Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Mirumo pisze zle posty  (Przeczytany 1445 razy)

Pudel

• *
  • Retired pro
Mirumo pisze zle posty
« dnia: Grudzień 12, 2009, 03:37:47 pm »

Nie musisz nam pisac co robi karta X. To, ze napiszesz, ze Abbot daje cepta, a Flurry of Action jest do bleeda jest oczywiste i wnosi jedno wielkie nic. :)

EDIT: A Hukros ssie pale, next topic plox.
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

mirumo

• *
Odp: Mirumo pisze zle posty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:04:49 pm »

Przykro mi, że tak uważasz, tak bardzo się starałem, tyle wysiłku... za karę złożę Hukrosa i Cię nim skaram  :lol:
PVP Team

Pudel

• *
  • Retired pro
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:13:34 pm »

Generalnie zeby poziom dyskusji byl umiarkowanie wysoki trzeba sie oduczyc takiego stylu pisania. To jest np. nagminne na forach Magica, gdzie czesto jest obowiazek komentowania wklejanej decklisty. I tak: wypowiedzi w stylu "karta X - stwor 2/2 za 3 many" sa tepione, bo wystarczy umiec czytac zeby to stwierdzic. Bardziej pozadane komentarze, to nie cytat co robi karta X, tylko dlaczego w danym decku jest dobra, na jakie matchupy sie sprawdza, a na jakie nie etc. :)
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

mirumo

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:24:09 pm »

Ale to nie jest forum magica i nie czytają go tylko prosi, nie wszyscy wiedzą co robi Flurry of action i do czego może się nadać, przykre ale prawdziwe. Poza tym dla mnie jest to bardziej przejrzyste, chce dać karty do bleeda od razu widzę co a nie muszę się jeszcze raz zastanawiać, nad każdą kartą. I zauważ, że nie przepisywałem card textu, tylko pisałem do czego karta służy, jest pewna różnica. W końcu nie musisz czytać tych opisów, tekst jest tak sformatowany, że bez problemu możesz fragmenty z opisem kart ominąć.
Nie rozumiem w czym ci to przeszkadza i mam wrażenie, że po prostu się czepiasz.
PVP Team

Docent

• *
  • *censored*
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:37:54 pm »

huh tag w stylu [card] Flurry of action [/card] by scyknal ;o albo automatyczne wychwytywanie nazw kart w tresci i linkowanie <3 nekh! do dziela! lud cie potrzebuje :P

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:42:43 pm »

Eyes of the Dead - o to Ci chodzi Docencie ?
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Pudel

• *
  • Retired pro
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:46:13 pm »

Bo ten post nic nie wnosi calymi fragmentami. jak ktos nie pamieta karty X, to niech sobie sprawdzi w ARDB, Mongerze, gdziekolwiek. IMO pisanie, ze Flurry to akcja bleeda, to sztuczne pompowanie objetosci, w ktorej jest absolutne zero tresci. :) Dyskusje sa fajne, ale jak cokolwiek wnosza - popatrz sobie na Sabbat in France, dzial International. Tam jest dyskusja naprawde na wysokim poziomie miejscami, gdzie ludzie daja sensowne argumenty (chociaz akurat z tymi sie nie zgadzam) np. dlaczego Bum's Rush > Deep Song w AUS ANi itp. Pisanie postow takich jak ten twoj powyzszy nic nie wnosi ciekawego. Nawet nei ma zbytnio o czym dyskutowac, bo z tym, ze Flurry to akcja bleeda, a Abbot daje cepta nie da sie polemizowac.

Docent

• *
  • *censored*
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:47:41 pm »

Eyes of the Dead - o to Ci chodzi Docencie ?

tak, o to, ale uzyskane latwo :) najlepiej automatycznie ;) wtedy pudlowaci nie narzekaliby na niepotrzebne informacje, a poczatkujacy latwo mogliby spojrzec na faktyczna tresc karty ;D

mirumo

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2009, 05:07:32 pm »

Bo ten post nic nie wnosi calymi fragmentami. jak ktos nie pamieta karty X, to niech sobie sprawdzi w ARDB, Mongerze, gdziekolwiek. IMO pisanie, ze Flurry to akcja bleeda, to sztuczne pompowanie objetosci, w ktorej jest absolutne zero tresci. :) Dyskusje sa fajne, ale jak cokolwiek wnosza - popatrz sobie na Sabbat in France, dzial International. Tam jest dyskusja naprawde na wysokim poziomie miejscami, gdzie ludzie daja sensowne argumenty (chociaz akurat z tymi sie nie zgadzam) np. dlaczego Bum's Rush > Deep Song w AUS ANi itp. Pisanie postow takich jak ten twoj powyzszy nic nie wnosi ciekawego. Nawet nei ma zbytnio o czym dyskutowac, bo z tym, ze Flurry to akcja bleeda, a Abbot daje cepta nie da sie polemizowac.

Ale my nie dyskutujemy nad wyższością karty X nad Y tylko nad tym co mógłby zagrać Hukros. Mój post nie miał służyć polemice, tylko przedstawić możliwe opcje. Chciałem wymienić wszystkie w miarę sensowne karty, żeby był pogląd na to jakie mamy możliwości. Miejsce do dyskusji pojawia się dopiero teraz, bo możemy pisać, że granie tym i tym ma sens, albo że to i to razem wygląda nieźle, a to i to jest bez sensu. Mogłem po prostu w słupku wypisać wszystkie karty, postanowiłem, że dodam coś od siebie, tyle. Zaraz pewnie napiszesz, ze to sobie każdy mógł  zrobić sam w ARDB, Mongerze, gdziekolwiek, ale nad wyższością Bum's Rusha też każdy może sobie sam pomyśleć. Marchewa w swoim poście opisał po krótce dyscypliny, ale zrobił to bardzo ubogo i dużo istotnych rzeczy ominął, jego post nie wniósł nic, ale ci nie przeszkadza, dziwne. Teraz zamiast odnieść się do tematu, przyczepiasz się do mojego postu, a sedno sprawy komentujesz w 3 słowach. Co jeszcze zabawniejsze, powołujesz się na jakiś internetowo-forumowy savoir vivre, a sam się go nie trzymasz, miejsce na tego typu dyskusje jest w innej części forum, zwyczajnie zaśmiecasz ten topic. Tyle w tym temacie, chcesz dalej dyskutować, załóż temat "mirumo pisze bez sensu posty", bo jak rozumiem w kwestii Hukrosa powiedziałeś już wszystko co chciałeś.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 05:09:06 pm wysłana przez mirumo »
PVP Team

Pudel

• *
  • Retired pro
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2009, 05:18:01 pm »

Ok, nie chcesz przyjac krytyki, tylko dalej brnac w to, ze pisanie, ze Abbot daje cepta az kipi merytoryka, feel free. :) Ja czekam na nastepny topic, bo w tym nie ma zwyczajnie o czym rozmawiac, bo mnie rzezbienie w gownie malo ciekawi. :D