Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ThorR

Strony: 1 ... 22 23 [24]
346
Gry komputerowe / Odp: bloodlines
« dnia: Sierpień 16, 2005, 07:53:39 pm »
Jest Katana i Tal'mahe'Ra Blade, oprócz kija, toproka strażackiego itd., ale wszystko to nic w porówaniu z siostrzanym ostrzem Draculi - Ainkurn Sword, którym machał Christof.  :cry:

347
Książki, Filmy, Muzyka... / Malazan Book of the Fallen
« dnia: Maj 09, 2005, 07:36:48 pm »
Cytat: wenanty
Zacząć chyba najłatwiej od nowelki. Tomy głównego cyklu są kobylaste i jest ich dużo - tu najlepiej pożyczyć od znajomego i po pierwszym 1000 stron sprawdzić czy się podoba :-)


Tyko, że nowelka ma zbyt, jak na całość 'jajcarski' klimat i może zmylić co do całości. Mimo to nowelke polecam.

348
Książki, Filmy, Muzyka... / Malazan Book of the Fallen
« dnia: Kwiecień 26, 2005, 07:25:25 pm »
Dorwałem się ostatnio od Malazańskiej Księgi Poległych. Kawał dobrej i IMHO nietuzinkowej Dark Fantasy. Przeczytałem dopiero co prawda dwa tomy (I i IV) plus nowelkę, ale ostrzę już sobie zęby na kolejne.
NIesłychanie zakręcony klimat. Praktycznie brak pojedynczego, głównego bohatera. Bogowie (o ile, można ich nazwać bogami) ingerują osobiście w losy śmiertelnych (mniej śmietelnych też), śmierlelni stają się bogami (Ascendenty - coś dla Magów  :wink: ).
Jak na razie spotkałem się jedynie z dwoma opiniami na temat prozy Eriksona. Jedni się zachwycają, inni wieszają na nim psy. Polecam sprawdzić osobiście.

Toast za Podpalaczy Mostów na Kaptura!!!

Strony: 1 ... 22 23 [24]