camarilla Vitae Slave Sabbat Retainer R 1
Camera Phone HttB Equipment PSam3 18
Cameron SW Vampire Lasombra PL 1
Camille Devereux, The Raven Tenth Vampire Gangrel A 1
Campground Hunting Ground KMW Master PG 2
Can't Take it with You KoT Political Action C/PV3 28
Canine Horde 3E Combat PTz1 14
Canopic Jar FN Equipment C2 3
Capitalist HttB Master PKia2 10
Car Bomb Anarchs Reaction C 2
Cardano Tenth Vampire Tremere B 2
Cardinal Benediction 3E Political Action U 2
Cardinal Sin: Failure of Mission SW Reaction R/PT 1
Cardinal Sin: Insubordination 3E Reaction U 5
Carlak KoT Vampire Brujah V 3
Carlotta Giovanni FN Vampire Giovanni PG 3
Carlton Van Wyk (Hunter) Tenth Ally A,B 2
Carmen SoC Vampire Tremere antitribu V 5
Carmine Giovanni KMW Vampire Giovanni U 1
Carna, The Princess Witch BSC Vampire Tremere V 5
Caroline Bishops 3E Vampire Pander V 2
Carrion Coffin Sabbat Action R 1
Carrion Crows KoT Combat C 35
Carter SW Vampire Toreador antitribu U 1
Carthage Remembered CE Master R 1
Carver's Meat Packing and Storage Gehenna Master R 2
Caseless Rounds KoT Combat U 10
Casino Reeds BSC Vampire Nosferatu V 4
Cassandra Langely, The Waif KoT Vampire Malkavian PM2 4
Cassandra, Magus Prime Tenth Vampire Tremere B 4
Cat Burglary CE Action R 1
Catacombs 3E Equipment PM1 6
Catatonic Fear 3E Combat U 5
Catherine du Bois BSC Vampire Ventrue V 3
Cats' Guidance DD Reaction F 26
Cauldron of Blood CE Combat PTr2 7
Cavalier HttB Master R 2
Cave of Apples LotN Master R 1
Cedric HttB Vampire Gargoyle PGar2 5
Celerity KoT Master PB/PT 19
Celeste Lamontagne Gehenna Vampire Gangrel antitribu U 3
Celeste, The Voice of a Secret BL Vampire Daughter of Cacophony U2 4
Celestial Harmony BH Action R 1
Celine Chevalier FN Vampire Follower of Set U2 2
Census Taker SoC Master R 1
Centralized Background Check Gehenna Master R 2
Cesewayo LoB Vampire Osebo U 4
Cesewayo (ADV) EK Vampire Osebo U 6
Chain of Command KoT Action C 14
Chainsaw Jyhad Equipment U2 1
Chair of Hades LotN Action R 3
Chameleon TR Action R 2
Chameleon's Colors LoB Combat C 6
Champion NoR Power R 2
Chandler Hungerford Anarchs Vampire Gangrel PG 2
Change of Target KoT Action Modifier U/PM3 20
Changeling 3E Action Modifier C/PTz3 21
Changeling Skin Mask SW Equipment R 1
Chanjelin Ward LoB Master R 1
Channel 10 HttB Master PKia 4
Channeling the Beast Sabbat Combat C 1
Chantry HttB Master PGar 4
Charge of the Buffalo HttB Action R 1
Charice Fontaigne BH Vampire Ventrue antitribu U2 1
Charigger, The Axe LotN Retainer R 1
Charisma KoT Master R 2
Charismatic Aura KoT Combat U 3
Charlie Tyne 3E Vampire Gangrel antitribu V 3
Charming Lobby KoT Action U 8
Charnas the Imp KoT Retainer R 3
Chas Giovanni Tello FN Vampire Giovanni U2 3
Chaundice HttB Vampire Gargoyle U 5
Chavi Oraczko LotN Vampire Ravnos V 4
Cheat the Fates HttB Action R 2
Chester DuBois Tenth Vampire Nosferatu A 2
Cheval de Bataille 3E Action Modifier U 1
Childling Muse KoT Retainer U 5
Chill of Oblivion LotN Action P 2
Chimerstry LotN Master P 7
Chiram's Hold Anarchs Combat R2 2
Chiropteran Marauder 3E Combat C 13
Choir LoB Action C 18
Christanius Lionel, The Mad Chronicler BH Vampire Nosferatu antitribu PN 3
Christine Boscacci Tenth Vampire Pander B 2
Christopher Houghton Anarchs Vampire Toreador U2 2
Church of the Order of St. Blaise Gehenna Master R 1
Cicatriz SW Vampire Nosferatu antitribu C 1
Circle LoB Combat C 3
Circumspect Revelation BH Action Modifier C/PM 7
City Gangrel Connections KMW Master PG 3
Claiming the Body LoB Action Modifier C 5
Clan Impersonation CE Action C 2
Clan Loyalty FN Action Modifier PG 2
Clandestine Contract LotN Action P 7
Clarissa Steinburgen Anarchs Vampire Nosferatu U2 1
Claudio Severino Promo Vampire Tremere Promo 5
Claus Wegener HttB Vampire Tremere PGar 6
Claven SW Vampire Malkavian antitribu U 1
Claws of the Dead KoT Combat C 20
Clea Auguste d'Holford LotN Vampire Follower of Set V 4
Cleansing Ritual LoB Action R 2
Cleave NoR Combat C 8
Clifton Derrik TR Vampire Brujah V 5
Clio's Kiss LoB Action R 2
Cloak of Blood SoC Action R 1
Cloak of the Abalone Promo Equipment Promo 12
Cloak the Gathering HttB Action Modifier PSam4 45
Clockwerx HttB Combat R 1
Closed Session KMW Action Modifier PAL 4
Clotho's Gift LoB Action C 8
Club Illusion TR Master R 3
Club Zombie 3E Master PTz1 5
Coagulate Blood FN Combat PA2 1
Coagulated Entity LoB Action R 1
Cobra Fangs LotN Combat R 3
Cock Robin BSC Vampire Nosferatu V 4
Code of Milan Suspended SW Political Action R 1
Code of Samiel HttB Master R 2
Codex of the Damned 3E Equipment R 1
Codex of the Edenic Groundskeepers Promo Equipment Promo 6
Cohn Rose BSC Vampire Tremere V 9
Cold Amber's Hold Anarchs Action R2 1
Cold Aura HttB Combat PSam2 10
Colin Flynn Tenth Vampire Toreador B 3
Collapse the Arches LoB Combat C 5
Coma 3E Combat U 9
Combat Shotgun 3E Equipment C 9
Command 3E Action Modifier U 5
Command of the Beast 3E Action Modifier U 5
Command of the Harpies CE Political Action PM/PTo 2
Command Performance HttB Master R 1
Command the Legion LotN Action R 1
Communal Haven: Cathedral 3E Master U 4
Communal Haven: Temple BH Master PM 4
Community Justice LotN Action R 2
Compel the Spirit LotN Action P 2
Compress HttB Combat PSam2 9
Computer Hacking HttB Action PSam4 29
Conceal LotN Action R 1
Concealed Weapon KoT Combat C/PT2 25
Concert Tour LoB Action R 3
Concoction of Vitality 3E Equipment PTr1 7
Concordance KMW Action PB2 9
Condemn the Sins of the Father LotN Action R 1
Condemnation: Betrayed BL Action R1 1
Condemnation: Mute KMW Action R 1
Conditioning HttB Action Modifier PGar4 67
Conductor LoB Master R 2
Conflagration KMW Combat PB3 15
Conflict of Interests DS Reaction C2 1
Confusion 3E Action Modifier CPM4 19
Confusion of the Eye LotN Reaction P 9
Conniver Gehenna Master C 5
Conquer the Beast VTES Combat R 1
Conquest of Humanity Gehenna Event R 1
Conrad Adoula 3E Vampire Lasombra V 6
Consanguineous Boon 3E Political Action C/PB1 18
Conscripted Statue LoB Action Modifier R 2
Consecration Rites Tenth Action A 1
Conservative Agitation 3E Political Action C 28
Consignment to Duat KMW Action PB2 15
Constant Revolution TR Action R 2
Constanza Vinti CE Vampire Brujah PB 4
Consume the Dead LoB Action / Reaction R 1
Contagion BL Action R1 1
Contingency Planning KoT Master PT2 5
Contract FN Master PA4 1
Convergence Promo Master Promo 12
Cooler KoT Equipment C/PM3 16
Coordinate Attacks LoB Combat C 8
Corine Marcón SW Vampire Tzimisce PT 2
Cornelius Ottavio CE Vampire Malkavian PM 5
Coroner's Contact HttB Master PSam2 5
Corporal Reservoir BH Master C 5
Corporate Hunting Ground HttB Master PSal 3
Corpse Balloon BH Retainer C 4
Corpse Minion CE Retainer PTr 3
Corrupt Construction 3E Ally C 10
Corruption FN Action PS4 5
Corruption's Purge AH Political Action V3 2
Coterie Tactics KoT Reaction U 4
Council of Seraphim BH Action Modifier R 1
Count Germaine AA Vampire Brujah P 5
Count Germaine (ADV) AA Vampire Brujah P 3
Count Ormonde FN Vampire Follower of Set U2 3
Count Vladimir Rustovitch 3E Vampire Tzimisce PTz1 4
Count Zaroff KoT Vampire Caitiff V 4
Courier 3E Ally U 7
Courtland Leighton Tenth Vampire Ventrue A 2
Covenant of Blood Tenth Action B 2
Covincraft HttB Reaction PKia2 7
Crawling Chamber LoB Combat C 13
Creamy Jade BSC Vampire Toreador antitribu V 2
Create Gargoyle HttB Action PGar 3
Creation Rites 3E Action U 4
Creep Show BH Master C/PN 7
Creeping Infection LoB Combat C 4
Creepshow Casino 3E Master PB1 5
Crematorium Promo Master Promo 36
CrimethInc. TR Action Modifier C 12
Cristobal Ghiberti KMW Vampire Giovanni U 1
Cristofero Giovanni Tenth Vampire Giovanni B 3
Cristos Mantigo Anarchs Vampire Toreador antitribu U2 2
Crocodile's Tongue KoT Action Modifier C/PT4 24
Crusade: Amsterdam Gehenna Political Action R 1
Crusade: Aragon Promo Political Action Promo 5
Crusade: Atlanta SW Political Action R 2
Crusade: Berlin Gehenna Political Action R 1
Crusade: Brussels BH Political Action R 1
Crusade: Chicago BH Political Action PM 2
Crusade: Detroit 3E Political Action PB1 4
Crusade: Dublin Gehenna Political Action R 1
Crusade: Houston SW Political Action R 1
Crusade: Istanbul Gehenna Political Action R 1
Crusade: London Gehenna Political Action R 1
Crusade: Mexico City SW Political Action PV 1
Crusade: Miami BH Political Action PTo 2
Crusade: New York 3E Political Action PM1 2
Crusade: Paris Gehenna Political Action R 1
Crusade: Philadelphia 3E Political Action PTr1 7
Crusade: Pittsburgh 3E Political Action PTz1 6
Crusade: Rome 3E Political Action PB1 4
Crusade: Toronto 3E Political Action PM1 3
Crusade: Washington, D.C. Gehenna Political Action R 1
Crusher Tenth Vampire Brujah B 4
Cry Wolf Anarchs Ally R2 3
Crypt's Sons TR Retainer R 2
Cryptic Mission BH Action PTr5 20
Cryptic Rider 3E Action Modifier U 9
Cull the Herd 3E Action R 1
Cultivated Blood Shortage VTES Master U 2
Cunctator Motion VTES Political Action R 2
Curmudgeon Gehenna Master C 4
Curse of Nitocris Tenth Master A 1
Cybele KMW Vampire Baali U/PB 12
Cynthia Ingold BL Vampire Ahrimane U2 3
Cyscek Gehenna Vampire Tzimisce U 4
D'habi Revenant KMW Retainer PB 5
Dabbler HttB Master R 1
Daemonic Possession FN Action C2 2
Dagger HttB Equipment C 10
Dagon's Call FN Combat C2/PA2 1
Daliyah CE Vampire Nosferatu PN 4
Damaskenos, Herald of Leandro CE Vampire Malkavian PM 3
Dame Hollerton HttB Vampire Kiasyd PKia 6
Dan Murdock Promo Vampire Caitiff Promo 1
Dancin' Dana Tenth Vampire Malkavian B 5
Dani BH Vampire Nosferatu antitribu PN 2
Danielle Diron Anarchs Vampire Gangrel U2 2
Danny Larkshill FN Vampire Follower of Set U2 3
Danse Macabre 3E Master C 10
Danylo HttB Vampire Blood Brother U 4
Daring the Dawn 3E Action Modifier R 8
Darius Styx FN Vampire Ravnos PR 2
Dark Influences KoT Master U 2
Dark Mirror of the Mind KoT Action U 4
Darkness Within HttB Combat PKia2 13
Darksight 3E Reaction C 8
Darlene Killian HttB Vampire Ahrimanes U 4
Darrell Boyce, Consul SW Vampire Gangrel antitribu C 4
Dartmoor, England DS Equipment C2 2
Darva Felispa BSC Vampire Nosferatu V 4
Darvag, The Butcher of Rus 3E Vampire Tzimisce V 7
Dauntain Black Magician (Changeling) 3E Ally R 1
David Morgan, The Scourge BSC Vampire Malkavian V 5
Dawn Operation HttB Action Modifier PSal2 16
Day Operation KoT Action Modifier R 3
Dead Hand KMW Combat C 6
Dead-End Alley Anarchs Combat PAG2 4
Deal with the Devil Tenth Master B 3
Death of the Drum LoB Combat C 3
Death Pact AH Action V3 1
Death Seeker HttB Combat C/PSal2 15
Decapitate 3E Combat U 3
Decompose HttB Action R 2
Dedefra FN Vampire Follower of Set PS 2
Deed the Heart's Desire LotN Action Modifier P 7
Deep Song HttB Action PSam2 12
Deer Rifle 3E Equipment PM1 8
Defender of the Haven HttB Action PGar 3
Deflection HttB Reaction PGar4 30
Dela Eden LoB Vampire Salubri antitribu U 4
Delaying Tactics KoT Reaction U 15
Delilah Easton Tenth Vampire Toreador B 3
Delilah Monroe BL Vampire Daughter of Cacophony U2 1
Delivery Truck KoT Equipment R 1
Demdemeh LoB Vampire Tzimisce U 4
Dementation KoT Master PM 7
Demetrius Slater Tenth Vampire Toreador B 3
Democritus Tenth Vampire Ventrue A 1
Demonstration 3E Master U 4
Denette Stensen KMW Vampire Gangrel antitribu PG 1
Deny KoT Action Modifier/Combat PM2 7
Deploy the Hand 3E Political Action C 14
Depravity HttB Master PGar 9
Derange 3E Action R 5
DeSalle 3E Vampire Brujah antitribu V 2
Descent into Darkness Gehenna Action C 6
Desert Eagle KoT Equipment C/PT3 27
Despiral EK Action C 9
Destructive Secrets DS Action C2 2
Detect Authority TR Reaction C 10
Detection SW Master R/PT 1
Determine NoR Reaction C 9
Development HttB Master C 10
Deviki Prasanta KMW Ally R 2
Devil-Channel: Back LoB Combat C 6
Devil-Channel: Feet EK Combat C 12
Devil-Channel: Hands LoB Combat C 22
Devil-Channel: Throat LoB Action Modifier C 19
Devin Bisley SW Vampire Tzimisce U/PT 4
Devyn KMW Vampire Ravnos U 1
Diabolic Lure HttB Reaction C 9
Diana Vick BSC Vampire Ventrue V 3
Didi Meyers Tenth Vampire Malkavian A 2
Diego Giovanni LotN Vampire Giovanni V 3
Dieter Kleist Tenth Vampire Toreador A 1
Dimple Tenth Vampire Nosferatu B 5
Din of the Damned HttB Action Modifier C 10
Direct Intervention 3E Master U 5
Dirk TR Vampire Caitiff V 7
Dirty Contract LoB Master C 1
Dirty Little Secrets Tenth Action Modifier B 3
Dis Pater KMW Master R 1
Disarm 3E Combat R 6
Disarming Presence CE Action Modifier PTo 11
Discern NoR Power C 7
Disengage 3E Combat PM2 7
Disguised Weapon LoB Combat P 7
Dismemberment of Osiris FN Action R2 1
Disputed Territory 3E Political Action PB1 12
Dissolution 3E Combat U 2
Distraction CE Action PTo 2
Dive Bomb HttB Action C 9
Dive into Madness KoT Action C 9
Diversion AA Combat P 23
Diversity KoT Political Action C 18
Divine Image LotN Action Modifier U 5
Divine Sign HttB Action PSam 10
Djuhah, The Bronze Bow LotN Vampire Assamite V 2
Dmitra Ilyanova KoT Vampire Brujah V 4
Dmitri Borodin LotN Vampire Assamite P 5
Doctor Streck BH Vampire Brujah antitribu U2 2
Dodd SW Vampire Brujah antitribu PB 1
Dodge NoR Combat I 5
Dog Pack Anarchs Retainer PG 3
Dogs of War 3E Political Action U/PB1 5
Dolie LoB Vampire Akunanse P 10
Dollface Tenth Vampire Malkavian B 5
Dolphin Black BH Vampire Malkavian antitribu PM 3
Domain Challenge DD Political Action F 10
Domain of Evernight LoB Action Modifier C 14
Dominate HttB Master PKia 18
Dominate Kine KoT Action PV 12
Dominion BH Master C/PM2 5
Dominique SW Vampire Ventrue antitribu PV 2
Dominique (ADV) BH Vampire Ventrue antitribu U2 2
Dominique Santo Paulo 3E Vampire Toreador antitribu V 3
Don Caravelli KoT Vampire Brujah V 3
Don Cerro KoT Vampire Brujah V 4
Don Cruez, The Idealist Tenth Vampire Brujah B 3
Don Michael Antonio Giovanni KMW Vampire Giovanni U 3
Donal O'Connor CE Vampire Brujah PB 3
Donald Cargill KoT Vampire Caitiff V 4
Donate NoR Power C 6
Donatello Giovanni Gehenna Vampire Giovanni U 4
Donatien BH Vampire Toreador antitribu PTo 3
Dorian Strack Tenth Vampire Toreador A 2
Doris McMillon BL Vampire Salubri antitribu U2 2
Dovey Ebfwe HttB Vampire Ahrimanes U 4
Doyle Fincher KMW Vampire Gangrel antitribu U 2
Dr. Allan Woodstock Anarchs Vampire Gangrel U/PAG 1
Dr. Douglas Netchurch BSC Vampire Malkavian V 3
Dr. Jest Tenth Vampire Malkavian B 5
Dr. John Casey Tenth Vampire Tremere A 2
Dr. John Dee KoT Vampire Tremere V 4
Dr. Julius Sutphen Gehenna Vampire Lasombra U 3
Dr. Julius Sutphen (ADV) 3E Vampire Lasombra V 2
Dr. Marisa Fletcher, CDC KMW Event R 1
Dr. Solomon Grey KoT Vampire Caitiff V 4
Draba FN Action/Reaction C2 4
Draeven Softfoot (Changeling) HttB Ally R 2
Dragon's Breath Rounds KoT Combat U 8
Dragonbound HttB Event PSal 4
Dragos SW Vampire Tzimisce PT 4
Drain Essence 3E Combat PTr1 6
Dramatic Upheaval BH Political Action PM 3
Draught of the Soul BL Action Modifier/Combat R1 1
Drawing Out the Beast 3E Combat PTz3 21
Dre, Leader of the Cold Dawn Tenth Vampire Brujah A 2
Dread Gaze BH Reaction PTo2 6
Dream World LotN Action C 12
Dreams of the Sphinx HttB Master PSam 10
Droescher One-Eye 3E Vampire Tzimisce V 3
Drop Point Network SoC Master R 1
Drum of Xipe Totec KoT Equipment PB 4
Drusilla Euphemia 3E Vampire Malkavian antitribu V 2
Dual Form KMW Action R 1
Duality Promo Vampire Tzimisce Promo 14
Duck Tenth Vampire Nosferatu B 4
Duma Rafiki LoB Retainer C 7
Dummy Corporation HttB Master PSam 16
Durga Syn LotN Vampire Ravnos P 4
Dusk Work EK Action Modifier C 11
Dust to Dust LoB Combat R 1
Dylan SW Vampire Ventrue antitribu PV 2
Dylan (ADV) KMW Vampire Ventrue antitribu U 3
Eagle's Sight KoT Reaction U/PT3 27
Earl BSC Vampire Ventrue V 3
Earl "Shaka74" Deams NoR Imbued Visionary U 1
Ears of the Hare HttB Reaction C 10
Earth Control Anarchs Action Modifier C/PG3 17
Earth Meld Anarchs Combat C/PG2 19
Earth Swords LoB Combat C 6
Earth-Feeder LoB Action R 2
Earthshock KoT Combat C 9
Ebanezer Roush Tenth Vampire Nosferatu A 4
Ebony Fox Hunt BH Master U 2
Eccentric Billionaire SoC Ally C 7
Echo Promo Vampire Nosferatu Promo 3
Ecoterrorists KoT Master R 4
Ecstasy LotN Reaction P 14
Ecstatic Agony Anarchs Action PAG 1
Eddie Gaines Anarchs Vampire Caitiff PAG 1
Edge Explosion NoR Event R 2
Edge of the World EK Action Modifier R 2
Edge Vitiation FN Action R2 2
Edged Illusion LotN Action P 7
Edith Blount BSC Vampire Toreador V 3
Edward Neally BSC Vampire Ventrue antitribu V 4
Edward Vignes BSC Vampire Ventrue V 5
Effective Management HttB Master PGar2 28
Effie Lowery LoB Vampire Ahrimane U 4
Egothha BL Vampire Harbinger of Skulls U2 1
Ehrich Weiss BSC Vampire Tremere V 3
Elder Impersonation 3E Action Modifier C/PM2 29
Elder Intervention HttB Reaction PSam2 6
Elder Kindred Network KoT Reaction U 3
Elder Library NoR Master I 5
Elder Michaelis's Hold Anarchs Reaction R2 1
Eldritch Glimmer BH Combat PTr2 2
Elemental Stoicism BL Action/Combat R1 1
Elena Gutierrez BSC Vampire Ventrue V 2
Elena Mendoza Vasquez Anarchs Vampire Tremere antitribu U2 2
Elephant Guardian LoB Retainer C 11
Elihu KMW Vampire Baali U 2
Elimelech the Twice-Damned SoC Vampire Ventrue antitribu V 4
Eliott Sinclair, Virtuoso Thespian Tenth Vampire Toreador B 3
Elisabetta Romano CE Vampire Tremere PTr 3
Elixir of Distillation TR Equipment C 12
Elizabeth Conde EK Vampire Ishtarri U 4
Elizabeth Westcott 3E Vampire Tzimisce PTz1 7
Ellen Fence, the Tracker SW Vampire Gangrel antitribu U 3
Ellison Humboldt BSC Vampire Nosferatu V 5
Eluding the Arms of Morpheus KoT Reaction C 16
Elysian Fields 3E Master U 1
Elysium: Sforzesco Castle KoT Master R 2
Elysium: The Arboretum KoT Master U/PM 8
Elysium: The Palace of Versailles KoT Master U 4
Ember Wright BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Emergency Powers Gehenna Action R 1
Emergency Preparations Gehenna Master C 4
Emergency Rations LoB Action R 1
Emerson Bridges Tenth Vampire Ventrue B 4
Emerson Wilkershire III BSC Vampire Toreador V 2
Emily Carson KoT Vampire Ventrue V 4
Emissary Anarchs Action Modifier C 3
Empowering the Puppet King KoT Action Modifier C 17
Enchant Kindred 3E Action C 37
Enchanted Marionette 3E Equipment PM1 2
Enforcer LoB Action C 4
Engling Fury LoB Action R 5
Enhanced Senses HttB Reaction PSal3 74
Enid Blount BSC Vampire Toreador V 3
Enkidu, The Noah KMW Vampire Gangrel antitribu U/PG 7
Enkil Cog KoT Action Modifier R 3
Enrage KoT Action C/PB4 17
Ensconced HttB Action / Reaction R 1
Ensemble Promo Action Modifier Promo 13
Enticement LotN Action P 12
Entombment SW Combat R/PL 3
Entrancement KoT Action PT 6
Entrenching KoT Action PB2 14
Enzo Giovanni, Pentex Board of Directors FN Vampire Giovanni PG 1
Ephor KoT Master R 1
Epikasta Rigatos KoT Vampire Toreador PT2 4
Erebus Mask LoB Equipment R 1
Eric Kressida 3E Vampire Tremere antitribu V 3
Eric Milliner LotN Vampire Giovanni V 3
Erichtho BSC Vampire Tremere V 5
Erick "Shophet125" Franco NoR Imbued Judge U 6
Erinyi BL Vampire Gargoyle U1 2
Ermenegildo, The Rake HttB Vampire Lasombra PKia 5
Erosion FN Action PA 1
Esau BSC Vampire Malkavian V 4
Esbat 3E Action C 2
Escaped Mental Patient 3E Ally U/PM1 7
Esgrima KoT Master PV2 18
Esoara 3E Vampire Tremere antitribu PTr2 13
Esteem KMW Action Modifier C 5
Eternal Vigilance HttB Action PKia 11
Ethan Locke Tenth Vampire Tremere antitribu A 1
Etrius CE Vampire Tremere PTr 3
Eugene KoT Vampire Toreador PT2 4
Eugenio Estevez BSC Vampire Tremere V 5
Eurayle Gelasia Mylonas LoB Vampire Salubri U 3
Evan Klein BSC Vampire Malkavian V 3
Evan Rogers LotN Vampire Assamite P 2
Evangeline SW Vampire Brujah antitribu C 2
Evil Eye HttB Combat/Reaction C 10
Evil Jensen HttB Vampire Daughter of Cacophony U 4
Ex Nihilo LotN Action P 4
Excellent Thirst LoB Action Modifier R 2
Exclusion Principle TR Political Action C 12
Excommunication 3E Political Action PTr1 6
Exile EK Action C 12
Expiate NoR Combat R 1
Extortion FN Reaction C2 3
Extremis Boon BH Master R 2
Exuding Blood FN Combat C2 1
Eye of Hazimel Promo Equipment Promo 4
Eye of Unforgiving Heaven HttB Combat PSal 7
Eyes of Argus HttB Reaction PSal3 15
Eyes of Blades LotN Combat R 1
Eyes of Chaos KoT Action Modifier C/PM6 38
Eyes of the Beast KoT Reaction C 8
Eyes of the Dead DS Reaction C2 1
Eyes of the Night SW Reaction PL2 3
Eyes of the Serpent AH Action Modifier/Combat C2 4
Eze, the Demon Prince LoB Vampire Guruhi U 8
Ezekiel, Lord of Montreal BH Vampire Follower of Set U2 3
Ezmerelda FN Vampire Ravnos R 1
Ezra Hawthorne KoT Vampire Tremere V 5
Fabrizia Contreraz 3E Vampire Malkavian antitribu V 2
Faceless Night 3E Action Modifier C 32
Fade from View Sabbat Combat R 2
Fae Contortion HttB Action Modifier/Combat PKia3 10
Faerie Wards HttB Reaction C 10
Fahd al-Zawba'a Gehenna Vampire Toreador U 3
Failsafe TR Master R 2
Fairuza SoC Vampire Brujah antitribu V 4
Faithful Servant DS Retainer C2 2
Fake Out NoR Combat I 10
Fakir al Sidi KoT Vampire Gangrel V 3
Falcon's Eye LoB Reaction C 5
Falhu Shibaba LoB Vampire Ishtarri U 4
Fall of the Camarilla Gehenna Event R 1
Fall of the Sabbat Gehenna Event R 1
False Resonance LotN Action Modifier C 7
Fame HttB Master PGar/PSal 25
Familial Bond EK Reaction C 13
Fanfare for Elysium HttB Political Action R2 4
Fantasy World LotN Action R 1
Far Fatuus FN Combat PR 4
Far Mastery 3E Action R2 3
Faruq Anarchs Vampire Gangrel PG 3
Fast Hands KoT Combat U 8
Fast Reaction LoB Reaction P 8
Fata Amria LotN Combat/Reaction P 3
Fata Morgana LotN Action Modifier P 13
Father Juan Carlos 3E Vampire Brujah antitribu PB2 7
Fatima al-Faqadi FN Vampire Assamite PA 3
Fatuus Mastery LotN Action P 7
FBI Special Affairs Division KMW Event R 2
Fear of Mekhet CE Master PV 1
Fear of the Void Below KMW Combat PB 7
Federico di Padua HttB Vampire Nosferatu PSam 6
Fee Stake: Boston Anarchs Action R/PAB 1
Fee Stake: Los Angeles Promo Action Promo 1
Fee Stake: New York Anarchs Action R/PAB 1
Fee Stake: Perth Promo Action Promo 1
Fee Stake: Seattle Anarchs Action R/PAB 1
Felicia Mostrom Tenth Vampire Toreador A 2
Feline Saboteur BL Action U2 2
Felix 'Fix' Hessian (Wraith) FN Ally R2 1
Femur of Toomler SW Equipment PT 3
Feo Ramos Anarchs Vampire Pander U2 2
Feral Spirit LoB Master C 4
Fergus Alexander KoT Vampire Gangrel V 3
Ferox, The Rock Lord BL Vampire Gargoyle U1 2
Ferox, The Rock Lord (ADV) Gehenna Vampire Gargoyle U 3
Ferraille KMW Master R 1
Festivo dello Estinto 3E Master PTz1 5
Fetish Club Hunting Ground BH Master PTo 2
Fida'i FN Vampire Assamite U2 1
Fidus, The Shrunken Beast BL Vampire Gargoyle U2 2
Fiendish Tongue 3E Action C 13
Fifth Tradition: Hospitality KoT Action U 5
Filchware's Pawn Shop Anarchs Master R 1
Fillip LotN Reaction C 10
Final Loosening TR Reaction R 2
Finding the Path KoT Political Action C/PB2 29
Fire Dance Tenth Action A 2
Fire in the Blood SW Combat R 1
Fire on the Mountain LoB Action R 1
Firebrand Anarchs Political Action C/PAB 3
First Tradition: The Masquerade KoT Political Action R 4
Fish LoB Vampire Guruhi U 4
Fists of Death CE Combat R 1
Flak Jacket DD Equipment F 12
Flames of Insurrection AA Master P 5
Flames of the Netherworld HttB Combat C 9
Flamethrower 3E Equipment U 7
Flash 3E Combat PB5 29
Flash Grenade Gehenna Equipment C 17
Fleetness KoT Action C 10
Flesh Bond LotN Combat C 6
Flesh of Marble KoT Combat U 16
Fleshcraft SW Combat PT 3
Fleurdumal BSC Vampire Toreador V 3
Florentina Lengauer KoT Vampire Malkavian PM2 4
Flow Within the Mountain LoB Combat R 3
Flurry of Action KoT Action C 19
Fode Kourouma EK Vampire Guruhi U 5
Foldable Machine Gun HttB Equipment C 10
Folderol HttB Reaction PKia2 11
Follow the Alpha KMW Action Modifier R 2
Follow the Blood SoC Reaction R 2
Force of Personality KoT Action Modifier / Combat C 10
Force of Will 3E Action C 12
Forced Awakening 3E Reaction PTz3 36
Forced March LotN Action Modifier P 18
Forced Vigilance KoT Reaction C 17
Forearm Block LotN Combat C 6
Foresee NoR Power R 1
Foreshadowing Destruction 3E Action Modifier C 8
Forest of Shadows CE Master PM 2
Forger's Hammer LotN Action Modifier P 3
Forgery KoT Action C/PM5 30
Forgotten Labyrinth 3E Action Modifier U 11
Form of Corruption LotN Action P 6
Form of Mist KoT Combat C 23
Form of the Ghost Anarchs Combat C/PG2 8
Form of the Serpent FN Action Modifier/Combat PS3 5
Fortitude HttB Master PSal 14
Fortschritt Library Gehenna Master R 2
Fortune Teller DS Retainer C2 1
Fortune Teller Shop LotN Master P 5
Foul Blood LotN Reaction P 2
Foundation Exhibit BH Master R2 7
Founders of the Ebony Kingdom LoB Action C 6
Foureyes KoT Vampire Nosferatu V 4
Fourth Tradition: The Accounting KoT Action U/PV3 26
Fractura HttB Combat R 3
Fractured Armament LoB Combat P 7
Fragment of the Book of Nod KoT Master R 4
Framing an Ancient Grudge SoC Master R 1
Francesca Giovanni FN Vampire Giovanni PG 3
Francis Milliner LotN Vampire Giovanni P 4
Francisco Domingo de Polonia SW Vampire Lasombra PL 2
Franciscus Tenth Vampire Caitiff B 2
Francois "Warden" Loehr NoR Imbued Judge U 6
Francois Villon CE Vampire Toreador PTo 3
Frank Litzpar 3E Vampire Nosferatu antitribu V 2
Frank Weisshadel HttB Vampire Tremere PGar 6
Freak Drive HttB Action Modifier PSam2 44
Freddy Gage KoT Vampire Caitiff V 5
Frederick the Weak SW Vampire Brujah antitribu U/PB 2
Free States Rant LotN Political Action P 10
Frenzy 3E Master C 9
Frere Marc 3E Vampire Gangrel antitribu V 4
Friend of Mine Gehenna Reaction C 11
From a Sinking Ship KoT Master R 2
Frondator 3E Vampire Tremere antitribu PTr1 6
Frontal Assault KoT Master U 8
Frozen Object LoB Action R 1
Fueled by Heart's Blood Gehenna Event R 1
Fustuk HttB Vampire Gargoyle U 2
Gabriel de Cambrai 3E Vampire Toreador antitribu V 1
Gabrielle di Righetti KoT Vampire Tremere V 4
Gabrin FN Vampire Ravnos U2 3
Galaric's Legacy AA Master P 5
Gambit Accepted KoT Master R 4
Game of Malkav CE Master U 5
Games of Instinct KMW Action PG2 9
Ganesh LotN Vampire Ravnos V 2
Gang Tactics 3E Action Modifier R 2
Gang Territory 3E Master R 2
Gangrel Atavism VTES Master U 1
Gangrel Conspiracy 3E Master R 1
Gangrel De-evolution Jyhad Master U 1
Gangrel Justicar Tenth Political Action B 1
Gangrel Revel Anarchs Master PG 2
Ganhuru LoB Vampire Ishtarri P 4
Gargoyle Slave Sabbat Ally U 1
Garibaldi-Meucci Museum TR Master R 2
Garret KoT Vampire Brujah PB2 4
Garrote LotN Equipment P 6
Gas-Powered Chainsaw CE Equipment C 3
Gaspare Giovanni FN Vampire Giovanni PG 2
Gather KoT Action R 5
Gatjil Munyarryun SoC Vampire Brujah antitribu V 3
Gavrylo HttB Vampire Blood Brother U 2
Gear Up Gehenna Action C 7
Gem Ghastly KoT Vampire Malkavian V 5
Gemini BSC Vampire Nosferatu V 4
Gemini's Mirror LotN Combat P 10
General Perfidio Dios 3E Vampire Malkavian antitribu PM1 5
Genevieve Tenth Vampire Gangrel antitribu A 3
Gengis BSC Vampire Brujah V 4
Genina, The Red Poet Promo Vampire Samedi Promo 2
Gentha Shale LoB Vampire Ahrimane U 3
George Frederick BL Vampire Samedi U2 4
Gerald Windham KoT Vampire Tremere V 4
Gerard SW Vampire Ventrue antitribu PV 3
Gerard Rafin BSC Vampire Nosferatu V 4
Gestalt LoB Reaction R 2
Gharston Roland Gehenna Vampire Ravnos U 3
Ghivran Dalaal, The Dead God FN Vampire Ravnos U2 1
Ghost-Eater LoB Action R 2
Ghoul Escort Tenth Retainer A 3
Ghoul Messenger LoB Retainer R 1
Ghoul Retainer KoT Retainer U/R 4
Ghouled Anarchs Action Modifier C 3
Giangaleazzo, The Traitor Gehenna Vampire Lasombra U 3
Gianmaria Giovanni LotN Vampire Giovanni V 3
Giant's Blood KoT Master R/PM 10
Gideon Fontaine Tenth Vampire Ventrue B 3
Gift of Experience Anarchs Master R2 2
Gift of Sleep HttB Action Modifier / Reaction C 10
Gilbert Duane Tenth Vampire Malkavian A 4
Gillespi Giovanni FN Vampire Giovanni U2 1
Gillian Krader Tenth Vampire Pander A 1
Giotto Verducci BL Vampire Baali U2 2
Giovanni Acceptance Tenth Political Action B 2
Giovanni del Georgio LotN Vampire Giovanni V 2
Giovanni Discrimination DS Master C2 1
Gird Minions CE Master PN 3
Gisela Harden, The Winnower BL Vampire Harbinger of Skulls U2 4
Gitane St. Claire Tenth Vampire Gangrel A 5
Giuliano Vincenzi Tenth Vampire Gangrel A 3
Giuseppe, Gravedigger FN Retainer PG 1
Glancing Blow KoT Combat C/PM4 27
Glare of Lies LoB Reaction C 2
Glaser Rounds CE Combat U 1
Glass Walker Pact KMW Master R 1
Gleam of Red Eyes KMW Combat PG2 6
Gloria Giovanni FN Vampire Giovanni PG 4
Glutton LoB Master R 3
Go Anarch AA Action P 9
Goblinism HttB Action PKia 3
Golconda: Inner Peace KoT Master R/PV 9
Goodnight, Sweet Prince DS Master U 2
Goratrix FN Vampire Tremere antitribu U 4
Goratrix (ADV) BH Vampire Tremere U2 3
Goth Band Sabbat Ally U 1
Gotsdam, The Tired Warrior KoT Vampire Ventrue PV2 8
Govern the Unaligned HttB Action PKia6/PSal4 54
Gracetius KoT Vampire Brujah V 4
Gracis Nostinus BSC Vampire Ventrue V 2
Graham Gottesman KoT Vampire Ventrue V 4
Gramle LotN Action C 7
Gran Madre di Dio, Italy Promo Equipment Promo 14
Grand Temple of Set FN Master PS 1
Grasp of the Python KMW Combat C 5
Grasp the Ghostly FN Action C2 2
Gratiano SW Vampire Lasombra U/PL 3
Graverobbing HttB Action P 21
Gravitnir 3E Vampire Malkavian antitribu V 2
Great Symposium HttB Master R 2
Greater Curse HttB Action C 9
Greensleeves 3E Vampire Nosferatu antitribu V 1
Greer Worder HttB Vampire Kiasyd U 5
Greger Anderssen CE Vampire Malkavian PM 3
Gregory Winter KoT Ally R 6
Gremlins HttB Action C 10
Grenade CE Equipment U 1
Grendel the Worm-Eaten Tenth Vampire Nosferatu B 3
Greta Kircher BH Vampire Toreador antitribu PTo 4
Grey Thorne TR Ally R 2
Groaning Corpse HttB Combat C 10
Grooming the Protégé 3E Master C 9
Grotesque HttB Vampire Gargoyle U2 8
Groundfighting KMW Combat C 3
Growing Fury VTES Combat C 4
Gualtiero Ghiberti LoB Vampire Giovanni U 2
Guard Dogs 3E Reaction C/PTz3 26
Guard Duty FN Action C 1
Guarded Rubrics SoC Equipment R 1
Guardian Angel HttB Master PGar 9
Guardian Ghoul SW Ally R 1
Guedado 3E Vampire Tzimisce V 3
Guide and Mentor Promo Master P 5
Guido Lucciano SW Vampire Lasombra U 2
Guillaume Giovanni LotN Vampire Giovanni P 5
Guillermo Arsuaga Gehenna Vampire Toreador antitribu U 3
Guinea-Bissau Carnival EK Master R 1
Gunnar KoT Vampire Gangrel V 4
Gunther, Beast Lord Tenth Vampire Gangrel B 4
Gurchon Hall 3E Master R2 2
Guru BH Master C/PM 5
Guruhi Kholo LoB Action Modifier / Reaction P 4
Gustaphe Brunnelle KoT Vampire Nosferatu V 5
Gustav Breidenstein KoT Vampire Ventrue PV2 8
Gustav Mallenhous FN Vampire Ventrue antitribu U2 1
Gustavo Morales Anarchs Vampire Gangrel U2 3
Gwen Brand LotN Vampire Ravnos V 1
Gwendolyn CE Vampire Brujah PB 2
Gwyedd KoT Vampire Gangrel V 4
Gypsies VTES Ally U 1
Haakon Mortensen FN Vampire Gangrel antitribu U2 2
Hadrian Garrick FN Vampire Follower of Set PS 3
Hafsa, The Watcher LotN Vampire Assamite V 1
Hag's Wrinkles HttB Action Modifier PSam 4
Halim Bey LotN Vampire Follower of Set P 2
Hand Contract SoC Master C 4
Hand Intervention 3E Political Action PTr1 11
Hand of Conrad SW Equipment R 1
Hanging Fermata LoB Master C 4
Hanna Redmonds Anarchs Vampire Caitiff U2 2
Hannibal BH Vampire Malkavian antitribu U2/PM 5
Hannibal (ADV) Promo Vampire Malkavian antitribu Promo 1
Hannigan FN Vampire Tremere antitribu U2 2
Haqim's Law: Judgment LotN Master P 2
Haqim's Law: Leadership LotN Action C 12
Harass KoT Action C/PB5 59
Hard Case LotN Reaction R 1
Hardestadt KoT Vampire Ventrue PV2 8
Harika Guljan FN Vampire Assamite PA 1
Harlan Graves HttB Vampire Daughter of Cacophony U 5
Harmony HttB Action R 3
Harold Tanner HttB Vampire Nosferatu PSam 5
Harold Zettler, Pentex Director 3E Vampire Malkavian antitribu PM1 2
Harrod CE Vampire Nosferatu PN 5
Harry Reese KMW Vampire Gangrel antitribu PG 3
Hartmut Stover KMW Vampire Gangrel antitribu PG 5
Harvest Rites 3E Action U 1
Harzomatuili KMW Ally R 1
Hasani LoB Vampire Akunanse U 7
Hasina Kesi Tenth Vampire Caitiff A 1
Hatch the Viper HttB Retainer R 1
Hatchling HttB Action PGar 5
Haunt FN Action C2/PG 5
Haven Affinity 3E Master R 2
Haven Hunting TR Action C 15
Haven Uncovered KMW Master PAN3 16
Hawg AA Equipment P 7
Hay Ride HttB Action Modifier R 2
Haymaker KoT Combat PV2 13
Hazimel Gehenna Vampire Ravnos U 5
Healing Touch LoB Action C 3
Heart of Darkness KMW Action PB2 11
Heart of Nizchetus KoT Equipment R 2
Heart of the City KoT Action R 3
Heart's Desire LotN Action Modifier C 7
Heartblood of the Clan FN Master PA 1
Heather Florent, The Opportunist Tenth Vampire Ventrue B 2
Heaven's Gate LoB Combat C 4
Hector Sosa Tenth Vampire Brujah B 2
Hector Trelane HttB Vampire Tremere PGar 8
Heidelberg Castle, Germany LoB Master P 5
Heinrick Schlempt BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Hektor 3E Vampire Brujah antitribu PB2 5
Helen Fairchild HttB Vampire Ahrimanes U 3
Helena BSC Vampire Toreador V 3
Helena (ADV) Promo Vampire Toreador Promo 12
Helena Casimir Tenth Vampire Ventrue A 1
Helicopter KoT Equipment U 5
Hell-for-Leather TR Combat C 11
Hellhound Tenth Ally A 1
Henri Lavenant BH Vampire Lasombra U2 1
Henry Taylor BH Vampire Brujah antitribu U2 4
Herald of Topheth BL Ally R2 1
Herbert Westin KoT Vampire Brujah PB2 3
Hermana Hambrienta Mayor LoB Vampire Blood Brother C 7
Hermana Hambrienta Menor LoB Vampire Blood Brother C 7
Heroic Might KoT Action U 2
Hesha Ruhadze FN Vampire Follower of Set PS 1
Hester Reed BH Vampire Lasombra U2 2
Hexaped 3E Ally U 1
Hexe HttB Combat C 8
Hezekiah Rutledge Gehenna Vampire Brujah U 6
Hidden Lurker KMW Action Modifier PAN4 14
Hidden Pathways 3E Action R 2
Hidden Strength LoB Combat P 10
Hide NoR Power R 2
Hide the Heart HttB Reaction C/PSal2 14
Hide the Mind LotN Action Modifier/Combat R 1
Hiding in the Open EK Political Action R 1
Hierophant LotN Political Action P 5
High Aye LoB Action Modifier C 13
High Ground KoT Combat C 12
High Museum of Art, Atlanta KoT Master PM 3
High Orun LoB Action Modifier/Reaction C 5
High Priest Angra Mainyu BL Vampire Baali U2 2
High Stakes VTES Political Action R 1
High Top LoB Ally R 1
Highway Haven: RV Anarchs Equipment C 4
Hillanvale HttB Vampire Daughter of Cacophony U 5
Hive Mind HttB Action C 10
Homa LoB Vampire Osebo U 4
Homunculus Tenth Retainer A 3
Honest Abe KoT Vampire Brujah V 5
Honor the Elders KoT Political Action C/PV5 34
Honorine Ateba LoB Vampire Ishtarri P 4
Horatio SW Vampire Tzimisce U/PT 3
Horatio Ballard BSC Vampire Ventrue V 2
Horrid Form 3E Combat U/PTz2 16
Horrid Reality FN Combat PR 3
Horrific Countenance Anarchs Action Modifier PG 2
Horrock Anarchs Vampire Gangrel U2 1
Horseshoes HttB Action PSam2 14
Hospital Food Anarchs Master C 2
Hostile Takeover KoT Master R 6
Houngan HttB Master PSam 4
Hourglass of the Mind LoB Action R 3
House of Sorrow Promo Master Promo 34
Howler BL Vampire Ahrimane U1 4
Hrothulf BSC Vampire Ventrue V 4
Huang, Blood Cultist SW Vampire Pander U 1
Hugo SW Vampire Brujah antitribu PB 2
Huitzilopochtli BL Vampire Baali R2 5
Hukros 3E Vampire Gangrel antitribu V 3
Humanitas FN Master PS 1
Humo 3E Vampire Nosferatu antitribu V 9
Hunger Moon HttB Event R 2
Husamettin FN Vampire Assamite PA 1
I am Legion HttB Action Modifier R 1
Ian Forestal BH Vampire Tremere antitribu PTr 7
Ian Wallingford BH Vampire Toreador antitribu PTo 3
Ibn Khaldun, Scholar LoB Vampire True Brujah U 1
Icarus, The Manchurian 3E Vampire Nosferatu antitribu V 5
Idalia, Prophet of Guadalajara SW Vampire Malkavian antitribu C 1
Idrissa LoB Vampire Osebo U 3
Ignacio, The Black Priest SW Vampire Lasombra U/PL 1
Ignatius Tenth Vampire Tremere A 3
Ignazio Giovanni BH Vampire Giovanni U2 1
Ignis Fatuus LotN Reaction P 11
Ignore the Searing Flames KMW Combat C/PB2 10
Igo the Hungry Tenth Vampire Caitiff B 4
Igoli's Loyalty LoB Action Modifier C 3
Iliana DD Vampire Gangrel F 3
Ilias cel Frumos 3E Vampire Tzimisce V 5
Illegal Search and Seizure CE Master PB 5
Illuminate NoR Power C 6
Illusions of the Kindred FN Combat PR 2
Ilomba EK Retainer R 2
Ilse BL Vampire Blood Brother U1 1
Ilyana Ravidovich BSC Vampire Ventrue V 4
Immaculate Vitae AH Reaction C2 1
Immense Size KMW Combat R 1
Immortal Grapple HttB Combat PGar3 30
Imogen BH Vampire Malkavian antitribu PM 2
Imperator Promo Political Action Promo 11
Imperial Decree AH Action C2 1
Imposing Phantasm FN Combat R2 4
Imprison NoR Combat R 2
Improvised Flamethrower KoT Equipment U 9
Improvised Tactics Anarchs Combat C2/PAG2 7
Impundulu EK Ally R 2
Inbase Discotek, Frankfurt FN Master PR 1
Inceptor Promo Master Promo 13
Inconnu Tutelage 3E Event R 1
Increased Strength 3E Combat PB2 11
Incriminating Videotape Tenth Equipment A 3
Indomitability HttB Combat PSal5 27
Inez "Nurse216" Villagrande NoR Imbued Innocent U 5
Infamous Insurgent Promo Master P 15
Infection LoB Combat R 4
Infernal Familiar 3E Retainer R 1
Infernal Pact 3E Master R/PTr1 6
Infernal Pursuit LoB Combat P 7
Infernal Servitor HttB Ally R2 3
Inflict NoR Combat C 6
Informant LoB Ally R 1
Information Highway HttB Master PSal 12
Information Network 3E Master R 2
Ingram Frizer BH Vampire Nosferatu antitribu PN 1
Ingrid Rossler Anarchs Vampire Gangrel PG 3
Ingrid Russo DD Vampire Ventrue antitribu F 3
Iniko, The Black Lion LoB Vampire Guruhi U 4
Inner Essence 3E Combat PTz2 8
Innocent Bystander Sabbat Action Modifier R 2
Inquisition KMW Action PG 2
Inscription BH Equipment U 1
Inspire NoR Power R 2
Inspire Greatness LotN Action Modifier P 4
Instability KoT Master U/PV2 17
Instinctive Reaction KoT Reaction C 26
Institution Hunting Ground 3E Master PM1 3
Insurance Scam Tenth Master A,B 1
Internal Recursion LoB Reaction R 1
Intimidation 3E Action R 4
Intisar FN Vampire Follower of Set PS 3
Into the Fire Anarchs Master C 1
Into Thin Air KoT Action Modifier C/PM6 32
Inveraray, Scotland DS Equipment U3 1
Investiture SW Political Action R 1
Invitation Accepted Tenth Political Action B 2
Invoke Poison Glands EK Combat C 13
Invoking the Beast LoB Combat C 25
IR Goggles KoT Equipment U/PT2 15
Ira Rivers BSC Vampire Toreador V 4
Iris Bennett KoT Vampire Caitiff V 4
Iron Glare 3E Action Modifier PB3 37
Irregular Protocol Anarchs Reaction C 2
Isabel de Leon CE Vampire Toreador PTo 2
Isabel Giovanni FN Vampire Giovanni PG 3
Isanwayen HttB Vampire Kiasyd U/PKia2 9
Ishtarri Kholo LoB Action Modifier / Reaction P 2
Ishtarri Warlord EK Master R 1
Ismitta LoB Vampire Osebo P 2
Isouda de Blaise 3E Vampire Toreador antitribu V 3
Itzahk Levine CE Vampire Ventrue PV 1
Ivan Krenyenko FN Vampire Ravnos U2 2
Ivory Bow KoT Equipment R/PT 6
Izhim abd Azrael LotN Vampire Assamite V 3
J. Oswald "Ozzy" Hyde-White BSC Vampire Malkavian V 6
J. S. Simmons, Esq. HttB Retainer PGar 7
Jack BL Vampire Blood Brother U1 2
Jack "Hannibal137" Harmon NoR Imbued Defender U 3
Jack Dawson BL Vampire Samedi U1 2
Jack Dawson (ADV) LoB Vampire Samedi U 4
Jack Drake TR Vampire Brujah V 6
Jack of Both Sides LotN Action P 16
Jack Tredegar KoT Vampire Ventrue V 5
Jackal AH Retainer U5 1
Jackie 3E Vampire Malkavian antitribu V 4
Jackie Therman KoT Retainer R 3
Jacko SW Vampire Brujah antitribu U 2
Jackson Asher KoT Vampire Ventrue PV2 8
Jacob Bragg SW Vampire Brujah antitribu PB 1
Jacob Fermor TR Vampire Gangrel V 6
Jacob, The Glitch Gehenna Vampire Tremere antitribu U 4
Jacques Molay 3E Vampire Brujah antitribu V 3
Jaggedy Andy 3E Vampire Pander V 2
Jake Washington (Hunter) KoT Master R 5
Jalal Sayad FN Vampire Assamite U2 1
Jalan-Aajav BH Vampire Gangrel antitribu U2 8
Jamal LotN Vampire Assamite V 1
Jan Pieterzoon CE Vampire Ventrue PV 5
Jan Pieterzoon (ADV) Gehenna Vampire Ventrue U 4
Jane Sims 3E Vampire Tzimisce PTz1 3
Janet Langer HttB Vampire Daughter of Cacophony U 5
Janey Pickman KMW Vampire Gangrel antitribu U 3
Janine 3E Vampire Tremere antitribu PTr1 5
Jann Berger KoT Vampire Brujah PB2 4
Janni KMW Vampire Assamite U 6
Jar of Skin Eaters HttB Equipment C 10
Jar the Soul FN Action PG2 1
Jara Drory BSC Vampire Nosferatu V 3
Jaroslav Pascek AA Vampire Brujah P 6
Jason, The World's Voice BSC Vampire Malkavian V 3
Javier Montoya CE Vampire Tremere PTr 3
Jayakumar LotN Vampire Ravnos V 1
Jayne Jonestown KMW Vampire Brujah antitribu PAN 2
Jazz Wentworth Tenth Vampire Ventrue A 2
Jefferson Foster HttB Vampire Ventrue antitribu PSal 7
Jeffrey Mullins KMW Vampire Gangrel antitribu PG 3
Jennie "Cassie247" Orne NoR Imbued Visionary U 6
Jennifer "Flame61" Vidisania NoR Imbued Avenger U 3
Jephta Hester HttB Vampire Ventrue antitribu PSal 4
Jeremiah Noble Anarchs Vampire Brujah antitribu U2 2
Jeremy "Wix" Wyzchovsky KoT Vampire Nosferatu V 4
Jeremy MacNeil BSC Vampire Brujah V 3
Jeremy MacNeil (ADV) Anarchs Vampire Brujah U/PAB 1
Jeremy Talbot Anarchs Vampire Malkavian U2 2
Jericho Founding LotN Political Action C 8
Jerry BL Vampire Blood Brother U1 1
Jesse Menks Gehenna Vampire Ventrue antitribu U 3
Jessica BH Vampire Toreador antitribu U2/PTo 2
Jessica (ADV) BH Vampire Toreador antitribu PTo 1
Jesus Alcala KMW Vampire Gangrel antitribu PG 4
Jezebelle Gehenna Vampire Gangrel U 2
Jibade el-Bahrawi LoB Vampire Ishtarri P 6
Jibade el-Bahrawi (ADV) EK Vampire Ishtarri U 6
Jimmy Dunn Tenth Vampire Pander B 2
Jing Wei Tenth Vampire Tremere B 4
Joaquin Murietta BSC Vampire Toreador V 2
Joaquina Amaya FN Vampire Ravnos PR 2
Joe "Boot" Hill KMW Vampire Assamite U 1
Johan Wrede KoT Vampire Caitiff V 5
Johann Matheson LotN Vampire Ravnos V 3
Johannes Castelein KoT Vampire Ventrue PV2 8
John "Cop90" O'Malley NoR Imbued Avenger U 6
John Paleologus Gehenna Vampire Tzimisce U 3
Jonathan Gursel 3E Vampire Toreador antitribu V 2
Jorge De La Muerte, The Agent BL Vampire Samedi U2 2
Josef BH Vampire Nosferatu antitribu PN 2
Josef von Bauren KoT Vampire Nosferatu V 5
Joseph Cambridge 3E Vampire Nosferatu antitribu V 3
Joseph DiGiaccomo KoT Vampire Ventrue V 5
Joseph O'Grady Anarchs Vampire Ventrue antitribu U2 2
Joseph Pander SoC Master R 2
Josette HttB Vampire Samedi U 2
Joshua Tarnopolski BSC Vampire Brujah V 3
Jost Werner BH Vampire Toreador antitribu PTo 5
Joumlon's Axe HttB Equipment R 1
Journal of Hrorsh HttB Equipment R 1
Jozz HttB Vampire Nagaraja U 5
Jua Vema EK Combat C 13
Juan Cali SW Vampire Ventrue antitribu U/PV 2
Juanita Santiago BL Vampire Ahrimane U2 1
Jubal LoB Vampire Akunanse U 5
Judah DD Vampire Nosferatu F 4
Judgment: Camarilla Segregation CE Action R2 2
Judgment: Death to the Brujah! DS Action U 1
Juggler KMW Vampire Brujah PAL 2
Julia Prima BL Vampire Kiasyd U2 3
Julian Sanders FN Vampire Brujah antitribu U2 3
Julio Martinez BSC Vampire Nosferatu antitribu V 3
Julius Tenth Vampire Caitiff B 7
Jungle Hunting Ground LoB Master P 5
Juniper TR Vampire Ventrue V 4
Justicar Retribution KoT Political Action U 4
Justine Chen, Innocent 3E Vampire Toreador antitribu V 3
Justine, Elder of Dallas Tenth Vampire Tremere B 3
Kabede Maru LotN Vampire Assamite V 2
Kahina the Sorceress Anarchs Vampire Follower of Set U2 2
Kai Simmons 3E Vampire Pander V 1
Kali's Fang FN Equipment PA 1
Kalila KoT Vampire Malkavian V 4
Kalinda FN Vampire Assamite PA 1
Kallista, Master Sculptor Tenth Vampire Toreador A 2
Kamaria LoB Vampire Osebo U 4
Kamau Jafari LoB Vampire Assamite U 1
Kamiri Wa Itherero LoB Vampire Akunanse P 10
Kamiri wa Itherero (ADV) EK Vampire Akunanse U 7
Kanya Akhtar FN Vampire Assamite PA 1
Karavalanisha Vrana LotN Equipment R 2
Karen Suadela KoT Vampire Brujah V 5
Karl BL Vampire Blood Brother U1 1
Karsh Anarchs Vampire Gangrel U2 4
Karsh (ADV) Promo Vampire Gangrel P 7
Kashan LotN Vampire Assamite P 2
Kassiym Malikhair BL Vampire Kiasyd U2 2
Katarina Anarchs Vampire Gangrel PG 3
Katarina Kornfeld BSC Vampire Ventrue V 5
Kateline Nadasdy KoT Vampire Toreador PT2 4
Katherine Stoddard BH Vampire Ventrue antitribu U2 1
Kay Polerno LotN Vampire Giovanni V 2
Kaymakli Barrier BH Action R 1
Kaymakli Fragment Promo Equipment Promo 11
Kaymakli Nightmares Gehenna Master R 2
Kazimir Savostin BH Vampire Tzimisce U2 2
Kduva's Mask LoB Equipment R 1
Keep it Simple KoT Reaction C 10
Keith Moody 3E Vampire Tremere antitribu V 3
Keller Thiel KoT Vampire Malkavian V 4
Kemintiri FN Vampire Follower of Set PS 3
Kemintiri (ADV) KMW Vampire Follower of Set U 3
Kendrick BH Vampire Nosferatu antitribu PN 2
Kenyatta LoB Vampire Ishtarri P 6
Kephamos, High Priest of Marrakech FN Vampire Follower of Set PS 2
Kerrie LoB Equipment C 8
Kervos, The Lieutenant BL Vampire Salubri antitribu U2 1
Kestrelle Hayes Promo Vampire Ventrue antitribu Promo 5
Kevlar Vest KoT Equipment U 2
Keystone Kine TR Action C 14
Khabar: Glory LotN Action P 2
Khabar: Loyalty FN Action R2 1
Khalid BSC Vampire Nosferatu V 5
Khalil Anvari FN Vampire Follower of Set PS 2
Khalil Ravana FN Vampire Ravnos PR 1
Khalu LoB Vampire Osebo P 2
Khay'tall, Snake of Eden FN Vampire Follower of Set U2 2
Khazar's Diary (Endless Night) LotN Action C 9
Kherebutu (Bane Mummy) AH Ally R2 1
Khobar Towers, Al-Khubar LotN Master P 2
Kij Dansky BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Kindred Coercion CE Reaction PTr 3
Kindred Intelligence KoT Action U 6
Kindred Manipulation 3E Action Modifier R 3
Kindred Restructure CE Political Action U/PV 2
Kindred Segregation 3E Political Action U 2
Kindred Society Games CE Master R 1
Kindred Spirits KoT Action C/PM6 49
Kine Resources Contested KoT Political Action C/PT4/PV6 60
King of the Mountain FN Combat C2 5
King's Favor LoB Reaction P 4
King's Rising KoT Master C 11
Kingston Penitentiary, Ontario KMW Master R 1
Kiradin LotN Vampire Ravnos P 4
Kisha Bhimji Promo Vampire Osebo Promo 27
Kiss of Lachesis LoB Action C 2
Kite BH Vampire Malkavian antitribu PM 3
Klaus Konrecht 3E Vampire Toreador antitribu V 4
Klaus van der Veken CE Vampire Toreador PTo 2
Knotted Cord HttB Action Modifier/Reaction R 2
KoKo Tenth Vampire Nosferatu A 4
Konrad Fleischer 3E Vampire Ventrue antitribu V 4
Korah BH Vampire Malkavian antitribu PM 4
Kostantin, Baro of the Caravan FN Vampire Ravnos PR 3
Kpist m/45 LotN Equipment U 3
Kraken's Kiss 3E Combat C 9
Krassimir BL Vampire True Brujah R2 1
KRCG News Radio KoT Master U/PB 14
Krid BSC Vampire Nosferatu V 4
Kumpania LotN Master R 1
Kurt Densch BSC Vampire Nosferatu V 3
Kurt Strauss BH Vampire Tremere antitribu PTr 3
Kuta EK Political Action C 11
Kyle Strathcona, Cardinal of Canada SW Vampire Ventrue antitribu PV 3
Kyoko Shinsegawa BSC Vampire Tremere V 2
Kyrylo HttB Vampire Blood Brother U 3
L'Epuisette KMW Vampire Toreador antitribu U 2
La Viuda Blanca HttB Vampire Harbinger of Skulls U 3
Lachlan, Noddist BH Vampire Toreador antitribu PTo 2
Ladislas Toth, The Torch 3E Vampire Tremere antitribu PTr1 7
Lady Constancia LotN Vampire Giovanni P 4
Lady Zara Slatikov 3E Vampire Tzimisce PTz2 8
Laecanus TR Vampire Toreador V 5
Laika 3E Vampire Tzimisce PTz2 10
Lalitha FN Vampire Follower of Set PS 2
Lam Into TR Combat C 12
Lambach SW Vampire Tzimisce U/PT 3
Lambach (ADV) Promo Vampire Tzimisce Promo 2
Lana Butcher BSC Vampire Ventrue V 2
Langa HttB Vampire Salubri antitribu PSal 5
Lapse LoB Combat C 3
Laptop Computer DD Equipment F 21
Larry BL Vampire Blood Brother U1 2
Last Stand BH Master R 1
Laszlo Mirac 3E Vampire Ventrue antitribu V 2
Laurent de Valois CE Vampire Nosferatu PN 3
Lay Low Promo Action Modifier/Combat Promo 32
Layla bint-Nadr LotN Vampire Assamite P 2
Lázár Dobrescu FN Vampire Ravnos PR 2
Lazarene Inquisitor LoB Master R 1
Lazarus Tenth Vampire Tremere A 3
Lazarus (ADV) Anarchs Vampire Tremere U2 3
Lazarus James Gehenna Vampire Malkavian U 2
Lazverinus, Thrall of Lambach SW Vampire Ventrue antitribu U/PV 4
Le Dinh Tho BL Vampire Nagaraja R2 1
Lead Fist HttB Combat C/PGar2 14
Leadership Vacuum KoT Master R 2
Leaf "Potter116" Pankowski NoR Imbued Redeemer U 6
Leandro CE Vampire Malkavian PM 2
Leapfrog LoB Combat C 5
Learjet KoT Equipment PM2 8
Leather Jacket 3E Equipment C/PB2/PM2 18
Leathery Hide KMW Combat C/PG3 12
Lectora 3E Vampire Tremere antitribu V 1
Leech KoT Action U 4
Legacy of Caine 3E Master R 3
Legacy of Pander SW Political Action R 2
Legacy of Power Tenth Reaction B 1
Legal Manipulations DD Action F 26
Legend of the Leopard LoB Action C 4
Legendary Vampire LoB Master P 6
Legion Promo Action Promo 3
Legwork 3E Reaction C 9
Leila Monroe 3E Vampire Lasombra V 1
Lena Rowe Tenth Vampire Pander A 1
Leo Washington 3E Vampire Gangrel antitribu V 2
Leon Tenth Vampire Gangrel antitribu A 1
Leonardo, Mortician FN Ally PG 1
Lernean 3E Vampire Tremere antitribu V 5
Lesser Boon LotN Master R 1
Lessons in the Steel BH Combat R 1
Letter from Vienna VTES Master U 1
Leverage KoT Action Modifier C 17
Lextalionis CE Political Action PTo 2
Lia Milliner Anarchs Vampire Giovanni U2 3
Libertas TR Master C 12
Liberty Club Intrigue KoT Action R 2
Library Hunting Ground 3E Master PTz1 6
Life Boon CE Master PTo 2
Life in the City KoT Master C/PM4 33
Lifeless Tongues KMW Action R 1
Light Intensifying Goggles KoT Equipment U 2
Lightning Reflexes KoT Combat R 2
Lilith's Blessing Promo Master Promo 10
Lille Haake BSC Vampire Tremere V 3
Lillian KoT Vampire Gangrel V 5
Lily Prelude HttB Political Action C 10
Lin Jun TR Vampire Toreador V 6
Lindsay Yates KoT Vampire Toreador V 3
Liquidation Tenth Master A,B 8
Lisa Noble Anarchs Vampire Caitiff U2 2
Lisette Vizquel SW Vampire Lasombra PL 2
Lithrac BL Vampire Samedi U2 6
Little Mountain Cemetery HttB Action PSam2 10
Little Tailor of Prague SW Vampire Tzimisce U 1
Little Willie 3E Vampire Ventrue antitribu V 2
Living Manse 3E Equipment R 1
Living Wood Staff NoR Equipment R 1
Liz "Ticket312" Thornton NoR Imbued Innocent U 3
Lizette LotN Vampire Ravnos P 4
Lobotomy 3E Action Modifier R 2
Local 1111 3E Equipment PTz1 6
Lock NoR Action C 8
Lodin (Olaf Holte) KoT Vampire Ventrue V 5
Loki's Gift KoT Action C 5
Lolita BH Vampire Toreador antitribu PTo 2
Lolita Houston SW Vampire Tzimisce PT 2
London Evening Star, Tabloid Newspaper 3E Master PB1 4
Loner Gehenna Master C 5
Loonar 3E Vampire Toreador antitribu V 2
Loose Cannon Gehenna Action Modifier C 8
Lord Aaron Wesley Wilkshire 3E Vampire Brujah antitribu V 4
Lord Ashton Anarchs Vampire Gangrel PG 1
Lord Ephraim Wainwright HttB Vampire Tremere PGar 8
Lord Fianna KoT Vampire Malkavian V 4
Lord of Serenity HttB Action C 8
Lord Vauxhall HttB Vampire Lasombra PKia 6
Lorenzo Detuono LotN Vampire Giovanni V 3
Lorrie Dunsirn KMW Vampire Abomination U 4
Loss LotN Action C 11
Lost in Crowds HttB Action Modifier PSam4 42
Lost in Translation LotN Reaction C 9
Louhi KMW Vampire Malkavian antitribu U 3
Louis de Maisonneuve 3E Vampire Ventrue antitribu V 5
Louis Fortier TR Vampire Ventrue V 5
Loving Agony HttB Combat C 10
Loyal Street Gang KoT Ally U 5
Loyalist BH Reaction C 7
Luanda Magere EK Vampire Ishtarri U 5
Lubomira Hradok SoC Vampire Nosferatu antitribu V 9
Luc 3E Vampire Malkavian antitribu V 2
Luca Italicus HttB Vampire Lasombra PKia 7
Lucas Halton BSC Vampire Tremere V 8
Luccia Paciola Tenth Vampire Ventrue A 2
Lucian Tenth Vampire Malkavian A 2
Lucian, the Perfect EK Vampire Guruhi U 5
Lucina BSC Vampire Toreador V 2
Lucinde Alastor AA Vampire Ventrue P 5
Lucita SW Vampire Lasombra PL 12
Lucita (ADV) Anarchs Vampire Lasombra U2 7
Lucky Blow Anarchs Combat PAG 1
Lucretia, Cess Queen Tenth Vampire Nosferatu A 2
Lucubratio 3E Vampire Tremere antitribu PTr2 12
Lucy Markowitz 3E Vampire Lasombra V 3
Lukas 3E Vampire Nosferatu antitribu V 3
Luke Fellows 3E Vampire Gangrel antitribu V 3
Lula Burch 3E Vampire Gangrel antitribu V 2
Luma, Stone Beauty BL Vampire Gargoyle U1 2
Lumumba LoB Vampire Guruhi U 8
Luna Giovanni LotN Vampire Giovanni V 2
Lunatic Eruption 3E Action R 4
Lupe "Cabbie22" Droin NoR Imbued Defender U 3
Lupine Assault 3E Master R 3
Lupo Tenth Vampire Brujah B 2
Lure of the Serpent FN Action PS 2
Luther SW Vampire Gangrel antitribu U 1
Lutz von Hohenzollern KoT Vampire Malkavian PM2 4
Lydia Van Cuelen Tenth Vampire Tremere B 3
Lydia, Grand Praetor HttB Vampire True Brujah U 4
Lyndhurst Estate, New York Sabbat Equipment U 1
Lynn Thompson KoT Vampire Brujah V 4
Maabara LoB Master R 1
MacAlister Marshall KoT Vampire Tremere V 4
Macoute HttB Vampire Samedi PSam 4
Madame Guil BSC Vampire Toreador V 4
Madman's Quill BL Action R2 3
Madness Network KoT Master R 6
Madness of the Bard DS Master U 1
Madrigal LoB Action Modifier/Reaction C 6
Magazine KoT Combat R 2
Magdelena Schaefer Tenth Vampire Caitiff A 1
Magic of the Smith KoT Action R 9
Majesty KoT Combat C/PV4 34
Major Boon KoT Master U/PB2 17
Makarios, The Seducer CE Vampire Toreador PTo 2
Make an Example EK Action Modifier R 2
Malabranca 3E Vampire Toreador antitribu V 6
Malachai HttB Vampire Gargoyle U 5
Maldavis Anarchs Vampire Caitiff U2 1
Maleficia HttB Master C 17
Malgorzata 3E Vampire Tremere antitribu V 5
Malkavian Dementia VTES Master U 4
Malkavian Derangement: Alternate Personality DS Master U2 2
Malkavian Game 3E Master PM1 7
Malkavian Justicar KoT Political Action R 3
Malkavian Prank KoT Master R 4
Malkavian Rider Clause CE Reaction R 1
Malkavian Time Auction VTES Master R 1
Malleable Visage FN Action Modifier R2 1
Mamadou Keita EK Vampire Osebo U 5
Maman Boumba NoR Imbued Martyr U 3
Manstopper Rounds LoB Combat P 2
Mantle of the Bestial Majesty SoC Action R 1
Mantle of the Moon LotN Action Modifier U 2
Mapatano Utando EK Master R 2
Marcel de Breau 3E Vampire Brujah antitribu PB1 7
Marcellus CE Vampire Toreador PTo 3
March Halcyon SW Vampire Pander PV 1
Marcia Felicia Licinia LotN Vampire Ravnos V 2
Marciana Giovanni, Investigator FN Vampire Giovanni U2 2
Marconius BL Vampire Kiasyd U1 1
Marcus Vitel BSC Vampire Ventrue V 8
Marcus Vitel (ADV) KMW Vampire Lasombra PAN 3
Margaret Milliner LotN Vampire Giovanni P 4
Margarite 3E Vampire Pander V 7
Marge Khan SoC Vampire Malkavian antitribu V 3
Marguerite Foccart TR Vampire Brujah V 5
Maria Stone KMW Vampire Gangrel antitribu PAN 4
Maria Stone (ADV) LoB Vampire Ahrimane U 4
Mariana Gilbert Promo Vampire Toreador Promo 1
Marianna FN Vampire Giovanni U2 3
Mariano Pomposo BH Vampire Brujah antitribu U2 1
Marie Faucigny Gehenna Vampire Malkavian antitribu U 3
Mariel St. John HttB Vampire Ventrue antitribu PSal 5
Mariel, Lady Thunder Tenth Vampire Malkavian B 3
Marijava Ghoul 3E Retainer U 6
Marijava Thuggee BH Ally U2/PN2 5
Marino Reymundo Vasquez BH Vampire Tremere antitribu U2 3
Mario Giovanni FN Vampire Giovanni PG 2
Marion "Teacher193" Perks NoR Imbued Redeemer U 2
Marion French KMW Vampire Ravnos U 2
Maris Streck BSC Vampire Malkavian V 4
Mark of Damnation FN Action PS 2
Mark of the Damned AH Political Action C2 2
Mark V KoT Equipment PT 5
Marked Path HttB Action Modifier PSam 5
Market Square LotN Master P 1
Marla Kenyon LotN Vampire Follower of Set P 2
Marlena BSC Vampire Brujah V 3
Marlene, The Infernalist SW Vampire Ventrue antitribu PV 1
Marta 3E Vampire Malkavian antitribu V 2
Marthe Dizier Gehenna Vampire Toreador antitribu U 1
Martial Ritus 3E Action C 11
Martin Franckel Anarchs Vampire Tremere U2 3
Martinelli's Ring KoT Equipment PV 5
Marty Lechtansi Tenth Vampire Nosferatu B 3
Martyr's Resilience BL Combat R1 1
Mary Anne Blaire KoT Vampire Ventrue V 4
Mary Johnson 3E Vampire Pander V 2
Mary the Black BL Vampire Baali U2 2
Masai Blood Milk LoB Action R 3
Masca HttB Action Modifier C 10
Masdela KoT Vampire Toreador V 5
Masika Tenth Vampire Toreador A 3
Masika St. John BSC Vampire Tremere V 3
Mask Empathy BH Combat R 1
Mask of a Thousand Faces HttB Action Modifier PSam2 14
Maskini LoB Vampire Guruhi U 1
Masochism SW Action R 1
Masque of Judas BH Combat C 2
Masquer (Wraith) FN Retainer C2/PG 1
Masquerade Endangered CE Master U 2
Masquerade Enforcement CE Political Action U 1
Mass Reality FN Action PR 2
Massassi LoB Vampire Osebo U 5
Massassi's Honor LoB Action Modifier C 7
Mata Hari KMW Vampire Ravnos U/PAN 6
Matata LoB Vampire Akunanse U 4
Mateusz Gryzbowsky BH Vampire Nosferatu antitribu U2 3
Matteus, Flesh Sculptor BH Vampire Toreador antitribu PTo 2
Matthew HttB Vampire Salubri U 5
Matthew Romans Gehenna Vampire Pander U 5
Maureen, Dark Priestess KMW Vampire Baali PB 8
Max Lowell FN Vampire Gangrel antitribu U2 1
Maxwell BSC Vampire Brujah V 2
Mayaparisatya LotN Combat P 9
Mazz BSC Vampire Brujah V 2
Mbare Market, Harare LoB Master R 2
Meat Cleaver DD Equipment F 6
Meat Hook KoT Equipment C 11
Meddling of Semsith Promo Political Action Promo 1
Media Influence 3E Action C 8
Mehemet of the Ahl-i-Batin (Mage) AH Ally R2 1
Melange HttB Reaction PSal 7
Meld with the Land 3E Combat C 6
Melek FN Vampire Assamite PA 1
Melinda Galbraith 3E Vampire Lasombra V 2
Melinda Galbraith (ADV) 3E Vampire Toreador antitribu V 4
Melisande FN Vampire Toreador antitribu U2 1
Melissa Barton Tenth Vampire Ventrue B 3
Member of the Entourage HttB Ally R2 3
Memories of Mortality CE Master U 7
Memory's Fading Glimpse BH Action PM 3
Menele BSC Vampire Brujah V 7
Menele (ADV) Promo Vampire Brujah Promo 5
Meno Ngari LoB Vampire Akunanse P 10
Mental Maze LotN Reaction C 11
Mercury's Arrow LotN Combat C 6
Mercy for Seth KMW Combat C 1
Mercy for the Weak AH Combat C2 2
Mercy, Knight Inquisitor SW Vampire Toreador antitribu C 2
Merrill Molitor Tenth Vampire Tremere A 3
Meshenka SW Vampire Tzimisce PT 3
Mesmerize BH Action R 1
Mesu Bedshet LotN Action C 13
Metro Underground KoT Master U 2
Michael diCarlo KMW Vampire Assamite U/P 1
Michael Luther Anarchs Vampire Toreador U/PAB 1
Mictlantecuhtli KoT Vampire Gangrel V 5
Midget BH Vampire Malkavian antitribu U2 2
Might of the Camarilla Tenth Political Action A 1
Mighty Grapple 3E Combat PB1 18
Miguel Cordovera KoT Vampire Tremere V 3
Miguel Santo Domingo BH Vampire Brujah antitribu U2 1
Mikael Birkholm HttB Vampire True Brujah U 5
Miller Delmardigan, Teacher of Bahari BH Vampire Toreador antitribu PTo 4
Millicent Smith, Puritan Vampire Hunter KoT Master R 3
Milo, The Invisible Horror BSC Vampire Malkavian V 4
Mina Grotius LoB Vampire Harbinger of Skulls U 2
Mind Numb CE Action PV2 6
Mind of a Child CE Action U 3
Mind of a Killer KMW Action R 1
Mind of the Wilds HttB Action Modifier C 9
Mind Rape KoT Action R 8
Mind Tricks 3E Action Modifier PM2 10
Minion Tap LoB Master P 20
Ministry BH Reaction C 7
Minor Boon KoT Master U 5
Minor Curse HttB Action R 1
Minor Irritation KoT Reaction C/PT4 15
Miranda Sanova Tenth Vampire Brujah B 3
Mirembe Kabbada Anarchs Vampire Gangrel PG 2
Miriam Benyona BL Vampire Salubri R2 1
Mirror Image LotN Action Modifier/Combat P 7
Mirror Walk KoT Action Modifier C 12
Mirror's Visage LotN Action Modifier R 1
Misdirection DD Master F 8
Misrak LoB Vampire Osebo P 2
Mistaken Identity SW Reaction R/PB 1
Mistress Fanchon KoT Vampire Tremere V 3
Mitchell, The Headhunter SW Vampire Pander PL 2
Mitru the Hunter KMW Vampire Gangrel antitribu U/PG 5
Mob Connections 3E Master U 5
Mob Rule KMW Action Modifier/Reaction PAN3 7
Moise Kasavubu NoR Ally R 1
Mokolé Blood LotN Equipment R 1
Mole's Tunneling HttB Action Modifier C 11
Molotov Cocktail AA Combat P 5
Momentary Delay HttB Action Modifier C 10
Momentum's Edge KoT Master R 3
Monastery of Shadows KoT Master R 1
Monique Tenth Vampire Gangrel antitribu B 2
Monique Kim 3E Vampire Toreador antitribu V 4
Monkey Wrench TR Action Modifier C 11
Monocle of Clarity KoT Equipment R 3
Monomancy 3E Action PTz1 6
Monster LotN Master R 2
Montecalme KoT Vampire Toreador V 6
Monty Coven LotN Vampire Assamite V 1
Mordechai Ben-Nun HttB Vampire Harbinger of Skulls U 4
Morel KoT Vampire Malkavian PM2 4
Morgue Hunting Ground LotN Master P 2
Morlock HttB Vampire Samedi U 5
Morphean Blow HttB Combat C 8
Morrow the Sage 3E Vampire Gangrel antitribu V 2
Mosfair 3E Vampire Tremere antitribu V 2
Mouse BSC Vampire Nosferatu V 2
Mouthpiece KoT Action Modifier C 6
Movement of the Mind VTES Combat C 3
Movement of the Slow Body KoT Action U 4
Mowgli 3E Vampire Gangrel antitribu V 3
Mozambique Allure LoB Action C 14
Mr. Noir LoB Vampire Salubri U 2
Mr. Winthrop HttB Retainer PKia 5
Muaziz, Archon of Ulugh Beg CE Vampire Tremere PTr 3
Muddled Vampire Hunter KoT Ally U 7
Mugur Sabau 3E Vampire Gangrel antitribu V 4
Muhandis Gehenna Vampire Toreador U 2
Muhsin Samir HttB Vampire Tremere PGar 7
Mukhtar Bey Gehenna Vampire Caitiff U 3
Mummy's Tongue FN Equipment PS 1
Mundane EK Master C 12
Murat CE Vampire Nosferatu PN 4
Murder of Crows CE Retainer R 3
Muricia LoB Vampire Ahrimane U 4
Muricia's Call LoB Action R 1
Muriel Foucade SW Vampire Malkavian antitribu U 2
Murmur of the False Will HttB Action Modifier/Reaction PKia4 48
Muse BL Vampire Daughter of Cacophony U2 1
Muse of Flame NoR Action C 7
Mustafa Rahman CE Vampire Tremere PTr 4
Mustafa, The Heir Gehenna Vampire Ventrue U 3
Mustajib SoC Action C 7
My Enemy's Enemy 3E Reaction U 5
My Kin Against the World EK Political Action C 12
Mylan Horseed (Goblin) 3E Ally R 5
Myrna Goldman HttB Vampire Kiasyd U 3
Nadima Anarchs Vampire Gangrel U2 1
Nahir BH Vampire Lasombra U2 2
Nahum Enosh HttB Vampire Salubri U 3
Nails SoC Vampire Nosferatu antitribu V 1
Nakhthorheb LotN Vampire Follower of Set P 4
Nakova, Advocate of Golconda CE Vampire Ventrue PV 1
Nana Buruku EK Vampire Guruhi U 5
Nangila Were LoB Vampire Guruhi P 8
Narrow Minds LotN Event R 2
Natalia FN Vampire Ravnos PR 2
Natasha Volfchek Tenth Vampire Ventrue B 4
National Guard Support KoT Political Action PV2 6
Navar McClaren Tenth Vampire Caitiff B 2
Necromancy LotN Master P 4
Nedal, The Careless Anarchs Vampire Caitiff U2 2
Neebi EK Combat C 13
Neel Ramanathan LotN Vampire Ravnos P 4
Nefertiti FN Vampire Follower of Set U2 5
Neferu KMW Vampire Follower of Set U 1
Nehemiah LoB Vampire True Brujah U 4
Nehsi FN Vampire Follower of Set U2 1
Neighbor John HttB Vampire Ventrue antitribu PSal 3
Neighborhood Watch Commander (Hunter) 3E Ally PTz1 16
Neonate Breach KoT Political Action C 6
Nepata FN Vampire Follower of Set PS 2
Nephandus (Mage) 3E Ally R 15
Nephren-Ka LotN Ally R 1
Nergal Promo Vampire Baali Promo 12
Nergal (ADV) AA Vampire Baali P 17
Nest of Eagles LotN Reaction C 8
Nestor Kaba EK Vampire Akunanse U 3
Nettie Hale BL Vampire Ahrimane U2 1
Neutral Guard LoB Action Modifier R 2
New Carthage KoT Master R 2
New in Town LoB Master P 1
New Management KoT Action R 2
New Moon Sigil HttB Action R 1
Ngozi Ekwensu EK Vampire Guruhi U 5
Nichodemus KoT Vampire Nosferatu V 4
Nicholas Chang BH Vampire Toreador antitribu U2 2
Nickolai, The Survivor 3E Vampire Tremere antitribu V 3
Nicomedes HttB Vampire Harbinger of Skulls U 5
Nigel the Shunned SW Vampire Nosferatu antitribu U 2
Night Moves HttB Action PSam3 17
Nightmare Curse LotN Action P 4
Nightmares upon Nightmares Gehenna Event R 2
Nightshades KMW Action Modifier C 2
Nightstick LotN Equipment U 2
Nik Tenth Vampire Caitiff A 1
Nikolaus Vermeulen CE Vampire Nosferatu PN 3
Nimble Feet 3E Combat PB3 23
Nitidas HttB Vampire Kiasyd U 4
Nizzam al-Latif SoC Vampire Assamite V 2
Nkechi HttB Vampire Salubri antitribu PSal 5
Nkishi EK Equipment R 2
Nkule Galadima LoB Vampire Akunanse U 4
No Confidence TR Action Modifier C 15
No Secrets From the Magaji LoB Action C 10
No Trace KoT Combat C 9
Nocturn HttB Ally PKia2 17
Nocturn Theater KoT Master R 1
Nod KoT Master PB 10
Normal Tenth Vampire Malkavian B 5
Nose of the Hound LoB Action C 4
Nosferatu Bestial KoT Action R 3
Nosferatu Hosting DS Master U 2
Nosferatu Justicar KoT Political Action R 3
Nosferatu Kingdom 3E Master R 4
Nosferatu Performance Art CE Action PN 3
Nosferatu Putrescence VTES Combat U 1
Nostoket 3E Vampire Gangrel antitribu V 3
Not to Be KMW Master R 3
Notorious Brutality SoC Action C 3
NRA PAC KoT Event R 3
NSA Trio KMW Event R 1
Nu, The Pillar BL Vampire True Brujah R2 3
Nunzio Giovanni LotN Vampire Giovanni P 4
Oath of Loyalty AH Master R2 1
Obaluaye HttB Vampire Salubri U 2
Obedience HttB Reaction PKia3 15
Obfuscate KoT Master PM2 18
Obsession SW Master R 1
Obsidian BL Vampire Gargoyle U1 1
Obtenebration HttB Master PKia 4
Occlusion LotN Action Modifier/Combat P 15
Octopod LoB Combat C 4
Of Noble Blood CE Action U 2
Off Kilter HttB Action C/PSam2 13
Ogwon LotN Vampire Follower of Set V 4
Ohanna CE Vampire Malkavian PM 3
Ohoyo Hopoksia (Bastet) LoB Ally R 1
Old Friends KoT Action Modifier U 2