Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Taste of Death, Kraków 25 Sierpnia  (Przeczytany 6878 razy)

Dude

• *
  • (Former) Archbishop of Warsaw
Odp: Taste of Death, Kraków 25 Sierpnia
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 21, 2012, 09:28:44 pm »

ja niestety nie dam rady, głównie ze względu na dupne planowanie - miałem czas w pierwotnie zakładanym terminie, a w ten weekend mam konferencję, na której muszę się zjawić, i dupa zbita :/
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Migalart

• *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2012, 07:17:07 am »

Śląsk (ten Gliwicki) się wybiera - 4-5 osób.

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2012, 09:26:28 am »

Ćwicz, ćwicz.
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

klocek

• *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2012, 10:39:28 am »

Ja się niestety tym razem nie pojawię.

mirumo

• *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:25:29 am »

To do zobaczenia w sobotę :)
PVP Team

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:50:17 pm »

Wygrał Izi AUS/CEL wallem. Gratulacje dla Migalarta za cudowną obronę racka, to prawie jak obrona częstochowy :D
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Dude

• *
  • (Former) Archbishop of Warsaw
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2012, 10:21:39 pm »

znowu? to się już nudne robi :D
nie możecie jakiegoś deczka na tą jego pastę zrobić, coby go trochę pokarać? :D
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 25, 2012, 10:37:10 pm »

znowu? to się już nudne robi :D
nie możecie jakiegoś deczka na tą jego pastę zrobić, coby go trochę pokarać? :D

Miał Marcellusa z 2 krwi i pentexem, art museum i 16 czy 18 poola i predatora z 3 vampirami ready z czego jeden miał +1 bleeda i vessala lub dwa.

No i dwa krwi na Villonie było.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 10:48:19 pm wysłana przez Maeglin »

Migalart

• *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2012, 06:13:40 am »

Finał z mojej perspektywy:

Murimo (toolbox tzi)> Meaglin (assamite black hand)> Migalart (Goratrix) > Izi (Aneke) > Alek (Lutz)

1) Deck przeciwnika, ktory zdecydowanie najlepiej znałem to deck Iziego. Gralismy czesto. Mielismy doswiadczenia z gry, gdzie po dealach, pozwalajacym mi cos zalozyc, Izi wychodzil na tym zle ;)
Tak wiec przy tym seatingu mialem swiadomosc, ze cokolwiek nie sprobuje zalozyc Izi to bedzie blokowac nawet idac w torpor i nie ma zadnej opcji na deala.
Co gorsza od samego poczatku gry na rece mialem bowla i kevlara. Bowl nie mial wiekszego znaczenia, ale kevlar byl absolutnie kluczowy

2)Zagralem wiec agresywnie w przod co zdarza mi sie nie czesto i raczej nie konczy sie dobrze.

3) zrobilem akcje na bowla i jednego magica, ktory mi podszedl. Zgodnie z przewidywaniami Izi blokowal wszystko, a ja walilem w niego wszystko co mialem

4) Konsekwencje byly nastepujace: Izi mocno sciorany, Alek prawie bez predatora, Mirmo zmuszony do gry obronnej. Moj predator bez predatora :D

W tym czasie Alek walil 1 wolny pool damage z KRC dwa razy we mnie :D gdyz obawial sie mnie jako nastpenej scianki po przejechaniu Iziego :DDDDD
ale tez dosral Iziemu banishmentem, a ja wczesniej w Iziego Pentexem

Sytuacja byla wtedy taka:

Ja ma Goratrixa z jednym dodatkiem (guardian angel) i z Rackiem i Izabel deleone i Korin Marcon. Na wampirach 8 krwi w poolu 6

Izi (moj prey)
Bez blokera. Marcelus z 2 krwi z Pentexem i chyba cos tam w torporze i 19 poola i 3 krwi na wampirach w uncontrolled

Megalin (moj predtaor)
3 duze vampiry prawie pelne z okolo 15 krwi, na dwoch zalozone odtapowacze z tatoo signal i odtapowywarka z watchtower

W tym momencie Meaglin zrobil akcje zabrania mojego racka, ja to zablowakowalem Goratrixem, dostalem Dwie agrwaki z karty cobatu (taste of death)
[przy okazji, pamieta ktos czy Mealin odsuwal sie na dalaki ?? bo ja teftowalem, wiec nie manewrowalem, a teraz doczytalem ze ten taste of death is "only at long range.

Ocenialem, że Meaglin mial pojedyncze sztuki taste of death w decku, bo wczesniej z nim gralem na jednym stole.  
Meglin zrobil druga akcje brania racka, ja to zablokowalem Corin poszedlem na dalki z Aidsow i dostalem drugie dwie agrawki z taste of death i zaliczylem drugi torpor

W trzeciej akcji brania racka tez zdecydowalem sie bronic - Isabel, ktora miala 2 krwii. Dostala z target vitals (miala 2 krwi wiec torpor)

Wpadly mi wszystkie wampiry w torpor, a z Goratrixa spadl Guardian Angel.

Koledzy byli zdania, ze popelnilem blad blokujac Meaglina ze mialem puszczac akcje Meaglina i bleedowac caly czas w przod Iziego i pewnie maja sporo racji. Pewnie popelnilem blad blokujac wszystkimi wampirami.
Nie spodziewalem sie, ze pojdzie az tak zle. Z drugiej strony do wyautstowania Iziego brakowalo mi sporo. Poola mialem malo.  Predzej czy pozniej dostalbym te dwie serie agrawek i stracil guardian angela.
Mimo wszystko jakos watpie ze dalbym rade tak zwyczajnie wyaustowac iziego.

Potem gra uzlozyla sie nastepujaco:
Mirumo wykorzystal okazje i sciagnal Iziemu Pentexa
Izi sie powyciagal i w koncu zalozyl magnuma (pierwszego concela mu directowalem :p)
Mi nie pozostalo nic innego jak pojsc na pakt z izim o nieagrasji z ktorego nie mialem nic poza przezyciem
Meaglin chyba mogl mnie w pewnym momencie zabic, ale mial inne jemu tylko znane plany. Potem dostal ode mnie drugiego Pentexa na Pana zadajacego agrawki z reki i blokowalem go dalej uparcie non stop, a wiecej taste of death juz nie podeszlo

Izi dal jeszcze rade pojechac Alka i tak dotrwalismy do time out po grze trwajacej 2,5 h. W normalnym czasie wygrywal Izi przez time out bo wchodzil z pierwszego miejsca.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 06:24:13 am wysłana przez Migalart »

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:59:01 am »

Myślę że Alek dał by jakąś politykę w tył, nie chcąc bym zdobył 2 punkty ;)

Nie, nie miałem opcji Cię zabić. Niestety. Ale mogłem zagrać trochę bardziej agresywnie co dalej nie dawało by mi punktu, a nawet gdyby mi dało (co przy paści jaką miałem na ręce graniczyło by z cudem) to jeden punkt nic  mi nie dawał.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 09:01:22 am wysłana przez Maeglin »

Szewski

• *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:50:03 am »

wyniki prosze zapostowac, a archona na maila do mnie, Santha i Zica

Pzdr
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Santh

• *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 28, 2012, 10:19:12 am »

nie wiem jak inni ale ja archona jeszcze nie dostalem, ile mozna czekac?

wenanty

• *
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 28, 2012, 11:06:25 am »

Do 8 sierpnia? ;)
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Migalart

• *
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 28, 2012, 01:37:07 pm »

Maeglin udało Ci się odzyskać Archona ?!!!!!

Maeglin

• *
  • PVPP
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 28, 2012, 04:39:08 pm »

Maeglin udało Ci się odzyskać Archona ?!!!!!

Tak, ale cudowny zapis w open office zmienił 3 stoły na 1 (ale standingi i finał dały radę i są w porządku). Migalart, decklista. No i kopnij iziego by swój deczor też wywiesił na forum.