Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Najlepszy gracz 2021  (Przeczytany 479 razy)

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
Najlepszy gracz 2021
« dnia: Sierpień 09, 2021, 09:56:55 pm »

Podjąłem decyzję o nagrodzeniu gracza z najlepszymi wynikami w tym roku. Jest co prawda późno ale wróciliśmy do gry ledwo miesiąc temu, a chciałbym zachęcić do większej aktywności międzyrejonowej.

Nagrodą będzie statuetka oraz nagroda rzeczowa niespodzianka. Statuetka zostanie zakupiona z części wpisowego na MPki, a nagrodę zasponsoruję sam.

Zasady wyłonienia zwycięzcy będą podobne do zasad wygrania ligi we wcześniejszych latach. Najwięcej punktów za turnieje zarejstrowane na vekn z min 10 osobami, 3 rundy 2h + finał 2h, ogłoszenie wcześniej na tym forum. Do wygranej będą się liczyły 3 najlepsze turnieje.

Ps. Ja nie konkuruję
Ps2. Mpki punkty x1.25 (edit: mpki maja automatycznie 1.25 wiec rtp dalej jak w archonie)
Ps3. Turnieje online się nie wliczają
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2021, 10:33:17 am wysłana przez izi »
Zapisane

Raven

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 61
  • VEKN: 3080036
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2021, 10:39:58 am »

czy turnieje zagraniczne też sie wliczają?

Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2021, 02:58:19 pm »

Nie. Tytuł nagrody to najlepszy gracz w Polsce 2021
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2021, 10:22:40 am »

Lp.imięNazwiskoMiastoVEKNLiczba TurniejówLiczba GierGW26.06.2021 Warszawa 07.08.2021 Hajnówka17.07.2021 LublinRtP
1.MichałBogudzińskiWarszawa439000028578105183
2.MarcinSzybkowskiWarszawa100407027313162175
3.TomaszIzydorczykGliwice1002225143161161
4.MaciejJamroszczakBydgoszcz1006636142141141
5.KonradRajngruberLublin52700102825553108
6.MaciejKozłowskiLublin1004419271116778
7.RafałNowakWarszawa8549008271155772
8.KamilBujnowskiBiałystok39499991416767
9.TomaszBogusłowiczBiałystok85415011416767
10.AminMirghaniBiałystok87000011416565
11.KonradKisielewskiWarszawa698000627152961
12.PiotrDoboszWarszawa527000236113231753
13.MaciejBroniarzWarszawa69800042748553
14.MarcinZakrzewskiWarszawa69800101415252
15.ŁukaszSiegieńHajnówka394010026172542
16.MariuszKędzioraWarszawa698000326192332
17.MichałBogudzińskiŚwidnik43900001312323
18.BartoszWróblewskiBydgoszcz8770006131313
19.SławomirGoluchLublin5270013267512
20.KrzysztofKarskiLublin5270007265510
21.MarekUrbanPoznań30800411399
22.TomaszChmielikŚwidnik10054711399
23.BartłomiejSteckoWarszawa30800391377
24.BogusławSkiepkoHajnówka39401011377
25.PawełKrzyczkowskiWarszawa69800111355
26.JakubSkiepkoHajnówka69800071355
27.JakubŚwierczBiałystok85000421355
28.FilipBegiełłoLublin52700111355
29.RafałDobrowolskiŚwidnik52700121355
Liczba Graczy131614
Zapisane

Dude

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6212
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2021, 06:30:20 pm »

Czyli z tego co widzę zliczasz GW / TP, a nie bierzesz pod uwagę zwycięskich turniejów. Nie uważasz, że to trochę bez sensu?
Aktualnie pierwsze miejsce zajmuje Kazpex, który żadnego turnieju nie wygrał, a zwycięzcy kolejnych turniejów są równiutko pod nim.
Nie ujmując w żadnej mierze Kazpexowi, jest zasadnicza różnica między zebraniem worka GW a wygraniem turnieju.
To Tournament Wins powinny być brane pod uwagę w pierwszej kolejności, a dopiero po nich ilość GW / TP.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2021, 11:23:05 pm »

Bierzemy pod uwagę tylko rtp czyli punkty ratingowe. Dokładnie tak samo jak vekn do zliczania rankingu i dokładnie tak samo jak były liczone punkty do wygrania ligi.

Dodatkowo jest ograniczenie do 3 najlepszych wyników podobnie jak vekn rating i jak liga tylko mniej ze względu na ilość turniejów w tym roku.

Po zagraniu 6 turniejów w tym roku jak nas znowu nie zamkną to słabsze wyniki przestaną się liczyć i ważniejsze będzie wygranie turniejów a nie stabilnie dobre wyniki.

Zapisane

Dude

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6212
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2021, 08:03:36 am »

Ok, czyli Tournament Wins zawiera się w Rating points. Niby ma to sens i docelowo wyjdzie jak piszesz, ale nie jest to specjalnie czytelne (szczególnie dla nowych graczy). W każdym razie wiem co chciałem wiedzieć, dzięki.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

kazpex

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 712
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2021, 09:58:26 pm »

Dude: teraz już mnie łyknąłeś po Fee Stake 2 😛
Zapisane

Dude

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6212
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy gracz 2021
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2021, 10:41:55 pm »

Dude: teraz już mnie łyknąłeś po Fee Stake 2 😛

Przepraszam ;)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired