Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lokstar

Strony: [1]
1
Ogólne / Odp: Portal VTES - dyskusja
« dnia: Kwietnia 04, 2013, 07:09:58 pm »
chwile przyglądałem się temu co piszecie.... po kolei:

- po pierwsze: nowy adres jest tylko po to, żeby "testować" nowe funkcje tworzonego portalu a jak już będzie taki jak życzy sobie środowisko - podpiąć go pod wspólną domenę vtes.pl
- po drugie: nekhomanta - nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić przekierowanie domeny na inny serwer (np. mój) wtedy, Ty nie musisz obciążać swojego serwera (choć wymagania które ma drupal to dziś standard oferowany na większości hostingów)
- hmm... miało nie być po trzecie ale jak już zacząłem pisać:

... a uzycie gotowca typu joomla czy drupal zwieksza wymagania.

nie chciałbym tu się źle wyrazić ale: nie wolno porównywać drupala do joomli (to jak porównanie: rządzy krwi nosferatu do ataku "gacka"), a to co Wam proponuje to nie wykorzystanie gotowca (drupal to silnik, który w rękach sprawnego developera zwiększa funkcjonalność a nie wymagania) - zręsztą jak się przyjrzycie temu co już jest na "testowej stronce"  - to wszystko jest zrobione przeze mnie, jednym słowem: pisanie że to co zrobiłem  to "użycie gotowca" - delikatnie mnie obraża (bez obrazy nekhomanta, nie szukam zaczepki, jestem za stary na to)

2
Strona vtes.pl / Odp: Aktualizacja vtes.pl
« dnia: Marca 25, 2013, 04:58:17 pm »
od strony graficznej nie pomogę, ale od strony technicznej mogę postawić portal (taki na światowym poziomie, z najnowszymi rozwiązaniami CMS-owymi).
Fajnie jakby na portal i forum były zintegrowane (ci sami użytkownicy), żeby umawianie się na spotkania było łatwiejsze (a raczej bardziej przyjazne) np: wchodzi taki pomiot kaina na stronkę z mapą i widzi jakie szykują się "zgromadzenia" na danym terenie (mogę takie coś zrobić i zintegrować np: z google maps). Eh, tych pomysłów jest dużo, chodzi o to, żeby tak zorganizować portal, aby Ci którzy są zainteresowani tematem Vampira poczuli klimat (a wierzcie mi takich ludzi jest dużo, tylko nie mają łatwo wyjść z krypty)

3
Strona vtes.pl / Odp: Aktualizacja vtes.pl
« dnia: Marca 25, 2013, 03:39:23 pm »
nekhomanta, jak coś służę wsparciem technicznym (Knowledge->Computer: *****), oprócz tego sam mam pomysły - chętnie się podzielę, od jakiegoś czasu już chciałem opuścić kryptę i wyjść z mroku

4
Strona vtes.pl / Odp: Aktualizacja vtes.pl
« dnia: Marca 25, 2013, 12:49:47 pm »
Eh... co do vtes.pl - zajrzałem, strona wygląda jakby była "martwa" (wiem, że do tematyki może to pasuje :twisted:) , kto tam rządzi?

5
Spotkania / Kielce
« dnia: Marca 25, 2013, 12:37:01 pm »
"Come out, come out, wherever You are" - mieszkam w okolicach Kielc, i szukam osób do gry 

Strony: [1]