Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: melee weapon damage  (Przeczytany 3117 razy)

loki

• *
melee weapon damage
« dnia: Czerwiec 18, 2006, 03:58:54 pm »

Jest cos takiego "melee weapon damage" ?? czy wszystkie damage z broni bialej i "z reki" to te samo obrazenia ?? Pytam ze wzgedu na nast. rzeczy - Scorpion Sting dodaje do Hand Damage, a np Pusnig the Limit i Melee lub do Hand DMG. Czyli np
a) Angus - the Unruled ma "Depravity"uderza  "scorpion sting" czyli za 4 DMG,no ale jezeli powiedzmy
b) Angus + Bastrad Sword + scorpion sting + depravity, to czy uderza za 5 DMG ?? I oczywiscie co w przypadku "immortal grapple" gdzie tylko hand strike sa dozwolone, za ile uderze w ww. przypadku b) (czyli bastard+scorpion+depravity)
I kolejny przyklad Pushing The Limit
c) Angus z "Depravity" uderza Pushing (wersja basic) - ile zada
d) Angus z Depravity i Bastrad Sword uderza Pushig the limt - ile zada
Troche to wszystko skomplikowane ale mam nadzieje ze ktos udzieli mi odpowiedzi ;)

Ivil

• *
  • Apostół Flaków
Odp: melee weapon damage
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2006, 04:07:01 pm »

Hand i Melee to osobne zrodla damage na scorpion stingu jest napisane make a hand strike, wiec mozesz byc tylko gola lapa, na pushingu jest napisane hand or melee wiec mozesz uzyc broni

a) Angus - the Unruled ma "Depravity"uderza  "scorpion sting" czyli za 4 DMG,no ale jezeli powiedzmy <- zgadza sie

b) Angus + Bastrad Sword + scorpion sting + depravity, to czy uderza za 5 DMG ?? <- nie, no na SS jest napisane Hand Strike

c) Angus z "Depravity" uderza Pushing (wersja basic) - ile zada <- 5 dmg

d) Angus z Depravity i Bastrad Sword uderza Pushig the limt - ile zada <- 6dmg poniewaz jest napisane hand or melee

na immortalu nie mozna uzywac broni
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

loki

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2006, 04:28:35 pm »

Wszystko jasne, jeszcze tylko pytanko pomocnicze - Angus ma +1 Hand damage, czyli z Bastard Sword uderza za 3, czy za 2 (Bastrad ma Melee Damage....). Z tego co udalo mu sie wywnioskować w poprzedniej odpowiedzi "Angus z Depravity i Bastrad Sword uderza Pushig the limt - ile zada <- 6dmg poniewaz jest napisane hand or melee" powinien zadawac 3, tylko niby jak skoro sam z siebie, ma bonus do Hand, a nie do Melee ...

baal

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2006, 04:36:30 pm »

Ma bonus do sily nie do strke'a.
Jesli uderza strike'a to do strike sie dolicza ten jego bonus. Czy to jest melee strike czy hand.Na broni jest napisane strenght + 1 dmg co oznacza ze uderza swoja sila plus 1 (jest to juz weapon stirike)

mirumo

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2006, 05:13:39 pm »

Takie problemy wynikają z faktu że zmieniono nazewnictwo , stare wampiry mają +1 hand damage a nowe mają już +1 strength , co nie zmienia faktu ze jedno i drugie dodaje do siły wampira . Wiekszosc meele dodaje jakies obrazenia do siły wampira . Jest logiczne ze jak ktos jest silniejszy to mocniej młotkiem przypi$%^li  :lol: :P
PVP Team

Ivil

• *
  • Apostół Flaków
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2006, 05:57:32 pm »

tak, ale sa wyjatki np Rowans Ring nie zadaje dodatkowych obrazen

Gas-Powered Chainsaw zawsze zadaje 3, strength uzytkownika nie ma na to wplywu, pomimo ze jest melee(ale mozesz nia dowalic Pushingiem czy zagrac Sword of Rightious)

a na przyklad taki Blow Torch pomimo ze tylko na bliskim, to nie jest melee i zawsze zadaje 1 dmg bez roznicy jaki jest strength wampira uzywajacego, nie mozesz taz uzyc pushinga , podobnie Talbot's Chainsaw
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...